>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

S 0

silentgringo

Użytkownik
Za każdego poleconego otrzymasz bonus, tylko musi spełnić kilka warunków, żebyś Ty potrzymał kasę. Ciekaw jestem jak robią ci, co mają po 15 zaproszonych użytkowników ????
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
pierwszy buk w jakim gralem i trzeba przyznac ze spelnil moje oczekiwania w 100 % ???? szybkie przelewy 24 .. tylko raz mialem drobny problem ???? czekalem uwaga ! az 20 min ???? tak to zawsze migusiem ... wyplaty takze bez problemow ... mozna doczepic sie jedynie do ofert tenisa .. troche ubogie zaklady ale i ogolnie buk jak najbardziej na plus
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Przyznaje Ci racje ruletka to tam chyba jeszcze śrubokrętem dociskana była ???? z raz na 7 uderzeń może coś da ???? ale ogólnie prawda bukmacher jest naprawde wporządku.
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Ogólnie do czasu wszystko jest ok. Nie narzekajcie na promocje - ostatnio w związku z MŚ w siatkówce jest ich wiele :grin: Np. kurs 1,50 na zwycięstwo Polski z Kostaryką 3-0:grin: Itp. Gorzej jeśli się u nich trochę powygrywa, bądź połapie idiotycznych kursów. Wtedy murowany limit 20 PLN na zakład????
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
ja na razie nie dostrzegłem u nich minusów, a gram już jakiś czas na tej stronce
zdecydowanie polecam, jeden z nielicznych jeśli chodzi o ilość bonusów
 
ace 3

ace

Użytkownik
moim zdaniem buk ten nie jest poważny,
postawiłem zakład w którym kursy nie były zawyżone, najwyższy jaki znalazłem ale tylko o kilka procent, więc raczej nie mogło być mowy o pomyłce, oczywiście nie zostałem o tym powiadomiony (mail, sms, telefon), info pojawiło się tylko w panelu,
żaden szanujący się gracz nie będzie sprawdzał co chwilę statusu zakładów,
zakład okazał się przegrany, to jedyny plus
zdecydowanie nie polecam
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ileż może trwać przerwa w działaniu serwisu ???? Lekko mnie to zaczyna wpieniać...od wczoraj wieczora nic postawić nie można.
Czy ktoś wie ile ma potrwać ta przerwa ?? Bo irytuje mnie to do tego stopnia, że zmieniam chyba buka.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam;
Mam pytanko, czy w betclicu sa jakies promocje dla stalych graczy.? tzn mam juz tam konto kilka miesiecy i jeszcze ani razu nie dostalem zadnego maila ze zostalem objety jakas promocja.? dostal z Was moze jakiegos bonusa na swieta albo cos w tym stylu.?
Pozdrawiam
 
C 4

cartoo

Użytkownik
Witam;
Mam pytanko, czy w betclicu sa jakies promocje dla stalych graczy.? tzn mam juz tam konto kilka miesiecy i jeszcze ani razu nie dostalem zadnego maila ze zostalem objety jakas promocja.? dostal z Was moze jakiegos bonusa na swieta albo cos w tym stylu.?
Pozdrawiam
Ja dostałem dwa razy &quot;Bonus 40zł&quot; (podwojona kwota depozytu do 40zł). A w betclicku gram od kwietnia.
 
M 0

mabrol

Użytkownik
Ajak to jest z bonusami, że na koncie koleżanka dostala juz 7 bonusów a ja żadnego mimo że mamy konta tyle samo czasu?
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Ajak to jest z bonusami, że na koncie koleżanka dostala juz 7 bonusów a ja żadnego mimo że mamy konta tyle samo czasu?
Wysyłając @ do supportu z podobnym pytaniem jak Twoje dostałem następującą odpowiedź:
&quot;Wszystkie oferty promocyjne są przyznawane przez nasz system losowo wybranej grupie graczy. Prosimy o cierpliwość. Jeśli do tej pory nie skorzystałeś z danej promocji na pewno w przyszłości zostaniesz nią objęty.&quot;
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Oni piszą swoje,a widać że jest inaczej na początku po tym jak skorzystałem u nich z bonusu rejstracyjnego i wpłaciłem 2 depozyty dostawałem promocje często do czasu aż nie wypłaciłem dość sporej kasy od nich z tej promocji ????
Po tym jak wypłaciłem nie dostawałem promo jakieś 4-5 miesięcy gdy wszystkim sypali bonusami od wpłat,wkońcu gdy ja złożyłem do nich kolejne depo i przerąbałem od tego czasu praktycznie znów zadne mnie nie omija ????
Wiec chyba cos w tym jest :}
 
Do góry Bottom