>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

L 3

l10amf

Użytkownik
ja osobiście polecam tę firmę. Był raz kłopot ze źle rozliczonym kuponem, ale po przedstawieniu sytuacji na chacie wszystko zostało szybko skorygowane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 15

protazy

Użytkownik
Smaczki z oferty na piłkę nożną:
- czy jest różnica między określeniami Anglia a English lub Niemcy a German???
- nie chodziłem do szkół i nie radzę sobie z problemem...
Betclic podobne jak Expekt zszedł na psy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Najgorszą bolączką w betclic jest według mnie to że często trzeba wybierac ponownie zakłady jak się kurs zmieni, nie ma automatycznie jak w innych firmach jak kurs ulegnie zmianie to w twoim wyborze tez sie zmieni wystarczy ze zaakceptujesz ten nowy kurs, w betlic jak ci sie kurs zmieni to musisz usuwac to zdarzenie i dawac od nowa co jest skomplikowane i nie wszystkim moze sie podobac np mi.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
A ja chciałbym pochwalić betclic za akceptację wyższych kursów na żywo.Przykładowo dzisiaj w momencie zatwierdzania zakładu był kurs 1,4 i w trakcie potwierdzania zmieniał się z 1,40 na 1,42 aż do 1,5.Ostateczny zatwierdzony kurs?Oczywiście 1,50 i tak za każdym razem jeśli kursy zmienią się na moją korzyść.Za to wielki ✅ dla betclic:]
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
To prawda zawyżają delikatnie kursy na żywo, ale dla mnie największym mankamentem jest to, że mają małą oferte na live. Mogli by trochę z bogacić tę opcję bo te kilkanaście meczy, na takiego buka który właśnie wchodzi w lepsze tory, to za mało.. ;)
 
gigix 5

gigix

Użytkownik
Zdecydowanie nie polecam tego buka. Oferta jest strasznie słaba, o live już nie wspomnę bo dają zaledwie po kilka zdarzeń. A kursy też co najwyżej przeciętne. Jedymym plusem jest ładna i przejrzysta stronka. Dlatego nie polecam tam grać.
 
C 0

clans

Użytkownik
oszusci i tyle..gram od 2 m-cy i bylo wszystko ok. Wczoraj postawilem na liczbe goli (parzysta) przy kursie 1,85 (zawsze taki jest). Po wygranej policzyli mi za 1,75 i twierdza,ze taki byl. Wiem ile bylo ale nie mam jak tego udowodnic. Tlumacze babie,ze ZAWSZE jest 1,85 a ona ze nie zawsze - i gowno moge zrobic. 15 zl w plecy.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
oszusci i tyle..gram od 2 m-cy i bylo wszystko ok. Wczoraj postawilem na liczbe goli (parzysta) przy kursie 1,85 (zawsze taki jest). Po wygranej policzyli mi za 1,75 i twierdza,ze taki byl. Wiem ile bylo ale nie mam jak tego udowodnic. Tlumacze babie,ze ZAWSZE jest 1,85 a ona ze nie zawsze - i gowno moge zrobic. 15 zl w plecy.
Co to znaczy,że ZAWSZE jest 1,85?
 
pmb 1

pmb

Użytkownik
Śmieszny bukmacher postawiłem zakład na live na dokładny wynik seta od postawienia zakładu minęło ponad pół godziny,a gdy wygralem to anulowali mi ten zakład poprostu żenada..
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Siema dostałem dziś na konto w Betlic 60zł w tytułu Commercial offer i nie wiem zbytnio o co chodzi miał ktoś podobną sytuacje ? Jakiś warunek obrotu?
Pozdro
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
Gram od jakiegoś czasu i ogólnie polecam, może nie to samo, co inni, ale i tak robią fajne wrażenie. Kursy live spoko, więc sobie nimi odrabiam za to, co przegram gdzieś indziej. ;)
 
kulasekfcb 3

kulasekfcb

Użytkownik
Witam, mam pytanko, czy znikła u was może opcja &quot;w razie remisu zwrot stawki&quot; w betclicu? Bo z tego co pamiętam jeszcze ostatnio była taka możliwość, a patrze dzisiaj i coś tego nie widzę.... Czy zaszły może jakieś zmiany?
 
