>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetCity

wer890 300

wer890

Użytkownik
konto zablokowane juz 3 tygodnie a weryfikacja moze trwac 2 miechy j\kpiny i najwieksze gowno jakie widzialem odradzam
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
No to jak jest z ta weryfikacja, ktos kto przeszedl pomyslnie moglby sie wypowiedziec. Na jaki adres wysylaliscie dokumenty ?
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Jezeli kogos to interesuje konto nadal zablokowane pieniadze nie zwrocone ciekawe ile bede jeszcze czekał napsz oczywiscie w temacie zeby przestrzec przed oszustami.
 
S 0

szumek13

Użytkownik
Jak to jest z zakładami live u nich ? Nie zdołałem postawić tu anie jednego zakładu. Za każdym razem, grając różne dostępne sporty, max stawka mam 0. Gram u nich ok. roku. Mam standardowy limit 30 USD. Czy ktokolwiek z was gra tam live, czy tylko mnie ograniczają ?
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Jak to jest z zakładami live u nich ? Nie zdołałem postawić tu anie jednego zakładu. Za każdym razem, grając różne dostępne sporty, max stawka mam 0. Gram u nich ok. roku. Mam standardowy limit 30 USD. Czy ktokolwiek z was gra tam live, czy tylko mnie ograniczają ?
Nie znam nikogo, kogo by nie zlimitowali. Taka zabawa. Coś za coś. Są lepsze kursy, niszowe zdarzenia, ciekawsze linie - więc ludzie się rejestrują i korzystają. W zamian niskie i błyskawiczne limity, a jak ktoś i na tym jest ładnie do przodu to z czasem jeszcze dokręcą śrubę. Trochę pograć i uciekać, bez płaczu, bo wiadomo na co się decydujemy w ruskim buku z komisją nadzoru pod barem w Nowokuźniecku.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Właśnie w Nsport oglądam Lige Mistrzow w piłkę ręczna mecz Vardar Skopje-Barcelona i na koszulkach zespołu z Macedonii widnieje reklama-logo Betcity.
Taka po prostu ciekawostka.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Dziwna ta firma podczas rejestracji trzeba wpisywać datę ważności paszportu oraz dokładne dane dowodu osobistego: seria, numer, przez kogo wydany. Czyli jak nie mam paszportu to się u nich nie zarejestruję.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
a wiec dzis panowie mija dokladnie 2 miesiac od zablokowanie konta napisalem maila o 9.00 oczywiscie bez odpowiedzi konto nadal zablokowane , mozecie powierzać kase oszustom ktorzy bez powodu poprostu blokuja konta i kradna pieniadze albo zastanowic i sie przed wplaceniem chociaz grosza. Zlodzieje odradzam ostatni wpis w tym temacie
elo.
 
A 0

analityk

Użytkownik
mi tez zablokowali konto na .....2 miesiące , argumentując iż założyłem go drugi raz. na szczęście większa cześć wypłaciłem ale cześć jeszcze została.
Kolega wyzej ma podobny problem , rozumiem ze w ciagu tych dwoch miesięcy kasy ci nie wyplacili ? a tez argumentowali ze masz wtóre konto ?
 
siunek23 214

siunek23

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące takiego zakładu z tenisa ziemnego:&quot;Została rozegrana piłka meczowa i wygrany mecz&quot;. W tym zakładzie chodzi o to, że gracz wygra mecz przy pierwszej piłce meczowej? Jeśli dobrze rozumiem to chyba się opłaca to stawiać bo kursy przeważnie są po 17 danego gracza.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
W angielskiej wersji ten zakład brzmi tak: To save match point and win a match
Czyli zawodnik obroni piłkę meczową a następnie wygra mecz. Po prostu babol w tłumaczeniu. Podobnie było jak grałem w betcity &#39;&#39;ilość break pointów&#39;&#39;. A chodziło oczywiście o przełamania...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wilku30 0

wilku30

Użytkownik
Nie wiem od czego to zależy, że jednym wypłacają normalnie, a innym robią problem. Wczoraj zleciłem pierwszą wypłatę, a wcześniej nie wysyłałem żadnych skanów, nie weryfikowałem konta. Wypłata na skrilla trwała pare godzin, wszystko przebiegło bez problemów.
 
Do góry Bottom