>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

B 3

bukmacher_88

Użytkownik
Marcin-Odra, a czy można dać np. 10 meczów z tenisa na kuponie (zakłady 2-drożne)? Nie trzeba uruchamiać tego cashbacku w żaden sposób, po prostu postawić kupon?
Możesz postawić tak jak piszesz, jak nie wejdzie to dostaniesz cashback ;) Nic nie trzeba uruchamiać :p
 
R 0

razmus

Użytkownik
Witam,
pytanko stawiam 4mecze na zwyciestwo danej ekipy a 2 dwoch kolejnych daje np 1x a w kolejnym handicap liczy sie do promocji?
Jestem nowy itd,
 
J 3

john_cash

Użytkownik
A mam pytanie odnośnie promocji. Czy zakład musi być rozliczony tego samego dni,zeby otrzymać zwrot? Czy mogę wybrać dzisiaj mecze jakieś + jutro i np jutro jeden mecz nie wejdzie,to dalej mogę liczyć na zwrot? ????
 
G 0

grabar89

Użytkownik
ktoś miał problemy z nimi ?
zleciłem wypłatę w poniedziałek w poniedziałek i dalej nie ma kasy na koncie, znajomi czekali max 2 dni
 
matu67 188

matu67

Użytkownik
tez zlecilem wyplate w poniedzialek a kasy nadal nie ma, w mailu napisali ze trwa to do 10 dni, mam nadzieje ze nie ma zadnych klopotow
 
P 0

pietr_as

Użytkownik
ja mam inny problem, zalożyłem konto, obstawiłem zakład, niestety przegrałem ale zwrotu gotówki nie ma. Czy gotówka powinna być zwrócona od razu po przegranym zakładzie ? (2 spotkania jeszcze nie zostały rozegrane)
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Czy wpłaty dokonane poprzez MB kwalifikują się do cashbacku ? Ja już używałem tego promo, ale powiedziałem dzisiaj koledze o nim i chętnie by skorzystał z tym że ja musiałbym dokonać mu wpłaty z mojego MB na jego nowo założone konto w BetClicku, gdyż on nie ma żadnych środków w necie, a mecz który chce zagrać już za dwie godziny... Proszę o pomoc gdyż nie chcemy nic spier*****... ;)
 
B 0

bialy-wilk

Użytkownik
Jak pewnie już się zdążyliście dowiedzieć wpłaty mb nie kwalifikują bo cashbacku. Najlepszym rozwiązaniem są przelewy24 ale pewnie macie banki przez weekend pozamykane.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.
jak postawie kupon na np. over bramkowy lub mecz tenisa na którym będą minimum 2 zdarzenia to w razie przegranej dostane zwrot ?
czyli np
wisła legia 1x
pogon-zawisza over 1.5 bramki
ako 2


sory, może to głupie pytanie ale ja zawsze czytam regulaminy od deski do deski i są tak zagmatwane że to wyższy poziom absurdu ????
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Przejrzyj kilka postów wyżej, tu chyba już wszystko jest jasne.
Singiel - min. 3 możliwe wyniki
Łączony - dowolna ilość spotkań, dowolne kursy, dowolne typy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom