>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano

belo 106

belo

Użytkownik
czytam twoją opinię i odnoszę wrażenie jakbyś był z konkurencji ???? oczywiście tak nie jest ale na prawdę ten buk według Ciebie nie ma żadnych plusów? Jak dla mnie ok, limitów jeszcze nie mam a już trochę wyciągnąłem, kozacka oferta na NBA bo z NHL tam licho, szybkie wypłaty- do kilku godzin, bardzo dobry kontakt, na maile odpowiadali mi w przeciągu 2-3 godzin. Rozśmieszyła mnie jedynie, weryfikacja przez telefon przy wypłacie zaledwie 200 zł. Generalnie polecam
Oferta może i dobra na te NBA, ale co z tego jak nie mogę postawić zakładu. Po jednym zakładzie dać limity????? Równie dziwne jest to, że nawet jak chcę postawić coś za te 20zł limitu to i tak nie mogę. Przestrzegam innych, bo może im się zdarzyć to samo co mi. Nie wiem z czego to wynika, żadnych kombinacji z kontem nie robiłem.
Tobie odpisują po 2-3 godzinach, a u mnie od kilku dni sprawdzają jakiś &quot;malutki niuansik&quot; i nie mogą nic znaleźć. A od tych na czacie niczego się praktycznie nie dowiesz, poza tym że czekają na informację z działu bukmacherów blablablabla.
Jeśli mógłbym normalnie tam grać to moja ocena pewnie byłaby pozytywna, ale po tych wszystkich działaniach z ich strony w żadnym wypadku nie mogę ich polecić i radzę innym uważać. ???? ???? ????
 
peanut_whu 4

peanut_whu

Użytkownik
Jak to jest z wysokością bonusu? Podwojenie depozytu &#39;do 100 zł&#39; - czyli jeśli wpłacę 100, to będę miał 200, czy mogę maksymalnie 50 i wtedy mam 100?
 
betano 12

betano

Użytkownik
Jak to jest z wysokością bonusu? Podwojenie depozytu &#39;do 100 zł&#39; - czyli jeśli wpłacę 100, to będę miał 200, czy mogę maksymalnie 50 i wtedy mam 100?
Aktualna promocja dla nowych użytkowników, którzy nie dokonali depozytu to BONUS 100% do 100 PLN
Zatem jeżeli dokonacie depozytu w wysokości 100 PLN to my damy wam drugie 100 PLN od firmy. Podsumowując macie 200 PLN na grę w zakłady sportowe ????
Aby dokonać wypłaty i cieszyć się wygraną wystarczy dokonać 5-krotnego obrotu po kursach większych lub równych 1,65. Na koniec mam bardzo dobrą wiadomość, która jak sądzę ucieszy zdecydowaną wiekszość czytelników forum - można grać kupony AKO!
Zarejestruj się w Betano, dokonaj pierwszej wpłaty, a my ją podwoimy, aż do kwoty 100 PLN.​
 
gilme95 6

gilme95

Użytkownik
Póki co same pozytywy. Limitów póki co dostrzegam, mimo że trochę już od nich wyciągnąłem. Super funkcjonalna strona mobilna, dobry kontakt, fajna oferta, szybkie wypłaty.
 
betano 12

betano

Użytkownik
A jak z weryfikacją konta u tego buka? Nie ma problemu z wypłatami?
Weryfikacja
Weryfikacja konta gracza jest szybka, prosta i przyjemna.
Wystarczy przesłać do nas jedynie dwa dokumenty. Pierwszy z nich to dokument potwierdzający tożsamość - tu proponujemy przesłanie kolorowej kopii dowodu osobistego, paszportu lub prawo jazdy. Drugim dokumentem jest potwierdzenie adresu zamieszkania. Z rekomendowanych przez nas dokumentów są to rachunki dotyczące usług telekomunikacyjnych , usług internetowych, wyciąg z konta bankowego lub potwierdzenie dowolnego przelewu (kopię można do nas przesyłać w formie elektronicznej PDF lub fotokopii tradycyjnej wersji papierowej).
W przypadku zlecenia wypłaty oczekujemy krótkiej rozmowy telefonicznej w celu potwierdzenia danych do wypłaty. Rozmowa z naszymi konsultantami jest bardzo miła i pozwala na upewnienie się czy dane do wypłaty są poprawne. Proszę mi uwierzyć, że mieliśmy kilkanaście już przypadków gdzie dane były błędne, a użytkownik był bardzo zadowolony, że takowy błąd został wychwycony.
Jesteśmy pewni, że będzie Pan zadowolony z naszej obsługi klienta jak i bogatej oferty jaką dla Państwa przygotowaliśmy. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest do dyspozycji i z chęcią pomoże w każdej sprawie.
Limity
W przypadku limitów na kontach graczy nie można jednoznacznie odpowiedzieć co było powodem takiej decyzji doświadczonych pracowników naszej firmy, ponieważ każdy użytkownik to całkiem inny przypadek. W tym miejscu proszę o zastanowienie się każdej osoby na którą zostały nałożone limity czy jego gra, obrót bonusem oraz inne zachowania były w pełni zgodne z powszechnie przyjętymi normami i zasadami jakie Panują na rynku bukmacherskim. Co więcej czy były zgodne z regulaminem i warunkami promocji jak i ogólnymi zasadami korzystania z zakładów wzajemnych. Nasza doświadczona kadra z wieloletnim stażem w branży nie nakłada limitów na graczy losowo tylko zawsze argumentuje swoje decyzję indywidualnie do każdego użytkownika.
Czy tylko my nakładamy limity?
Odpowiedź jest oczywista dla każdej osoby która czyta ten post. Jak każda firma nakładamy limity na graczy którzy swoim zachowaniem nadużywają powszechnie panujących norm i zasad. Podsumowując większość graczy nie jest limitowana i korzysta z naszych usług. Są zadowoleni z wygranych, obsługi klienta, oferty jak i szeregu promocji jakie oferujemy. Co więcej dostają od nas indywidualne wysokie bonusy za stałą współpracę.
 
