>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

V 0

vegeta1938

Użytkownik
Dziś moje czytanie ze zrozumieniem kuleje a że chcę skorzystać z bonusu muszę zapytać ponieważ nie kumam tych punktów:

4. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.
5. Promocja obejmuje zakłady przedmeczowe z co najmniej trzema możliwymi wynikami, zakłady na żywo, zarówno pojedyncze jak i wielokrotne, ale nie systemowe i 14.

1. Jeśli stawiam singla to może to być zakład tylko o 3 możliwych wynikach, czyli 1 x 2 ? jednak jeśli robię ako, np 3 zdarzenia to już wtedy mogę postawić co chcę? ;p


czyli może być na tę promocje grany kupon np. 2 mecze tenisa i 2 piłki nożnej? tez sie liczy do promocji? To jest zakład wielokrotny?
 
P 0

patrykq1q1

Użytkownik
Korzystając z promocji cashback mogę na kuponie postawić tylko na jeden mecz i w razie przegranej dostac zwrot gotówki? Czy musze postawic za np. 3 mecze?
 
mikus 4

mikus

Użytkownik
Korzystając z promocji cashback mogę na kuponie postawić tylko na jeden mecz i w razie przegranej dostac zwrot gotówki? Czy musze postawic za np. 3 mecze?
&quot;Tylko Twój pierwszy zakład jest refundowany. Zakład musi posiadać co najmniej trzy możliwe wyniki (np. mecz piłkarski - 1X2).&quot;
&quot;5. Promocja obejmuje zakłady przedmeczowe z co najmniej trzema możliwymi wynikami, zakłady na żywo, zarówno pojedyncze jak i wielokrotne, ale nie systemowe i Betclic 14.&quot;
- Wystarczy 1 mecz w którym mogą paść 3 możliwe wyniki
 
F 0

feerv

Użytkownik
4. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych. Wytłumaczyłby mi to ktoś? Konkretnie o co chodzi z 3 możliwymi wynikami? Czy jeśli postawię po prostu w tenisie czy piłce nożej czystą 1, to cashback zadziała? Jeden mecz, stawiam 1.
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
4. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych. Wytłumaczyłby mi to ktoś? Konkretnie o co chodzi z 3 możliwymi wynikami? Czy jeśli postawię po prostu w tenisie czy piłce nożej czystą 1, to cashback zadziała? Jeden mecz, stawiam 1.
Zaklady z 3 możliwymi wynikami masz w meczach piłki nożnej, koszykówki, hokeja i tak dalej bo są tam opcje 1 remis lub 2

Zakłady których nie możesz stawiac (te z 2 możliwymi wynikami) to np. siatkówka, tenis tam tylko jest 1 lub 2.

Chodzi chyba tez o under/over choc do tego nie mam pewnosci, najlepiej napisz na live czat, wyjasnią Ci dokładnie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Koszykówka też ma najczęściej zakłady 1/2 z doliczoną ewentualną dogrywką. Także koszykówkę lepiej odrzuć. Obstaw najlepiej jakiś mecz piłki nożnej. Co do zakładów dwudrogowych, nie jestem pewien czy nie mogą być duble i więcej zakładów ze zdarzeń dwudrogowych. Tylko przy singlu chyba musi być &quot;trzydrogowy&quot; zakład.
 
E 0

emili

Użytkownik
Rozumiem że mogę postawić zakład np. z 3 różnymi zdarzeniami ? Czyli 3 mecze piłki nożnej obstawiam na 1 czy musi być tylko jeden zakład ?
 
darter 134

darter

Użytkownik
Koszykówka też ma najczęściej zakłady 1/2 z doliczoną ewentualną dogrywką. Także koszykówkę lepiej odrzuć. Obstaw najlepiej jakiś mecz piłki nożnej. Co do zakładów dwudrogowych, nie jestem pewien czy nie mogą być duble i więcej zakładów ze zdarzeń dwudrogowych. Tylko przy singlu chyba musi być &quot;trzydrogowy&quot; zakład.
Jest dokładnie jak piszesz.
Chyba nawet sam grałem kiedyś w tym buku 2 spotkania na nudery w koszu i otrzymałem zwrot.
 
M 0

maxpower

Użytkownik
Hej. Ile jest w końcu zwrotu? 100, czy 200zł? Probował ktoś już?
Ja po rejestracji w panelu bonusy mam coś takiego:
Moje oczekujące bonusy
Cashback 200,00 zł dla następnego zakładu.
Mimo, że wszędzie wcześniej wspominali o 100zł.
 
darter 134

darter

Użytkownik
Hej. Ile jest w końcu zwrotu? 100, czy 200zł? Probował ktoś już?
Ja po rejestracji w panelu bonusy mam coś takiego:

Moje oczekujące bonusy
Cashback 200,00 zł dla następnego zakładu.

Mimo, że wszędzie wcześniej wspominali o 100zł.
W tej promocji jest 100zł na 100%. Zorientuj się może dostałeś inny bonus i koniecznie przeczytaj warunki bo nie zawsze cashbacka masz 100%.
 
K 355

kretu20

Użytkownik
Dzień dobry, mam takie pytanie.. otóż dopiero wchodze w ten cały &quot;sport&quot; obstawiania meczy i chciałbym skorzystać z bonusu Betclick i mam w związku z tym pytanie, czy mógłbym postawić 3 spotkania? np Polska-Portugalia -&gt; Obie drużyny strzelą przynajmniej jedną bramke, to samo w meczu Walia-Belgia i to samo w meczu Francja-Islandia ? czy moge tylko na jeden mecz?
 
darter 134

darter

Użytkownik
Witam czy moge postawić np. mecz piłkarski z handicapem +2 bramki? lub podwójna szansa x2?
chodzi mi o zwrot cashbacku
Handi chyba możesz jeśli masz opcje remis przy +2 bramkach (zakład 3 drogowy).
podwójnej szansy x2 nie możesz.
 
Do góry Bottom