>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betclic
MEGAPROMOCJA:
Zakład bez ryzyka do 100zł
&lt;iframe scrolling=&quot;no&quot; style=&quot;padding:0px; margin:0px; border:0px;border-style:none;border-style:none;&quot; src=&quot;http://wlbetclic.adsrv.eacdn.com/I.ashx?btag=a_1409b_3921c_&amp;affid=220&amp;siteid=1409&amp;adid=3921&amp;c=&quot; width=&quot;728&quot; height=&quot;90&quot; frameborder=&quot;0&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;

Już dzisiaj otwórz konto a jeśli przegrasz swój zakład otrzymasz - aż do 100 PLN zwrotu!

Żadnych bonusów, tylko gotówka! Zwrot Cashback do 100 zł w Betclic !

ma dla Ciebie specjalną ofertę powitalną w zakładach sportowych, aby umożliwić Ci sprawdzenie Betclic bez żadnego ryzyka! Dzięki ofercie cashback możesz postawić swój pierwszy zakład do 100 zł bez ryzyka na dowolne wydarzenie sportowe. Jeśli wygrasz, zgarniesz wygraną. Natomiast, jeśli Twój zakład okaże się nietrafiony, oddamy Ci całą stawkę aż do 100 zł! Zwrot w zakładach możesz natychmiast wypłacić lub grać dalej. To nie jest bonus, którym trzeba obracać!
Poniżej krótka instrukcja korzystania z promocji:

1. Zarejestruj się w Betclic ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania Cashbacku Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;=

====&gt; PROMOCJA w Betclic &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

2. Złóż pierwszy depozyt.

3. Postaw pierwszy zakład do 100 zł, mający co najmniej 3 możliwe wyniki, np. mecz piłki nożnej 1X2.

4. Jeżeli Twój zakład okaże się trafiony, zgarniasz wygraną. Jeżeli nie wygrasz, oddamy Ci całą stawkę aż do 100 zł. Zwróconą kwotę możesz od razu wypłacić! To naprawdę wyjątkowa oferta, która daje Ci szansę na grę bez żadnego ryzyka! Otrzymanym zwrotem nie musisz obracać.

Przykład: jak odebrać zwrot w zakładach?
Chciałbyś postawić zakład za 100 zł na remis w meczu Lech Poznań - Arka Gdynia. Powiedzmy, że kurs na taki wynik wynosi 6,00.

W razie wygranej otrzymasz:
100 zł x 6,00 =600 zł

Jeśli mecz nie zakończy się remisem, oddamy Ci całą stawkę 100 zł. To oferta bez żadnego ryzyka!

Warunki promocji:
1. Poniższy regulamin działa w połączeniu z Regulaminem ogólnym.
2.Aby skorzystać z tej oferty bukmacherskiej, musisz być nowym użytkownikiem oraz musisz dokonać pierwszego depozytu TYLKO za pomocą płatniczej karty kredytowej lub standardowego przelewu bankowego. Możesz także skorzystać z opcji natychmiastowego przelewu - Przelewy24.
3. Wpłaty za pomocą portfeli elektronicznych (e-wallets) będą wyłączone z tej oferty.
4. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.
5. Promocja obejmuje zakłady przedmeczowe z co najmniej trzema możliwymi wynikami, zakłady na żywo, zarówno pojedyncze jak i wielokrotne, ale nie systemowe i Betclic 14.
6. Takie same i powtarzające się zakłady nie będą brały udziału w tej ofercie. Stawianie takich samych zakładów może skutkować zamknięciem konta gracza bez wypłacenia rekompensaty.
7. Nie ma minimalnego kursu dla zakładu bez ryzyka.
8. Refundowany jest tylko pierwszy zakład kwalifikujący się do promocji.
9. Jeden cashback przypada na jednego gracza (jedno gospodarstwo domowe, jeden adres e-mail, jeden adres IP, komputer, jedną kartę płatniczą).
10. Gracz nie może skorzystać z tej oferty w połączeniu z inną ofertą bonusową Betclic.
11. Z oferty cashback do 100 zł mogą skorzystać jedynie gracze zarejestrowani w Betclic po 19 października 2015.
12. Oferta dotyczy tylko graczy Betclic zamieszkałych w Polsce. Jeśli jesteś rezydentem innego kraju, nie możesz z niej skorzystać. Betclic zastrzega sobie prawo do zmiany tego punktu regulaminu w dowolnym momencie i wedle własnego uznania.
13. Jeżeli zajdzie podejrzenie wyłudzenia oferty, zostanie ona anulowana na koncie gracza wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. W przypadku udowodnienia wyłudzenia, Betclic zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza, bez zwrotu stanu takiego konta.
 