belo 106

belo

Użytkownik
Weryfikacja
Weryfikacja konta gracza jest szybka, prosta i przyjemna.
Wystarczy przesłać do nas jedynie dwa dokumenty. Pierwszy z nich to dokument potwierdzający tożsamość - tu proponujemy przesłanie kolorowej kopii dowodu osobistego, paszportu lub prawo jazdy. Drugim dokumentem jest potwierdzenie adresu zamieszkania. Z rekomendowanych przez nas dokumentów są to rachunki dotyczące usług telekomunikacyjnych , usług internetowych, wyciąg z konta bankowego lub potwierdzenie dowolnego przelewu (kopię można do nas przesyłać w formie elektronicznej PDF lub fotokopii tradycyjnej wersji papierowej).
W przypadku zlecenia wypłaty oczekujemy krótkiej rozmowy telefonicznej w celu potwierdzenia danych do wypłaty. Rozmowa z naszymi konsultantami jest bardzo miła i pozwala na upewnienie się czy dane do wypłaty są poprawne. Proszę mi uwierzyć, że mieliśmy kilkanaście już przypadków gdzie dane były błędne, a użytkownik był bardzo zadowolony, że takowy błąd został wychwycony.
Jesteśmy pewni, że będzie Pan zadowolony z naszej obsługi klienta jak i bogatej oferty jaką dla Państwa przygotowaliśmy. W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest do dyspozycji i z chęcią pomoże w każdej sprawie.
Limity
W przypadku limitów na kontach graczy nie można jednoznacznie odpowiedzieć co było powodem takiej decyzji doświadczonych pracowników naszej firmy, ponieważ każdy użytkownik to całkiem inny przypadek. W tym miejscu proszę o zastanowienie się każdej osoby na którą zostały nałożone limity czy jego gra, obrót bonusem oraz inne zachowania były w pełni zgodne z powszechnie przyjętymi normami i zasadami jakie Panują na rynku bukmacherskim. Co więcej czy były zgodne z regulaminem i warunkami promocji jak i ogólnymi zasadami korzystania z zakładów wzajemnych. Nasza doświadczona kadra z wieloletnim stażem w branży nie nakłada limitów na graczy losowo tylko zawsze argumentuje swoje decyzję indywidualnie do każdego użytkownika.
Czy tylko my nakładamy limity?
Odpowiedź jest oczywista dla każdej osoby która czyta ten post. Jak każda firma nakładamy limity na graczy którzy swoim zachowaniem nadużywają powszechnie panujących norm i zasad. Podsumowując większość graczy nie jest limitowana i korzysta z naszych usług. Są zadowoleni z wygranych, obsługi klienta, oferty jak i szeregu promocji jakie oferujemy. Co więcej dostają od nas indywidualne wysokie bonusy za stałą współpracę.
1.Tydzień czekam na argumentację i nie mogę się doczekać wielokrotnie interweniując na czacie i ponownie na mejlu.
2. Żadna w miarę poważna firma nie daje limitów po jednym zakładzie i to za byle 200zł.
Podsumowując jak chcecie grać po 10zł to jest idealny buk dla was. Ale nawet jak uda się obrócić bonus zakładami po 10zł to wcale się nie zdziwię jak pod koniec obrotu dadzą limity po 50 groszy.
 
charlie71 2

charlie71

Użytkownik
Jak każda firma nakładamy limity na graczy którzy swoim zachowaniem nadużywają powszechnie panujących norm i zasad.
Wpłać i przegraj = nie nadużywasz powszechnie panujących norm i zasad.
Wpłać i wygraj = nadużywasz powszechnie panujące normy i zasady.
 
