>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

D 0

damiann910

Użytkownik
Mi zwrócili za przegrany zakład. Chciałem wypłacić te pieniądze, ale dzień po zleceniu wypłaty dostałem maila, że cofają mi bonus, bo niby moje konto jest powiązane z innym kontem, z którego już skorzystano z oferty powitalnej, co jest oczywiście absurdem, bo nigdy w tym serwisie konta nie zakładałem. Na czacie dowiedziałem się tylko, że oni się tym nie zajmują i mam napisać do supportu. Napisałem wczoraj i na razie brak odpowiedzi. Także w tej chwili nie polecam tej oferty.
 
P 0

pietr_as

Użytkownik
musiałeś pewnie założyć wcześniej konto ma tym samym komputerze, wpisać ten sam nr tel, albo przelew poszedł z konta z którego wyszedł przelew innej opcji nie ma
 
A 0

adriano18

Użytkownik
Podejrzewam ze nie powinno byc problemu ale warto zapytać, czy jak sam kiedys korzystałem z tej promocji a teraz skorzysta z niej moj znajomy ktory nie posiada konta w banku, ja zrobie przelew za niego to bedzie jakis problem z ewentualną wypłatą ?
 
A 0

adriano18

Użytkownik
No wypłata na te same konto z którego przyszedł przelew, ja wypłacam w bankomacie i mu daje hajs ???? tylko ze wlasnie pewnie moga to jakos powiazac z poprzednimi transakcjami, tego sie obawiam
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Siemanko chciałbym zapytać czy w niżej wymienionej sytuacji nie będzie żadnego problemu z wypłatą pieniądzy, po otrzymaniu cashbacku.
Brat X w miejscowości Y gra ze swojego konta na Betclicu stary przysługujący mu cashback 100 zł, wygrywa wypłaca pieniądze. Brat Z w miejscowości U (inny adres IP) zakłada kontoz tego samego komputera, chcąc skorzystać z nowej promocji 200 zł cashback. Piszę również do supportu czy przysługuje mu ten cashback, odpowiedź jest jak najbardziej pozytywna cashback przysługuje.
Czy ktoś może powiedzieć, czy nie ma tu żadnego haczyka ? Czy wypłata na pewno będzie bezproblemowa?
Wyszedł mi trochę kazus z tego, ale chciałem mimo wszystko zapytać.

EDIT: @Marcin-Odra: firmy osobne, interfejs identyczny, a raz na czacie Betclicu zresetowali mi hasło do Expektu :p
 
C 0

cki

Użytkownik
W przypadku przegrania zakładu aby otrzymać 100% zwrotu należy postawić zakład z urządzenia mobilnego? gdzieś na stronie betcliku widziałem taką informacje ale nie potrafie jej teraz znaleźć. Czy wystarczy że tylko zakładam konto wpłacam kase i obstawiam 2-3 mecze po dowolnym kursie i w przypadku przegranej mam cashback-a ?
 
S 0

slodziakadrian

Użytkownik
W przypadku przegrania zakładu aby otrzymać 100% zwrotu należy postawić zakład z urządzenia mobilnego? gdzieś na stronie betcliku widziałem taką informacje ale nie potrafie jej teraz znaleźć. Czy wystarczy że tylko zakładam konto wpłacam kase i obstawiam 2-3 mecze po dowolnym kursie i w przypadku przegranej mam cashback-a ?
Nie, zakład mobilny ze zwrotem to zupełnie inny bonus. Tak więc wszystkie operacje z komputera możesz wykonywać.
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Siemanko chciałbym zapytać czy w niżej wymienionej sytuacji nie będzie żadnego problemu z wypłatą pieniądzy, po otrzymaniu cashbacku.

Brat X w miejscowości Y gra ze swojego konta na Betclicu stary przysługujący mu cashback 100 zł, wygrywa wypłaca pieniądze. Brat Z w miejscowości U (inny adres IP) zakłada kontoz tego samego komputera, chcąc skorzystać z nowej promocji 200 zł cashback. Piszę również do supportu czy przysługuje mu ten cashback, odpowiedź jest jak najbardziej pozytywna cashback przysługuje.

Czy ktoś może powiedzieć, czy nie ma tu żadnego haczyka ? Czy wypłata na pewno będzie bezproblemowa?

Wyszedł mi trochę kazus z tego, ale chciałem mimo wszystko zapytać.


EDIT: @Marcin-Odra: firmy osobne, interfejs identyczny, a raz na czacie Betclicu zresetowali mi hasło do Expektu :p

Podbijam pytanie, potrzebuje pilnie odpowiedzi z góry dzięki
 
K 0

kamill923

Użytkownik
1. Aby skorzystać z tej oferty bukmacherskiej, musisz być nowym użytkownikiem oraz musisz dokonać pierwszego depozytu TYLKO za pomocą płatniczej karty kredytowej lub standardowego przelewu bankowego. Możesz także skorzystać z opcji natychmiastowego przelewu - Przelewy24.
Według mnie tu jest bardzo niejasno napisane: najpierw &quot;TYLKO&quot; a w następnym zdaniu &quot;możesz także&quot;. Czy jeśli dokonam depozytu przy pomocy Przelewy24 to przysługuje mi cashback czy nie? Ktoś miał zwrot po korzystaniu z Przelewy24?(mój bank blokuje transakcje kartą na zakłady bukmacherskie, a zwykły przelew do soboty nie dojdzie)
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
INFORMACJA/OSTRZEŻENIE​

Sami dobrze wiemy, że czasami nie mogąc założyć konta na siebie zakłady go na inną osobę, żeby skorzystać np z ww Cashbacku. Więc Panowie/ie w takich przypadkach zalecam wam informowanie danej osoby o takiej sytuacji plus przekazywanie jej danych podanych do konta Betclic.
Powód prozaiczny: Panowie/ie z Betclicu dzwonią do osób chcących wypłacić cashback i weryfikują dane. Gdy tak osoba, powie że nic o nie wiem o żadnych zakładach konto macie zablokowane natychmiast z wypłaty nici.
Przestroga, proszę uważać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 2

michup

Użytkownik
Kolega wpłacił 200 zł przez p24, przegrał, dostał zwrot i teraz chce wypłacić. Musi to zrobić na swoje konto bankowe czy może na mojego MB skrilla? Inny email i nazwisko więc podejrzewam że nie ale wole dopytac.
 
Do góry Bottom