>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclic Cashback?

W 0

wiktor96

Użytkownik
Zarejestrowałem się na betclic,i tu jest bonus że jak obstawie mecz i przegram to zwracają kasę ale jest napisane że
Postaw pierwszy zakład do 200 zł, mający co najmniej 3 możliwe wyniki, np. mecz piłki nożnej 1X2.
Chciałbym obstawić mecz piłki ręcznej.Jak mam obstawić żeby w razie przegranej zwrócili pieniądze.
 
kusiustar 6

kusiustar

Użytkownik
Po zdaniu z regulaminu wnioskuję że cashback piłki ręcznej nie dotyczy ze względu, że w piłce ręcznej jest jedynie 2 możliwości obstawienia 1 i 2.
Ja bym nie ryzykował.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Remis w ręcznej jest przecież możliwy, więc śmiało możesz zagrać singla i w razie przegranej dostaniesz zwrot. Grając dwa lub więcej zdarzeń nie musisz już zwracać uwagę na to, czy jest dwudrożny, czy trzydrożny.
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
Mam pytanie,
Założyłem kiedyś konto na Betclic i skorzystałem z tej promocji, teraz znajomy chciałby założyć sobie konto ale prosił mnie czy wpłata mogła by być wykonana z mojego konta bankowego (z tego z którego już wykonywałem przelew na Betclic) I tutaj pojawia się moje pytanie:
- Czy możliwa jest wpłata z konta bankowego o innych danych osobowych? Tym bardziej że wpłaty szły wcześniej już na moje konto gracza.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Mam pytanie,
Założyłem kiedyś konto na Betclic i skorzystałem z tej promocji, teraz znajomy chciałby założyć sobie konto ale prosił mnie czy wpłata mogła by być wykonana z mojego konta bankowego (z tego z którego już wykonywałem przelew na Betclic) I tutaj pojawia się moje pytanie:
- Czy możliwa jest wpłata z konta bankowego o innych danych osobowych? Tym bardziej że wpłaty szły wcześniej już na moje konto gracza.
Tak, jest możliwa. Sam tak robiłem i nie było problemów.
 
N 7

nerotfp

Użytkownik
A ja dla odmiany zapytam, co się dzieje w przypadku przegrania tego pierwszego zakładu.
Załóżmy, że postawiłem ten pierwszy zakład bez ryzyka, ale przegrałem. Czy mogę od razu wypłacić te pieniądze w przypadku przegranej? Bo słyszałem, że jak się przegra, to można wypłacić tych pieniędzy, które się stawiało, tylko trzeba jakoś je obrócić. To prawda? Jak to wygląda w przypadku przegranej i dodatkowo czy mogę od razu zabrać również, gdybym wygrał?
 
radoslavv 0

radoslavv

Użytkownik
Czy obecnie inni internetowi bukmacherzy mają tego typu promocję (chodzi mi o zbliżone zasady, bez ryzyka na start)?
 
G 965

gugu

Użytkownik
drobne pytanie co do tego cashback. chciałem się upewnić, żeby w przypadku przegranej mieć pewność zwrotu. czy w następujących przypadkach również w razie przegranego zakładu pojedyńczego, zostaną mi zwrócone środki:
- koszykówka, zakład na wynik meczu, nie na zwycięzce - możliwe 1,X,2
- piłka nożna, podwójna szansa - możliwe warianty 3 - 1X, 12, X2
- piłka, zakład na ilość bramek - wariantów 5,
- zakład z handi z 3 wariantami.

wiem, że w regulaminie piszę o zakładzie pojedyńczym z 3 wariantami, ale jako przykład podane jest tylko 1X2 i chcę się upewnić, choć spodziewam się, że wszystkie te opcje są ok. ????
 
S 0

sebacz

Użytkownik
Więc w przypadku gdy mój pierwszy kupon wygra a w drugim przegram to nie należy mi się zwrot? Tylko jeśli przegra mój pierwszy kupon?
 
N 7

nerotfp

Użytkownik
Witam!

Bardzo wazne dwa pytania dotyczące tej promocji!!!

Jakiś niecały rok temu zarejestrowałem się na BetClicu (wtedy jeszcze było to 50 kilka złotych bez ryzyka). Miałem zamiar skorzystać z tego bonusu, ale potem nie miałem kasy i nie skorzystałem, jedynie się zarejestrowałem na betlicu.

I jak teraz z tym zakładem bez ryzyka? Będę mógł postawić go czy nie? Bo pisze, że promocja jest tylko dla nowych użytkowników, a ja już mam konto tam od prawie roku, ale jeszcze zt ego nie korzystałem!

2. Jak z wpłatą na konto betlica? Obojętnie z jakiego kotna bankowego czy mogę iść równie dobrze na pocztę i sobie wpłącić??

pozdrawiam gorąco!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Musisz pisać do supportu, prawdopodobnie obejmuje Cię promocja cashback 50PLN
2. Wpłata może być od osób trzecich. Odradzam pocztę. Najlepiej iśc do banku i wpłacić.
 
Do góry Bottom