>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

konk 1

konk

Użytkownik
Czyli jak dzisiaj wpłacę 200 zł i obstawię załóżmy dwa mecze piłki nożnej, w przypadku niepowodzenia będę mógł z powrotem wypłacić te 200 zł ? ????
 
O 5

owens

Użytkownik
Witam, pytanie troszkę inne ????
Czytałem warunki przyznania bonusu i nadal nie wiem co z wpłacaniem kasy a mianowicie namówiłem dziewczynę do załozenia konta na betclic, i teraz nie wiem czy mogę jej wpłacić kasę z mojej karty debetowej czy musi być z innej karty?
 
kesirdal 2

kesirdal

Użytkownik
takie pytanie , jak zagram jeden typ z piłki nożnej i np do tego dwa z siatkówki i w razie nie powodzenia stawka jest zwracana ? czy tylko same 3 drogowe muszą być ?
 
E 5

elaade

Użytkownik
Trochę głupie pytanie bo jest napisane - &quot;zakład bez ryzyka do 200zł&quot;, ale czy mogę wpłacić mniej czy musi to być 200zł? Wolę się tylko upewnić. ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
SOBOTA - Multi+ w Betclic
Wygrywaj nawet do 100% więcej na zakładach wielokrotnych! Postaw kupon z minimum 5 typami i wygraj od 5% do 100% więcej! Na kuponach można stawiać m.in. mecze Bundesligi, La Ligi czy Premier League. Postaw 222 złote na Real (-2), Bayern (-1), Atletico Madryt i Manchester City i wygraj 950 złotych!
Odbierz darmowe 200PLN tutaj
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Witajcie! Jeśli wpłacę np. 200 zł i przewidywana wygrana będzie wynosić 450 zł to jeśli mi się nie uda to rozumiem, że mam zwracane te 200 zł spowrotem tak?
Kolejna kwestia jest taka czy mogę obstawić np pierwszy mecz typ 1 a drugi mecz x2
czy tylko jeden wybor 1,2 druzyna lub remis? albo np. czy mogę postawić mecz i w nim opcja taka ze np. stawiam na Real M. a w przypadku wygranej gosci zwrot?
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
@ddk1910
1. dokładnie tak, jeśli obstawisz jakis zakład ze stawką do 200 złotych i nie wejdzie, to wtedy masz zwrot swojej stawki
2. możesz obstawiać dowolnie, tylko muszą być to takie typy gdzie są możliwe minimum 3 wyniki do wyboru, czyli np mecz piłki nożnej, gdzie do wyboru są 1,2 lub x(remis).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
@ddk1910
1. dokładnie tak, jeśli obstawisz jakis zakład ze stawką do 200 złotych i nie wejdzie, to wtedy masz zwrot swojej stawki
2. możesz obstawiać dowolnie, tylko muszą być to takie typy gdzie są możliwe minimum 3 wyniki do wyboru, czyli np mecz piłki nożnej, gdzie do wyboru są 1,2 lub x(remis).

Dziękuje za odpowiedź, czyli nie ma problemu jeśli postawie np.3 mecze piłki nożnej i w każdym z nich dam zwycięstwo lub remis
 
Y 0

you-are-a-noob

Użytkownik
Jako, że mieszkam w bloku mam jedno ważne dla mnie pytanie, by najmniej dla mnie. ???? Jak to jest z tym &quot;jednym domostwem&quot; w moim przypadku? Jest brany pod uwagę cały blok czy może każde mieszkanie to osobne &quot;domostwo&quot;? Z góry dziękuję za pomoc.
 
R 14

rijusaki1337

Użytkownik
ej nadal jest 200zł czy już 100? Na stronie jest napisane ze 100
EDIT: czy ktoś ostatnio grał za 200zl i zwrocili mu mimo ze jest napisane ze zwracaja tylko 100?
 
Do góry Bottom