Z 4

ziemba12345

Użytkownik
Czy robiąc wpłate poprzes przelew trustly promocja caschback będzie obowiązywać? Przelewy24 dzisiaj nie działają w moim banku a mam fajny mecz z dobrym kursem na dzisiaj.
I czy można postawić mecz z remisem np. 1X? Dostępne są oczywiscie opcje 1 X 2
 
M 0

magicworm

Użytkownik
Po wpłaceniu 100zł i wygranej pierwszego zakładu, moge wyplacic kase i zostawic 100zł którymi moge dalej grac z możliwoscia cashbacku?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Możesz sobie zostawić 100zł, ale drugi i kolejne zakłady grasz już normalnie. Bez promocji. Cashback tyczy się tylko pierwszego zakładu po wpłacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Trustly to jedynie słabsza alternatywa P24. Jak najbardziej tę formę wpłaty też obowiązuje bonus.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dziś moje czytanie ze zrozumieniem kuleje a że chcę skorzystać z bonusu muszę zapytać ponieważ nie kumam tych punktów:
4. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.
5. Promocja obejmuje zakłady przedmeczowe z co najmniej trzema możliwymi wynikami, zakłady na żywo, zarówno pojedyncze jak i wielokrotne, ale nie systemowe i Betclic 14.
1. Jeśli stawiam singla to może to być zakład tylko o 3 możliwych wynikach, czyli 1 x 2 ? jednak jeśli robię ako, np 3 zdarzenia to już wtedy mogę postawić co chcę? ;p
 
T 6

tomk7

Użytkownik
Uważajcie na ich okresowe promocje z okazji ligi mistrzów.

Ostatnio zarejestrowałem się, postawiłem odpowiednie zakłady, a po przegraniu na żywo nie oddali kasy. Oczywiście do nich napisałem, a w odpowiedzi próbowali mi wmówić, że się nie rejestrowałem.
Takiej opcji nie ma bo już kilka razy brałem w tym udział i zawsze po rejestracji się upewniałem, a i tym razem żadnego błędu nie było i pojawił się standardowy komunikat o pomyślnej rejestracji .

Nie wiem czy stanie się to nagminną praktyką ale informuję o takim zajściu i osobiście dziękuję im za współpracę skoro już nie wiem czy mi łaskawie oddadzą za ewentualnie przegrany zakład, czy może znowu wyujają użytkownika, bo i tak nic im zrobić nie można. :-(
 
B 0

blackmagic

Użytkownik
Znawcą nie jestem ale pisząc, że kilkukrotnie już korzystałeś z tej promocji, sam sobie dołek kopiesz bo podchodzi to pod wyłudzenie, a 13 punkt regulaminu jasno to definiuje, więc nawet mi Cię nie żal...
 
manita 6

manita

Użytkownik
Znawcą nie jestem ale pisząc, że kilkukrotnie już korzystałeś z tej promocji, sam sobie dołek kopiesz bo podchodzi to pod wyłudzenie, a 13 punkt regulaminu jasno to definiuje, więc nawet mi Cię nie żal...
Ale przecież on nie pisze o promocji cashback do 100 zł tylko o tych bonusach co dają teraz za każdym razem jak gra Liga Mistrzów.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
tomk7, miałem tak nie raz, dlatego teraz zawsze robię print screena z informacją, że jestem już zainteresowany. Po przesłaniu i naciskach przyznają zwrot, ale fakt - jest to bardzo słabe z ich strony. Z kolei w bliźniaczym Expekt takich problemów nigdy nie miałem.
 
T 6

tomk7

Użytkownik
Zgadza się, klon jest dużo lepszy.
U nich też raz tak miałem, że nie zwrócili automatycznie ale po napisaniu dopisali bez problemu i przeprosili do tego.
Ze screenem niby dobry pomysł ale w gruncie rzeczy jak buk będzie chciał sobie zostawić kasę to napisze, że to nie dowód, podróbka itp.
Ja tam już z borkowym betcliciem użerać nie mam zamiaru bo co to za promocja, żeby za każdym razem modlić się czy łaskawie buk dotrzyma warunków i zwróci kasę... dno
........
PS BlackMagick, w takim razie mi też Cię nie żal, że czytać ze zrozumieniem Cię nie nauczono...
 
Do góry Bottom