>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

berciq89 473

berciq89

Użytkownik
nie polecam buka hehe... wyslałem skan dowodu , skan rachunku , skan karty debetowej, czekałem 7 dni na hajs wkoncu napisałem do supportu i dostałem taka odpowiedz :
&quot; Uprzejmie informujemy, że w celu zakończenia procesu weryfikacji konta gracza, konieczne jest dołączenie następującego dokumentu:
- zdjęcia Twojej osoby z trzymanym w ręku Twoim dowodem osobistym z widocznymi wszystkimi danymi (obie strony).&quot;
żałosny buk
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
- zdjęcia Twojej osoby z trzymanym w ręku Twoim dowodem osobistym z widocznymi wszystkimi danymi (obie strony).&quot;
a co to za problem wysłać zdjęcie jak trzymasz swój dowód przy twarzy? Coraz więcej buków stosuje taką praktykę. Oni też chcą mieć zabezpieczenie, bo ludzie (niestety w tym wielu Polaków - dlatego często jesteśmy wykluczani z różnych promocji) za bardzo kombinują. Wyślesz raz wszystkie potrzebne skany, zdjęcia i możesz grać na luzie.
 
S 0

smash

Użytkownik
Chciałem dziś wypłacić z betcilc na skrill niecałe 100 zł. Ostatnio wpłatę do nich robiłem paysafecard ale z 2 dni wcześniej wpłacałem przez skrill. Dodam że dokumenty mam zweryfikowane pozytywnie. Dziś kiedy pytam na live czat dlaczego moja wypłata została cofnięta to najpierw piszą, że wpłata była przez paysafecard więc muszę na konto bankowe ale kiedy wspomnę , że wpłacałem 2 dni wcześniej przez skrill tez to rzucaj tylko formułkę , że dział finansowy może zażądać wypłaty na konto bankowe choć żadnego maila z informacja, że muszę na konto bankowe nie dostałem. Wiecie może czy jest tam coś takiego, że można wypłacić tylko tym sposobem jakim ostatnio się wpłaciło ?
edit: sprawa się wyjaśniła. Swoją drogą to, że wypłata może być tylko taka jak pierwsza wpłata utrudnia trochę życie.
 
I 0

iras90

Użytkownik
Witam Mam pytanie czy jeśli dostałem e-miala z potwierdzeniem wypłaty od bukmachera to przelew na 100% został wysłany na moje konto i kaska dojdzie czy też może zostać anulowany i kasa wróci na moje konto bukmachera bardzo ważne.
 
zberek1993 19

zberek1993

Użytkownik
Witam Mam pytanie czy jeśli dostałem e-miala z potwierdzeniem wypłaty od bukmachera to przelew na 100% został wysłany na moje konto i kaska dojdzie czy też może zostać anulowany i kasa wróci na moje konto bukmachera bardzo ważne.
Powinny przyjść dwa maile:
1. Przetwarzanie wypłaty.
2. Potwierdzenie wypłaty.
Jeśli takie maile Ci przyjdą to pieniądze na koncie będziesz miał.
Natomiast jeśli Ci anulują wypłatę to przyjdą tak samo 2 maile.
1. Przetwarzanie wypłaty.
2. Że wypłata została anulowana.

Ja osobiście jestem zadowolony z buka wypłacając na konto przelewem kasę na koncie mam następnego dnia. Zawsze wypłacam w dni robocze więc w weekendy nie wiem jak to jest. Dobrą rzeczą jest też fakt, że konto na które wysyłasz pieniądze musi mieć tylko twoje nazwisko. Dzięki czemu jeśli nie masz konta możesz na ojca albo kogoś z rodzinny wypłacić ważne aby nazwisko się zgadzało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

miskof

Użytkownik
Cześć,
chcę wypłacić pieniądze z bet at home, poprzez przelew bankowy.
Potrzebują ode mnie:
-Nazwę banku
-IBAN
-BIC (kod SWIFT)
i -kwotę..
Prze IBAN wpisałem PL, wpisałem BIC Banku ING: INGBPLPW oraz kwotę którą chcę wypłacić.
Tą operację wykonałem 12-05-2014r, czekam ponad 24h i na konto ING nic nie przyszło, a pieniądze zeszły z bet at home.
Coś zrobiłem nie tak?
Czy mam nadal czekać na przelew?
Czy zgłosić się gdzieś?
 
M 0

miskof

Użytkownik
Sory.. Za pomyłkę z tematem.
Niby napisali od 1-3dni roboczych.. (w zależności od kraju) a że to Polska to może będzie szło 7 dni ;]
 
tetti14 0

tetti14

Użytkownik
Witam mam pytanie zwiazane z bukiem Betclic
Przy weryfikacji widnieja 3 dokumenty: dowod, rachunek z banku lub karta kredytowa. Czy jest obojetne które wysle im na strone?
 
D 5

destino

Użytkownik
Tak, jest to obojętne. Ja wysłałem dowód osobisty i bardzo szybko zaakceptowali nie robiąc problemów, wypłata na konto bankowe doszła w ciągu 2 dni roboczych, skorzystałem z Cashbacka i go otrzymałem również nie było żadnego problemu z tym, jeśli chodzi o uczciwość, to bukmacher godny polecenia.
 
J 0

jozekguzek

Użytkownik
Witam,
czy ktoś dokładnie orientuje się jak wygląda wypłata w bet365 przelewem bankowym?
Otrzymałem, że są realizowane dwa przelewy dziennie, rano i po południu. Czy ktoś ma konto w PKO i kiedyś po południu otrzymał jakiś przelew? jeśli tak to o której godzinie, ja niestety nigdy nie otrzymałem przelewu po południu, a to powoduje czekanie kolejny dzień na środki.
 
Do góry Bottom