>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

kallebe 0

kallebe

Użytkownik
czy komus poza mna betclic nie chce wyplacic pieniedzy za mecz kwalifikacji ligi europy NK Koper - Celik Niksic? Zaklad rozstrzygniety we czwartek, wygrana 365zl, a zaklad jeszcze wisi. betclic zaslania sie &#39;usterka techniczna&#39;. nie wiem, jaka musi to byc usterka, zeby czekac 48h na rozliczenie wygranego zakladu. jesli to taka powazna usterka, to nich rozliczaja recznie. skandal. nigdy wczesniej u innych firm z czyms takim sie nie spotkalem. duzy minus dla bc.
Mam to samo, juz irytuje mnie zbywanie nieudolnoscia dzialu technicznego ????
Nigdy nie spotkalem sie z tak nieudolnym bukmacherem ????
Podejrzewam, ze albo rozlicza nam to po kursie 1.00 albo wogole zabiora nam kase za wykorzystanie błedu bukmacherskiego ????
Nie liczylbym na prawidolowe rozliczenie ????
 
kallebe 0

kallebe

Użytkownik
3 konsultantów zapewniało mnie, ze zakład Zostanie rozliczony prawidłowo, napisałem wczoraj maila ze skarga na dział techniczny i dostałem odpowiedz zwrotna w formie&quot;przepraszamy dział techniczny pracuje nad usterka&quot;.
Ten Betclic to najgorszy buk u jakiego grałem, konsultanci nieslowni, odpowiedz mailowa na zasadzie zbywania. P.s jedna konsultantka na czacie napisała mi ze bedą te zakłady rozliczać manualne wiec juz nie wiem czy chodzi tu o &quot;magiczna usterkę&quot; czy o ich nieudolność w każdym razie zakład nie rozliczony od czwartku ;)
M: Wysłaliśmy już prośbę o wyjaśniene tej sytuacji i czekamy na informację zwrotną.
M: Tylko tyle mogę zrobić na tę chwilę.
M: Dziękuję za wyrozumiałość.
M: Rozumiem Pana złość, mi też się to nie podoba..
Wiec podejrzewam, ze skoro po 5 dniach nie ma zadnej informacji, to magicy z dzialu technicznego nawet za miesiac nie poradza sobie z ta USTERKA jakze ciezka do rozwiazania ????
 
kallebe 0

kallebe

Użytkownik
Co zrobisz...
Mi to juz nawet nie odpisuja na maila ????
Ciekawe czy wogole nam to rozlicza ???? Mial ktos podobna sytuacje z tym nieudolnym bukiem? ????
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Zalozylem konto na BetClic i bardzo szybko doceniam teraz buka u ktorego gralem do tej pory.
1. Live chat - tylko w godzinach bodajze 9-20/22.
2. Oferta Live - istna zenada.
3. Szybkosc wyplat na skrilla - napisane maja &#39;natychmiastowo&#39;. Klamstwo, 24h.
4. Przejrzystosc strony - 2/10.
5. Brak transmisji LIVE.
To in Minus.
Na plus zaliczam:
1. Szybka weryfikacja - 12h.
Buka osobiscie nei polecam, jedynie kto moze pograc tutaj to dzieciaki obstawiajacy tasmy.
2.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Wszystkie minusy jakie wymieniłeś oprócz pkt-u 3 , mogłeś sprawdzić zanim otworzyłeś konto,więc chyba niestarannie dobierasz firmy.
Jest na rynku tyle firm , z bogatą ofertą live,szybką wypłatą na skrill prawie online,wystarczy dobrać firmę pod swoje oczekiwania i tyle.
A betclic cóż taki typowy średniak na rynku aczkolwiek dla mnie solidny,bo ja głównie patrzę na wypłacalność a z tym bywa różnie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wszystkie minusy jakie wymieniłeś oprócz pkt-u 3 , mogłeś sprawdzić zanim otworzyłeś konto,więc chyba niestarannie dobierasz firmy.
Jest na rynku tyle firm , z bogatą ofertą live,szybką wypłatą na skrill prawie online,wystarczy dobrać firmę pod swoje oczekiwania i tyle.
A betclic cóż taki typowy średniak na rynku aczkolwiek dla mnie solidny,bo ja głównie patrzę na wypłacalność a z tym bywa różnie.
hmm wypłacalność Top 5 bukmacherów z wypłacalności słynie także wiesz jeśli zaczynasz grę u różnych innych podejrzanych bukmacherów to nie licz na Wypłacalność tylko najpierw poszukaj po internecie info o tym buku na zagranicznych stronach jest tego masę.
 
