>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

tommy83 298

tommy83

Użytkownik
witam,
mam pytanie - czy można jakoś cofnąć lub podnieść limit stawki nałożony przez betclic na indywidualne konto ?
w teorii traderzy co jakis czas sprawdzaja konta i moga podnosic nalozone limity - w praktyce jak dostales limit to tak juz zostanie.

do tego po polaczeniu sie grup bukmacherskich expekt/betclic - expekt rowniez schodzi na psy i wprowadza limity tak jak betlic czyli 20zl na zaklad dla wybranych :?
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
wie ktoś może jak długo będą trwały działania na betclicu bo nie działa od ładnych paru godzin ????
2 pytanie wie ktoś czy teraz kiedy betclic i expekt działają razem dostane cashbacka na expektcie jeśli mam już konto na betclicu i miałem już cashbacka... chodzi mi o to że zrobię konto na tych samych danych i na tym samem komputerze ????
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
wie ktoś może jak długo będą trwały działania na betclicu bo nie działa od ładnych paru godzin ????
2 pytanie wie ktoś czy teraz kiedy betclic i expekt działają razem dostane cashbacka na expektcie jeśli mam już konto na betclicu i miałem już cashbacka... chodzi mi o to że zrobię konto na tych samych danych i na tym samem komputerze ????
nie dostaniesz, bo obecnie nie ma możliwości (wycofali ofertę cashback), obecnie można zgarnąć 222zł bonusu
 
chico_84 0

chico_84

Użytkownik
znowu od rana przerwa technicznaw Betclicl...nic nie można obstawić
nawet nie ma informacji ile to może potrwać...
coraz częściej to się zdarza - denerwujące to jest
 
C 0

cygaro16

Użytkownik
Masakra, chciałem obstawić sociedad po kursie 2.30 mecz o 12:00 a tu jakaś akutalizacja w niedziele gdzie są najlepsze mecze nie mogli tego zrobić w nocy ?
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Wypełnijcie ankietę. Ma ona pomóc w polepszeniu jakości świadczonych usług.[/url]
Poszło. Tak by the way nie wiem o co chodzi, że Betclic ściągnął z menu głównego zakładkę &#39;koszykówka&#39; w zakładach. W &#39;innych sportach&#39; też nie znajdziemy. Żeby postawić coś z kosza trzeba wchodzić przez kalendarz zdarzeń.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Jak dla mnie dramat, zagrałem jeden mecz za 100 zł i potem limity max 20 zł na zakład, nie polecam, gram u kilkunastu bukmacherów i póki co nigdy nie zdarzyła się podoba sytuacja, a szkoda bo czasem mają najlepsze kursy na handicapy w siatkówce..
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Słaba oferta, niskie kursy. Zakłady na NBA bardzo ubogie. Myślę, że buk dobry dla początkujących ponieważ strona jest bardzo czytelna i żółtodziób nie zagubi się wśród tych wszystkich azjanów itp. Bardzo dobry bonus Cashback i w sumie koniec plusów.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Macie ofertę tenisową, bo mi znikło okienko? Nie wiem czy oni nie mają wystawionej oferty (w co wątpię) czy dostałem osobiście ban na tenis?
Chyba jednak nie mają jeszcze oferty tenisowej bo w Expekt też nie ma nic.
 
Do góry Bottom