betano 12

betano

Użytkownik
Szanowni użytkownicy FB ????
My nie limitujemy graczy, którzy wygrywają jak to przedmówcy na forum źle zrozumieli. Wygrywający są w Betano bardzo mile widziani, dlatego też serdecznie ich zapraszamy do odwiedzenia naszej platformy. Limity są nakładane na kontach graczy w całkiem innych przypadkach - mówimy tu o wszelakim łamaniu procedur, zasad jak i regulaminów. Drodzy czytelnicy FB proszę nie zapominać, że nasza firma posiada licencję na prowadzoną działalność i jest zobowiązana do zachowania wszystkich wymogów oraz procedur w najwyższym możliwym standardzie.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Proszę nie wierzyć w bajki użytkownika BETANO. Zostałem zlimitowany po zagraniu jednego meczu. Był to zakład na Eliminacje Mistrzostw Europy. Limit 20 zł na wszystko. Dodam, ze zrezygnowałem z oferty bonusowej. Moje konto zostało zweryfikowane i pieniądze wypłacone, ale weryfikacja była utrudniana, bo musiałem dosyłać dodatkowe dokumenty. Chętnie podam swój nick, a szanowy użytkownik BETANO powie mi gdzie i w jaki sposób złamałem zasady i regulamin, a także dlaczego limity zostały na mnie nałożone.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Ogólnie śmieszny bukmacher - oferta niby fajna i opcji sporo, ale jak się wygrywa, to momentalnie jest nałożony limit. Akurat w Betano byłem sporo na plus, więc szybko taki dostałem. I na tym zakończyłem swoją przygodę tam. Ale rozliczanie kuponów i wypłaty na duży plus - szybko i bezproblemowo.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Szanowni użytkownicy FB ????
My nie limitujemy graczy, którzy wygrywają jak to przedmówcy na forum źle zrozumieli. Wygrywający są w Betano bardzo mile widziani, dlatego też serdecznie ich zapraszamy do odwiedzenia naszej platformy. Limity są nakładane na kontach graczy w całkiem innych przypadkach - mówimy tu o wszelakim łamaniu procedur, zasad jak i regulaminów. Drodzy czytelnicy FB proszę nie zapominać, że nasza firma posiada licencję na prowadzoną działalność i jest zobowiązana do zachowania wszystkich wymogów oraz procedur w najwyższym możliwym standardzie.
teraz to już sobie lecicie w ch..., pisząc to nazywacie nas użytkowników krętaczai manipulantami &quot;mówimy tu o wszelakim łamaniu procedur, zasad jak i regulaminów&quot;. Czy granie zakładów za kilkadziesiąt, czasem kilkaset zł po obróceniu bonusa jest łamaniem regulaminu? Nie gram surebetów, ani innych tego typu gówien tylko normalne zakłady gdzie widzę value i za to dostałem śmieszne limity, rozumiem że to powszechna praktyka, ale nie piszcie że osoby dostajace limity łamią regulamin, bo ja czegoś takiego nie widzę
 
K 13

kaman

Użytkownik
Broni się chłop Betano bo taką ma rolę (Jeszcze bezczelnie wciska ludziom kit) . Sam wie jakie praktyki jego przełożeni stosują, także olać pseudo buka jest tyle pewnych marek...
Szydercza ikonka ???? mówi wszystko.
 
betano 12

betano

Użytkownik
Dziękuje w imieniu firmy Betano za wszystkie dotychczasowe opinie, które szanowni użytkownicy FB udzielili. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że nie pozostaniemy obojętni i wszystkie poruszone kwestie na forum, zostaną indywidualnie wyjaśnione, gdyż jak wspomniałem każdy przypadek jest inny. Do części osób wysłałem już wiadomość PW, jeżeli ktoś chciałby uzyskać dodatkowe informację zapraszam do pisania PW lub kontaktu z biurem obsługi klienta. Nasi konsultanci są otwarci na rozmowę telefoniczną, mailową czy też na Live Chat.
Call Back
Usługa call back dostępna w godzinach 10:00 - 22:00. Po wypełnieniu formularza nasz konsultant skontaktuje się z Państwem bez dodatkowych kosztów, tak szybko, jak to będzie możliwe.
Mail
[email protected] : Na ten e-mail możesz przesłać informacje na temat ewentualnych problemów, które wystąpiły podczas korzystania z naszego serwisu, jak również wszelkie komentarze lub sugestie na temat usług Betano
[email protected] : Na ten adres e-mail możesz wysłać wszystkie wymagane dokumenty, aby zweryfikować swoją tożsamość. Procedura weryfikacji tożsamości trwa maksymalnie kilka dni.
LIVE Chat (11:00 - 21:00): W celu szybkiego kontaktu skorzystaj z opcji live chat.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Dzięki za informacje na PW odnośnie limitów miałem ją dostać we wtorek, najpóźniej we wtorek! A jest niedziela. Taki jest ten wasz cały &quot;kompetentny&quot; support, tu nie chodzi o sam fakt limitów, tylko o traktowanie klienta i odpisywanie mu 5 razy dłużej niż obiecano, także wielki minus
 
Do góry Bottom