>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclick 40 PLN

D 0

dabudnik1989

Użytkownik
Dołączył
04/2008
Posty
26
Miasto
Zawadzkie
Szanowny Kliencie!

Aby dobrze rozpocząć nowy tydzień,
w BetClic mamy dla Ciebie freebet 40 zł, który będziesz mógł wykorzystać w zakładach sportowych.


Jak odebrać freebet?
1 Zaloguj się do BetClic.
2
Do godziny 00:59 w poniedziałek 1 lutego zagraj za co najmniej 80 zł w którąkolwiek z gier w BetClic Gry.
3 3 lutego na swoim koncie znajdziesz freebet 40 zł, który będziesz mógł wykorzystać w zakładach sportowych
w BetClic.
* Z promocji wykluczone są Ruletka, Blackjack i Top Trump Football Stars.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Dołączył
03/2008
Posty
2112
Szanowny Kliencie!
Aby dobrze rozpocząć nowy tydzień,
w BetClic mamy dla Ciebie freebet 40 zł, który będziesz mógł wykorzystać w zakładach sportowych.

Jak odebrać freebet?
1 Zaloguj się do BetClic.
2
Do godziny 00:59 w poniedziałek 1 lutego zagraj za co najmniej 80 zł w którąkolwiek z gier w BetClic Gry.
3 3 lutego na swoim koncie znajdziesz freebet 40 zł, który będziesz mógł wykorzystać w zakładach sportowych
w BetClic.
* Z promocji wykluczone są Ruletka, Blackjack i Top Trump Football Stars.
potwierdzam, akurat miałem 50zł na koncie to zagrałem za przeszło 80zł w skrzaty i zostało mi 40zł, ale freebet będzie, także polecam :grin:
 
bacaole 16

bacaole

Użytkownik
Dołączył
12/2007
Posty
110
dzisiaj przed północą powinien być freebet 40 zł dla tych co zagrali za 80 zł na grach do 1 lutego
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Dołączył
03/2008
Posty
2112
tak, mam to samo info, ja czekam, jak coś się pojawi to dam znać, inni także niech tak zrobią, na razie konto jest puste ????
 
kysu 8

kysu

Użytkownik
Dołączył
03/2009
Posty
43
Minęło 9h od czasu kiedy pieniądze powinny być na koncie. Oczywiście ich nie ma, napisałem meila z zażaleniem i opinią, że Betclic powinien to wynagrodzić jakoś. Zawsze możecie napisać podobnie to może dołożą jaką promocję w ramach rekompensaty.

zagrałem na prawie 200zł w grach i Betclic mi napisał, że nie zakwalifikowałem się do bonusu. I teraz muszę się babrać ze skanami zakładów, itd. Wielki - dla tego buka. Zawsze wszystko chodziło bezbłędnie..
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Dołączył
03/2008
Posty
2112
nawaliłem im pięknego meila, zobaczymy co mi odpiszą, także nie mam żadnego bonusu / freebetu na koncie a zagrałem o wiele więcej niż mówione 80zł !
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Dołączył
03/2008
Posty
2112
u mnie już ok, pieniądze na koncie.
i w jakiej formie to dostałeś, bo ja dalej czekam, napisali mi że przepraszają i że niebawem dopiszą ;) ?
edit: ok kaska jest na koncie a meila brak ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Dołączył
09/2009
Posty
818
Jak ktoś skorzystał z promocji betclic 80 i nie dostał freebeta 40
Jak ktoś dostał maila z promocją która brzmiała tak:

Jak odebrać freebet?
1 Zaloguj się do BetClic.
2 Do godziny 00:59 w poniedziałek 1 lutego zagraj za co najmniej 80 zł w którąkolwiek z gier w BetClic Gry.
3 3 lutego na swoim koncie znajdziesz freebet 40 zł, który będziesz mógł wykorzystać w zakładach sportowych w BetClic.
* Z promocji wykluczone są Ruletka, Blackjack i Top Trump Football Stars.
Regulamin promocji


I nie dostał freebeta to trzeba przesłać im tego maila na adres: [email protected] i przyznają bonus ????

Napisałem tego posta dla wszystkich, którzy mają taki problem i nie wiedzą co zrobić, pozdrawiam.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Dołączył
02/2009
Posty
1381
głupoty kolego opowiadasz ja mialem ten sam problem mimo iz wysłałem e-maila dopiero jak ich opierniczylem na live chacie to mi przyznali taka jest prawda ale e-mail tez musialem wyslac......
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Dołączył
04/2009
Posty
520
Cóż - ja wysłałem im 3 wiadomości i weryfikacje maila, i napisali tylko że mają problemy techniczne, żeby być spokojnym i w ogóle... Trochę irytujące, a dotąd nie miałem z nimi żadnych problemów, no ale nie jest to taka kasa o którą warto by się denerwować, więc czekam.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Dołączył
09/2009
Posty
818
No mi dali tego maila na live czacie... ale trochę jest to poniżej pasa skoro wysyłają maila z promocją Ty korzystasz a później trzeba się jeszcze prosić o kasę która Ci się należy...
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Dołączył
04/2009
Posty
520
Cóz - z mojej strony tak : bonus [wreszcie na koncie...]jak najbardziej ok, ale wielki minus dla Betclic za cyrki które z nim robią. No ale to pierwsza sytuacja że mam z nimi problemy - każdemu się zdarzyć może ????