>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetClick - 50 zł na zakłady sportowe ;]

babyboy 0

babyboy

Użytkownik
Ja zanim wpłaciłem to sobie policzyłem to tak że nawet jeśli przegram 25 PLN(w sumie byłem pewny że przegram) to mam 50 PLN na zakłady więc bonus niezły.
Czyli tak w skrócie :
wpłacamy 25 PLN i gramy..bez ryzyka bo i tak dostaniemy we wtorek 50 PLN na zakłady.
Mi się udało i mam 88 + 50 na zakłady a obrót dość łatwo zrobić bo kurs 1.20 to można nawet Live stawiać.
A tak poza tym.. gdzie sprawdzić można obrót itp ?
 
simons 646

simons

Forum VIP
JA podliczylem w zakaldce &quot;moje konto&quot; ile postawilem lacznie na &quot;gry&quot;
I napisalem meila w razie co do supportu by sie upewnic czy dostane te 50 czy nie ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
JA podliczylem w zakaldce &quot;moje konto&quot; ile postawilem lacznie na &quot;gry&quot;
I napisalem meila w razie co do supportu by sie upewnic czy dostane te 50 czy nie ????
Daj znać proszę co odpowiedzieli :spokodfhgfh:
Mi się pisać nie chce... ale maila nie dostałem i 25 złotych stawiałem na kilka razy więc nie chce mi się wierzyć, że dostanę :jezora:
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Bardzo fajne promo. Po wpłacie na konto za 28zł zagrałem w tej nowej grze z kartami Top Trumps Football Stars. Trafiła się karta z kursem1,23 zagrałem no i weszło. Kasa którą wpłaciłem już wisi jako wypłata i czekam na bonusik. Z obrotem nie powinno być problemów bo kursik super.
Mi również support odpisał że musi być to jednorazowa stawka na grach
 
simons 646

simons

Forum VIP
No wlasnie Benek88 W tym problem ze czesc pisze ze tak czesc ze nie ... i nie wiadomo :p
JA obrocilem robiac pare gier po 0,8-4 pln takze jak mi odpisza dam Wam znac.
 
babyboy 0

babyboy

Użytkownik
Można grać 25 razy po 1 PLN i bonus się dostanie :)
Support mi odpisał że tak właśnie jest,a wcześniej tzn.rano źle rozsyłali wiadomości,na poprzedniej stronie zamieściłem wiadomość jaką mi suport przysłał.
A ja na tej grze z kartami wygrałem 63 PLN,zacząłem grać przy stanie konta 25,a skonczyłem przy 88.
Raz mi kurs wszedł 23.12 ale wtedy miałem postawione 2 PLN,ale i tak nieźle :)
 
looker29 0

looker29

Użytkownik
również potwierdzam..

&quot;Dziękujemy za email.

Uprzejmie informujemy, iż można obstawić mniejsze kwoty. Całkowita suma by otrzymać bonus w zakładach sportowych musi wynieść minimum 25 PLN. Po wypełnieniu wymogu promocji bonus zostanie dodany do konta gracza we wtorek 23 czerwca.&quot;

więc świetna promocja.. polecam ruletkę;p
 
simons 646

simons

Forum VIP
Hehe to chyba najmniejszy margines strat grajac na hi-lo ustawic se 2 albo asa ???? Ale widomo ... procentowo najmniejsz szans na strat :p
Wyplata i 50 za free do obrotu
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Hehe to chyba najmniejszy margines strat grajac na hi-lo ustawic se 2 albo asa ???? Ale widomo ... procentowo najmniejsz szans na strat :p

Wyplata i 50 za free do obrotu
Jak można sobie ustawić karte? Bo próbuje zmienić gre, odświeżyć stronę, wylogować sie i zalogować i gdy z powrotem włączam tą gre to pojawia mi sie ta sama karta.
 
simons 646

simons

Forum VIP
tam jest jakis hi-lo gdzie sie ustawia poczatkowa karte ... nie pamietam jak sie nazywal ... jeden z wielu :p ???? duzo ich tam nie ma :p
 
M 12

m@estro

Użytkownik
No właśnie ja także, ale nigdzie nie widzę żeby pisało że promocja tylko do tych co maila dostali...

&quot;Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla zarejestrowanych graczy BetClick, do których została skierowana&quot;

Skierowana do zarejestrowanych graczy ???? A pozatym pisałem emaila do betclick i pytałem, czy mogę wpłacić bez obaw, nie wspominałem nic o emailu, i powiedział gość że tak
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
a czemu miałbyś nie wypłacić? grałeś przecież za swoje pieniądze. jeśli promocja nie była dla Ciebie to nie dostaniesz tych 50zł na zakłady, ale swoją kasą możesz przecież dysponować jak chcesz. proste i logiczne ;)
 
O 0

odil007

Użytkownik
To co wyczyniają w Betclick to przechodzi ludzkie pojęcie. Wczoraj wpłaciłem do nich kasę i obstawiłem zakład na F1 z 2 zdarzeniami na kuponie i jedno z nich zostało dzisiaj policzone po kursie 1.0 było to: Sebastien Bourdais - Sebastien Buemi postawiłem na 1 po kursie 2,20. Dzisiaj sprawdzam a kurs na 1 zmienił się na 1,60 i przez to mój zakład jest policzony po kursie 1.0 to jest złodziejstwo w biały dzień, już nigdy nie wpłacę do nich kasy bo robią sobie z ludzi żarty.
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
To co wyczyniają w Betclick to przechodzi ludzkie pojęcie. Wczoraj wpłaciłem do nich kasę i obstawiłem zakład na F1 z 2 zdarzeniami na kuponie i jedno z nich zostało dzisiaj policzone po kursie 1.0 było to: Sebastien Bourdais - Sebastien Buemi postawiłem na 1 po kursie 2,20. Dzisiaj sprawdzam a kurs na 1 zmienił się na 1,60 i przez to mój zakład jest policzony po kursie 1.0 to jest złodziejstwo w biały dzień, już nigdy nie wpłacę do nich kasy bo robią sobie z ludzi żarty.
tez to obstawiłem, z tym że miałem świadomość, że może być zwrot..Betclick się pomylił wystawiając kursy na to zdarzenie,wszędzie było odwrotnie.Nie powinieneś mieć do nich pretensji,zaakceptowałeś regulamin,mają prawo się pomylić.
 
Do góry Bottom