M 15

maccabi

Użytkownik
Witam, mam pytanko, czy znikła u was może opcja &quot;w razie remisu zwrot stawki&quot; w betclicu? Bo z tego co pamiętam jeszcze ostatnio była taka możliwość, a patrze dzisiaj i coś tego nie widzę.... Czy zaszły może jakieś zmiany?
U mnie też znikła. Często grałem tego typu zakłady na liveach, ale od wczoraj nie ma tej opcji ani na live ani przedmeczowych. Wie ktoś o co chodzi ?
 
P 65

peterkurten

Użytkownik
przytocze swój post z innego tematu
witam
obstawiłem w nocy zakład:
Miami Heat - Sacramento Kings
Zawodnik zdobędzie więcej niż 20 punktów : Dwayne Wade - Tak (Kurs: 1,65)
Wade rzucił 20 pkt
w regulaminie jest napisane:
Powyżej/poniżej - jeżeli łączna liczba goli/punktów itd. jest dokładnie równa określonej linii i nie ma wygrywającej linii, wszystkie zakłady zostaną anulowane.

napisałem do nich o to, po chwili rozliczyli mi zakład jako anulowany(tak jak powinno być zgodnie z regulaminem) lecz teraz znowu uznali zakład jako przegrany i zabrali mi wygraną z konta

Po pierwszej interwencji rozliczyli mi zakład jako anulowany, czyli tak jak być powinno lecz po paru godzinach zmienili decyzję i przywrócili pierwotne rozliczenie zakładu jako źle wytypowany.
Napisałem do nich na czacie i Pani(bardzo nie miła) napisała mi, że dla nich 0-20 to PONIŻEJ 20, a powyżej to 21+. Moim zdaniem bezsensu bo zakład był dwudrogowy, a więc z jakiej racji oni interpretują 20pkt jako mniej niż 20? Przejrzałem ich cały regulamin i nie mając tam nic takiego zapisanego tylko ten fragment co wczesniej zacytowałem oraz &quot;Zakłady na powyżej/poniżej, zostają uznane za nieważne jeżeli wynik finałowy dokładnie odpowiada liczbie punktów określonej w zakładzie.&quot;

miał ktoś z nimi podobny problem? czy to ja źle interpretuje ich zapis i dobrze rozliczyli mi ten zakład jako przegrany oraz jeżeli mam rację to czy jest sens dalej z nimi walczyć
 
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Wg mnie powinni byli anulowac zaklad. Niestety jestesmy jako gracze na straconej pozycji bowiem regulamin chroni interes buka . Mozesz probowac ale jak sam widzisz liczy sie to jak oni interpretuja zapis. Mnie juz nie raz anulowano wygrany zaklad i to dodatkowo powoduje niezdrowe emocje i sprzyja nierozwaznej grze .
Jezeli chodzi o tego buka to fajna maja promocje cashback. Warto zagrac, wygrac, wyplacic i dzialac gdzie indziej. Niesety maja duzo nizsze kursy niz konkurencja i malo zakladow live .
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wg mnie powinni byli anulowac zaklad. Niestety jestesmy jako gracze na straconej pozycji bowiem regulamin chroni interes buka . Mozesz probowac ale jak sam widzisz liczy sie to jak oni interpretuja zapis. Mnie juz nie raz anulowano wygrany zaklad i to dodatkowo powoduje niezdrowe emocje i sprzyja nierozwaznej grze .
Jezeli chodzi o tego buka to fajna maja promocje cashback. Warto zagrac, wygrac, wyplacic i dzialac gdzie indziej. Niesety maja duzo nizsze kursy niz konkurencja i malo zakladow live .
Betclick zdecydowanie jak widać odpuścił Polski rynek ustawa blokuje, natomisat większość bukmacherów może wykorzystać swój regulamin przeciwko graczom i nie mamy na to wpływu
 
Do góry Bottom