>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Średni buk. Wypłaty oczywiście bezproblemowe ale oferta żenująca zwłaszcza na tenis ( ITF, Challengery ) w porównaniu do np bet365. Live też beznadziejny. Polecam, ale dla początkujących.
Jeśli chodzi o live to jest przepaść między konkurencją a bet365. Bwin się stara ale i tak odstaje ( z popularnych buków).
ITF, Challengery z tego co kojarzę należy szukać w internetowych buków to w bah i DOXXbet .
Każdy bukmacher ma jakąś własną politykę.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dla mnie największy minus to brak zakładów na liczb. kartek w meczu. Taka znana marka powinna miec w ofercie kartki i chyba dlatego sie przerzuce na bet365.
 
ppibo1 1

ppibo1

Użytkownik
Stawiam tam od dłuższego czasu nie ma żadnych problemów z wpłatami i rozliczeniami zakładów wszystko szybciutko. Tylko nie wiem dlaczego ale juz od dłuższego czasu nie poszerzają oferty. Np. Żółte Kartki , Rzuty Rożne itp. Bet365 pod tym względem miecie konkurencje ;)
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Nie opłaca się tam nawet rejestrować. Dostałem limit przez pierwszą wypłatą, grając tylko piłkę nożną i koszykówke! Dosłownie kilka zakładów. Już ruski fonbet daje dłużej pograć niż to coś. Kursy też są bardzo słabiutkie. Jedyny + to zasypiają czasem z liniami.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Mam konto w Betclic-u już prawie rok i na razie jestem zadowolony. Do plusów tego buka można na pewno zaliczyć;
1.cashbet- kiedyś był nawet do 200zł (teraz do 55) to chyba najlepsza z ofert dla nowych graczy
2. brak problemów z wpłatą i wypłatą pieniędzy, kontakt z supportem
3. przejrzysta strona internetowa, która zawsze działa
4. promocje i freespiny w kasynie które na początku często dostawałem
Dla niektórych wadą będą limity. Po dokonaniu wypłaty dostałem limit 400złotych na zakład ( dla mnie nie stanowi to problemu ponieważ i tak gram mniejszymi stawkami ale dla inny może być to uciążliwe.
Co do kursów i oferty, to są lepsze buki ale są i gorsze.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
śmieszny buk...

wpłaciłem 150zł
zagrałem kilka zakładów za niewielką stawkę (max 70zł)
niektóre wygrałem, niektóre przegrałem
uzbierałem ponad 250zł
zleciłem wypłatę skrillem(szybka weryfikacja dokumentów)
kasa po kilku godzinach była na koncie

Do tego momentu wszystko było OK,
po ok. tygodniu wpłaciłem kolejny depozyt, wrzucam zakład i niespodzianka:
Limit na pojedynczy zakład - 20 zł...

Także nie polecam tego buka osobom które potrafią wypłacać więcej niż wpłacili.
 
timao 178

timao

Użytkownik
U mnie przestała działać przed 16:00, nie da się obecnie w ogóle wejść na stronę...

Od 15:45 mają update... godzina 1:10 i nadal stronka nie działa.

Ciekawe czy dam radę u nich zagrać ten zakład bez ryzyka skoro oni sobie takie przerwy robią :grin:
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
na minus to, ze nie licza wyniku po zakonczeniu spotkania tenisowego i okazaniu sie, ze byl krecz u jednego z zawodnikow
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
na minus to, ze nie licza wyniku po zakonczeniu spotkania tenisowego i okazaniu sie, ze byl krecz u jednego z zawodnikow
Dla jednego minus, dla drugiego plus.
Jakbyś postawił na kreczującego to też twierdziłbyś, że to ich minus?
Takie rzeczy sprawdza się wcześniej w regulaminie buka. Oczywiście można stwierdzić, że wolałbyś buka który rozlicza krecze jako wygraną/przegraną ale żeby od razu robić z tego MINUS?
Jeśli nie oczekujesz zwrotu przy kreczu to po prostu nie grasz tu tenisa - tyle.
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Witam,
panowie mam takie problem, chce wypłacić środki z konta(nie za wiele, bo 200 zł), ale gdy wchodzę w zakładkę przelewy, pojawia się formularz do wypełnienia, wszystko jest ok do czasu gdy muszę podać odwiedź na pytanie zabezpieczające ktore brzmi: &quot;Jaki jest tytuł mojego ulubionego filmu?&quot;
Jestem nie mal że pewny, że nie odpowiadałem na tego typu pytanie, bo nie oglądam za dużo filmów i z pewnością wybrał bym sobie inne pytanie zabezpieczające.
No, ale ok, napisałem im wiadomość, że nie znam odpowiedź na to pytanie, oczywiście powiedzieli, że mi ją podadzą pod warunkiem że sprawdzą moją tożsamość (tzn skan dowodu oczekują). Wiec im wysłałem ten skan dowodu i od wczorajszego dnia cisza.
Zapewniają mnie, że dwukrotnie wysyłali do mnie meila, ale mi po prostu nic nie doszło, a poczta normalnie funkcjonuje.
Napisałem dzisiaj wiadomość na support no i ciągle cisza.
Panowie co w takiej sytuacji, żeby odzyskać te środki?
Czy oni po prostu nie chcą wykorzystać tego że nie znam tej odpowiedzi na to pytanie zabezpieczające i nie wypłacą mi tych środków...
Z góry dziękuj za pomoc.
Pozdrawiam
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Witam,
panowie mam takie problem, chce wypłacić środki z konta(nie za wiele, bo 200 zł), ale gdy wchodzę w zakładkę przelewy, pojawia się formularz do wypełnienia, wszystko jest ok do czasu gdy muszę podać odwiedź na pytanie zabezpieczające ktore brzmi: &quot;Jaki jest tytuł mojego ulubionego filmu?&quot;
Jestem nie mal że pewny, że nie odpowiadałem na tego typu pytanie, bo nie oglądam za dużo filmów i z pewnością wybrał bym sobie inne pytanie zabezpieczające.
No, ale ok, napisałem im wiadomość, że nie znam odpowiedź na to pytanie, oczywiście powiedzieli, że mi ją podadzą pod warunkiem że sprawdzą moją tożsamość (tzn skan dowodu oczekują). Wiec im wysłałem ten skan dowodu i od wczorajszego dnia cisza.
Zapewniają mnie, że dwukrotnie wysyłali do mnie meila, ale mi po prostu nic nie doszło, a poczta normalnie funkcjonuje.
Napisałem dzisiaj wiadomość na support no i ciągle cisza.
Panowie co w takiej sytuacji, żeby odzyskać te środki?
Czy oni po prostu nie chcą wykorzystać tego że nie znam tej odpowiedzi na to pytanie zabezpieczające i nie wypłacą mi tych środków...
Z góry dziękuj za pomoc.
Pozdrawiam
Musisz poczekać na odpowiedź twój błąd dość spory więc musisz uzbroić się w cierpliwość .
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Tylko problem jest w tym, że ja jestem w 99% procentach przekonany że nie dawałem takiego pytania zabezpieczającego i tym samym nie znam odpowiedzi na to pytanie...
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Nie było pytania które Ci odpowiadało i zaznaczyłeś pierwsze lepsze,przynajmniej ja tak robię w kasynach,tylko odpowiedź podaję zawsze taką samą.
 
Do góry Bottom