>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

R 0

razmus

Użytkownik
To mój pierwszy post na forum. Witam wszystkich.
Mam problem z promocją cashback w Betclick.
Skuszony promocją zamieszczoną na tym forum skorzystałem z tej promocji cashback w betclick.
Niestety mój pierwszy zakład okazał się przegrany.
Otrzymałem zwrot cashback, ale tylko na chwilę.
Zabrano mi cashback, twierdząc, że ktoś już logował się z mojego IP.
Korzystam z internetu z telefonu. Telefon służy jako router WiFi.
Jak mam udowodnić, że ani ja, ani nikt z mojej rodziny nie korzystał z tej promocji?
Z przykrością informujemy, że Twoje konto nie może zostać objęte tym bonusem. Powodem odmowy jest fakt, że wcześniej z tej promocji skorzystała inna osoba, logując się z tego samego adresu IP. Zgodnie z Regulaminem Serwisu w Twoim wypadku oferta powitalna (Cashback) została usunięta z tego konta.
Czuje się oszukany, gdyż przed postawieniem zakładu rozmawiałem na chacie z konsultantem, który nie miał żadnych uwag co do mojego statusu.
Czy stoję na przegranej pozycji?
Mogę jakoś udowodnić, że nie korzystałem z tej promocji?
Z góry dziękuje za pomoc.
Jestem w analogicznej sytuacji jak kolega cytowany.
Wczoraj postanowiłem wraz z kumplem skorzystać z tej promocji (mieszka on 100 km ode mnie), wszystko zgodne z regulaminem, nigdy tam nie gralem, ani nikt na moim ip itd itp.

Postawiliśmy ten sam mecz.
Koledze zwrócili kasę mi nie.
Zacząłem się dopytywać o co chodzi dostałem wiadomość jak cytowany kolega wyżej, sęk w tym, że nigdy tam nie grałem, sam wynajmuje mieszkanie, sam założyłem internet, nawet WI FI nie mam na mieszkaniu, internet z Multimedii więc raczej też bez jaj.............
czy to jakiś błąd Betclicu czy chca po prostu oszukiwać ludzi - doradzicie coś!?!
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Pod względem oferty live, to prawda jest ona niewielka w porównaniu z np: bet365. Plusy to na pewno szybka weryfikacja dokumentów i wypłaty na skrilla. Problemów z bonusem także żadnych nie miałem.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dalej w Betclic jest tak ze jak zmieni sie kurs danego zdarzenia to trzeba to zdarzenie recznie z kuponu usuwac i z powrotem dodac po nowym kursie? uciazliwe to jest dawno tam nie gralem i nie wiem czy juz naprawili ta usterke, w innych bukach kurs sie zmienia automatycznie, i nie trzeba usuwac zdarzenia z kuponu i z powrotem go dodawac...Mam nadzieje ze Betclic cos kiedys z tym zrobi...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Teraz kurs zmienia się automatycznie nic nie trzeba usuwać
Dzieki za info.
Edit: Dziwne, pytalem teraz na czacie, i konsultantka powiedziala mi, ze jesli kursy ulegna zmianie nalezy ponownie postawic zaklad, wiec nie wiem jak to w koncu jest..???
 
R 9

rakan

Użytkownik
Tak jak pisałem, jeśli wybierasz zdarzenie (np. na live) i mając je już zaznaczone to zmiana kursu w ofercie automatycznie zmieni kurs na twojej liście. Możesz to zresztą sprawdzić nie logując się w Betclicu ;)
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Tak jak pisałem, jeśli wybierasz zdarzenie (np. na live) i mając je już zaznaczone to zmiana kursu w ofercie automatycznie zmieni kurs na twojej liście. Możesz to zresztą sprawdzić nie logując się w Betclicu ;)
Na live to jest inna bajka, ale zresztą mozliwe ze te panienki konsultantki na czacie sa nie ogarniete i nie wiedza jak w rzeczywistosci, jest i mozliwe ze jest tak jak mowiles na poczatku...
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Dopiero zaglądnąłem. W rzeczywistości jest tak, że jak masz coś na kuponie to jest ok, gdy w międzyczasie się coś zmieni to na kuponie tego nie widzisz. Ale gdy chcesz to postawić, dostajesz info że kursy uległy zmianie i wtedy Ci je zmienia na kuponie. Ale usuwać i dodawać nie trzeba.
 
K 0

kenjee

Użytkownik
NIE POLECAM ????BETCLIC i ????EXPEKT (ten sam &quot;właściciel&quot;)!!
Konfiskują pieniądze dla swojego widzimisię !!!!
Otóż wpłaciłem gdzieś w styczniu na betclic podczas promocji (zakład bez ryzyka do 200zł) 200 zł. Obstawiłem, nie udało się no i jak pisali zwrócili pieniądze. Potem zagrałem kilka zakładów po których na koncie uzbierało się 399 zł. Chciałem je wypłacić - tu się zaczęły schody. Podczas weryfikacji coś im się nie zgadzało i kazali przesłać dodatkowo prawo jazdy. Gdy je przesłałem dostałem odpowiedź, że nie przeszedłem procesu weryfikacji i zamknęli mi konto konfiskując całą kwotę. Pisze do nich ale zbywają mnie, że nie mogę się odwołać.
Ale teraz gorsze - w międzyczasie jak grałem u betclic, podobna promocja była na expekt i tam też wpłaciłem pieniądze. Akurat za 1 razem wygrałem koło 600zł i chciałem połowę wypłacić - jednak tego samego dnia dostałem wiadomość że moje dokumenty nie są autentyczne i że bezpowrotnie konfiskują pieniądze (akurat dziś dostałem tę wiadomość). Pisałem na czacie ale są mili i piszą &quot;my nie wiemy czemu dział weryfikacji tak zrobił&quot; i żeby pisać reklamacje na e-maila - a tam support klapy na oczach i olewa. Napisałem im e-maila że mogę im wysłać skan dokumentu autentyczności (zrobiony u notariusza albo w urzędzie), bądź wstawić się osobiście.
⛔!! NIE POLECAM !! Zobaczę co odpiszą ale póki co NIE POLECAM !!⛔
Najgorsze jest to, że nie chcą zwrócić mi nawet pieniędzy które wpłaciłem !
P.S. Może ktoś mi coś doradzić, żeby odzyskać pieniądze ?
W razie dobrego zakończenia zeedytuję
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Dziwna sprawa, bo nie mogę postawić kuponu za więcej niż 50 zł. Ktoś tak jeszcze ma? W tym buku gram akurat za nieduże stawki i też nie wygrywam jakiś kolosalnych sum, więc nie wiem za co mógłbym zostać ewentualnie zlimitowany ;/
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
chcialem sie zarejestrowac ale wyskakuje komunikat
&quot;Ten użytkownik jest już zarejestrowany w serwisie Betclic. Użytkownik może otworzyć tylko jedno konto. Napisz na adres [email protected] , aby uzyskac więcej informacji.&quot;
nigdy nie zakladalem tutaj konta, a nawet jakby to napisalem juz trzy maile do nich i nie dostalem zadnej odpowiedzi, co mam robic?
 
Do góry Bottom