S 14

subaru

Użytkownik
jak dla mnie jeden z lepszych na rynku, wyplacalni, do tego rozliczaja zaklady chyba najszybciej i support bardzo przyjemny
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
dla mnie wszystko spoko, wyplaty tez zajmuja gora kilka godzin, jedynie limit max 200 zl na zaklad to troche za malo i to jest wielki minus tego buka
 
mortal_wombat 16

mortal_wombat

Użytkownik
Ja również nie mogę narzekać na tego buka i pomimo, że posiadam konta u 3-4 innych bukmacherów to chyba betclic najbardziej mi się podoba. Przejrzysta oferta, szybki depozyt i w miarę szybka wypłata środków. Jedyny - według mnie to troszeczkę niskie kursy przy niektórych spotkaniach, ale nie ma co narzekać - coś za coś :)
 
firer 886

firer

Użytkownik
Ta firma osiągneła granice absurdu. Zaczynając od limitu na 10 PLN no ale to juz standard w takich pseudobukach, to ostatnio pomimo wplaty przez skrila , karzą mi wyplacać na konto bankowe , szczyt chamstwa w ich wykonaniu
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
jak dla mnie jeden z lepszych na rynku, wyplacalni, do tego rozliczaja zaklady chyba najszybciej i support bardzo przyjemny
Najszybciej rozliczają? Hm.....
Czekam na rozliczenie na kuponie wyniku meczu towarzyskiego Cordoba-Raja Casablanca (2:0).
Spotkanie zakończyło się około godziny 22.25,teraz jest prawie druga w nocy i zakład wisi sobie samopas!
Hiszpania nie leży w zaścianku świata ,żeby nie mieć wyniku w kilka czy kilkanaście minut po jego zakończeniu.
Śmiechu warty ten ???? Betclic.Pewno mnie zaraz zlimitują bo postawiłem grubiej singla na handi dla Hiszpanów.
Oczywiście nie omieszkam wyplacić całej kwoty wygranej.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Nie polecam tego śmiesznego bukmachera.
Dlaczego? Postawiłem zakład na żywo kilka dni temu Puchar Węgier- Ujpest rozwalił jakiś amatorów 13-0. Stawiałem sobie co chwile że padnie bramka w danym przedziale czasowym, wchodziło gładko. Aż tu nagle brameczka w 68min wg oficjalnej strony Ujpestu oraz tekstowej relacji live prowadzonej na stronie, a według bandy ****** z betclica bramka padła w 71 minucie... (przedział 60-69:59). Na potwierdzenie przesłano mi linka z jakiegoś tam livescore.com gdzie bramka była rzeczywiście w 71 minucie. Ale chyba oficjalna strona klubu oraz relacja człowieka będącego na meczu jest nieco bardziej wiarygodna i dokładniejsza niż pierwszy lepszy livescore?! Wg &quot;pracowników&quot; betszita nie.
 
U 0

ukasz222

Użytkownik
Siemanko,czy ktoś dokładnie wie o zasadach konta VIP na BETCLICK ( NIE PISZCIE ZE W REGULAMINIE NA STRONIE BO GO DOKLADNIE PRZEJZAŁEM) chodzi mi głównie o bonusy i promocje bo od jakiegoś czasu w ogole nic nie dodają.Jeszcze do lipca potrafili sami nawet koonto doładować itpitd... Jestem tym całym &quot;VIPem&quot;od ponad roku i oprócz darmowych wypłat nie odczuwam żadnej różnicy jesli chodzi o porównanie z normalnym kontem w Betclick.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Siemanko,czy ktoś dokładnie wie o zasadach konta VIP na BETCLICK ( NIE PISZCIE ZE W REGULAMINIE NA STRONIE BO GO DOKLADNIE PRZEJZAŁEM) chodzi mi głównie o bonusy i promocje bo od jakiegoś czasu w ogole nic nie dodają.Jeszcze do lipca potrafili sami nawet koonto doładować itpitd... Jestem tym całym &quot;VIPem&quot;od ponad roku i oprócz darmowych wypłat nie odczuwam żadnej różnicy jesli chodzi o porównanie z normalnym kontem w Betclick.
Witaj ????

O bonusach i innych benefitach zawsze dostaniesz informacje na maila. Członkostwo w VIP clubie odczują osoby, które regularnie grają i korzystają z naszej oferty. Ciężko jednak dokładnie przewidzieć kiedy i w jakiej formie owe bonusy zostaną przydzielone, bo jest to niezależne czasowo. Na wszystko składa się wiele czynników. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało tu lub poprzez wysłanie prywatnej wiadomości. Postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy.

Pozdrawiam
 
U 0

ukasz222

Użytkownik
a co tu dużo pisać , po prostu jestem rozczarowany ostatnimi dwoma miesiącami, bo gram regularnie przegrywam -wygrywam jak każdy...
Mi nie chodzi o darmowe pieniądze , które znajdę na swym koncie ot tak bo chce , ale od czasu do czasu jakis dobry bonus od depozytu byłby wskazany,nie mówiąc już , że musiałem przypominac o swoich urodzinach czy rocznicy V.I.Powania. i w biurze obsługi łaskawie przyznano mi jakiś śmieszny bonus na zasadzie &quot; masz i wypad&quot; . Ogólnie Betclic jesli chodzi o wypłaty np jest póki co
bez jakiegokolwiek zarzuty , tak samo jeśli chodzi o rozliczenia zakładów .
Jeśli zaś chodzi o ofertę live jest dosyć uboga w porównaniu z np bwin ,a ja już od prawie roku gram praktycznie tylko live w dodatku jest bardzo mało zakładów na poszczególne mecze w troszke mniej renomowanych ligach(np:Championship) .
Póki co zostaje na betclic bo jest dobrym bukmacherem ale jeśli nadal betclic będzie systematycznie obniżał loty to trzeba będzie poważnie zastanowić się nad zmianą bo naprawde cudów nikt nie oczekuje.
Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry Bottom