>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclick 55 PLN

Status
Zamknięty.
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
Szukałem takiego tematu i znalazłem 1 . I juz po tytule zobaczylem - Betclic - ze ten temat jest &quot;nie bardzo&quot;. Dodadkowo zalozony byl dosc dawno kiedy betclick wychodzil na rynek.

Otóż o nim były różne opinie. Wszyscy twierdzili ze daja zwrot ale niektórzy ze jest problem z wypłatami . Byli też tacy co mowili - 0 problemow kasa w 2 dni.
Ci którzy ganili tego bukmachera i ten bonus pisali to dawno lecz Ci co chwalili pisali na odświeżonym temacie.

Powiedzcie w koncu . Wpłacać tam te 55 PLN ?
Będe wpłacał przez przelewy 24 z Mbanku a wypłate moge zlecic albo z powrotem do Mbanku albo do MB .

Bardzo zależy mi na tym aby nie okazywac scanu dowodu :jezora::jezora:
 
R 0

rafaello

Użytkownik
Ja mialem problem jak zlecilem wyplate i przeslalem scan ID to blokneli mi konto napisalem im dlaczego to przeprosili ze zamkneli pomylkowo i powiedzieli ze przyspiesza wyplate. A co do scanu to nie obejdzie sie bez weryfikacji.
 
damian357 0

damian357

Użytkownik
U mnie poszło bez problemu. Ale skan dowodu wymagają przy pierwszej wypłacie na 100% i wydaje mi sie że to dotyczy każdego, a nie tylko wybranych osób.Ja zleciłem wypłatę to za 5 min otrzymałem prośbę aby wysłać skanu.
 
B 7

buklak

Użytkownik
Bardzo zależy mi na tym aby nie okazywac scanu dowodu
Skan dowodu będziesz musiał okazać przy pierwszej wypłacie z Betclicka, nic się w tej materii nie zmieniło i najprawdopodobniej nie zmieni.
Edit: ups, 3 odpowiedzi w minute :)
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja wpłacałem poprzez kartę lub konto właśnie z mbanku, już nie pamiętam dokładnie jaką metodą, lecz po przegranym zakładzie, bo niestety grałem LM a w niej jest wiele niespodzianek kaska po 1-2 dniu była z powrotem w banku, to jest bardzo dobre promo, lecz bez skanu dowodu się nie obędzie ...
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
Dziękuje za odpowiedzi

Trudno wysle ten skan
Ja mam Izzykonto bo jestem niepełnoletni
Ale jak wysle skan mamy to nie powinno byc problemow ?
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Dziękuje za odpowiedzi
Trudno wysle ten skan
Ja mam Izzykonto bo jestem niepełnoletni
Ale jak wysle skan mamy to nie powinno byc problemow ?
no jesli konto masz na siebie a wyslesz skan mamy to raczej beda problemy, chyba ze konto na mame :p
skaner albo zdjecie zrob aparatem ;p
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
to jescze jedno mam nadzieje ze osatnie pytanie
źle wpisałem date urodzenia
a na dowodzie jest inna niz tam u nich
bede problemy ?
wpatruja sie tam w date urodzenia ?
patrzcie:
5. Dane osobowe

Dane osobowe wymagane do celów rejestracji to: imię i nazwisko, płeć, data urodzenia, miejsce zamieszkania (identyczne z tym podanym na dowodzie osobistym), adres email, numer telefonu (opcjonalnie – w celu przyspieszenia kontaktu z graczem). Dodatkowo gracz jest zobligowany do wyboru języka, w którym będzie wyświetlana zawartość strony internetowej oraz waluty, w jakiej będzie wnosił zakłady na stronie serwisu. Klient jest także zobowiązany do zdefiniowania swojej nazwy użytkownika oraz hasła zabezpieczającego dostęp do jego konta. Nazwa użytkownika (login) może być wyświetlana na stronie i widoczna dla innych użytkowników. Obowiązkiem gracza jest dopilnowanie, aby wszelkie wprowadzone dane były poprawne i aktualne. W każdym momencie trwania niniejszej umowy klient ma prawo wglądu oraz zmiany przesłanych danych osobowych. Aby tego dokonać należy zalogować się na swoje konto gracza i dokonać niezbędnych korekt w sekcji „moje konto”. Wyjątek stanowią następujące dane: imię i nazwisko oraz data urodzenia, które raz podane przy rejestracji nie mogą zostać zmienione. Jeśli dane te okażą się niepoprawne, BetClick nie będzie mógł wypłacić środków użytkownika. Firma dokłada wszelkich starań w celu zabezpieczenia danych osobowych graczy przed niepowołanym dostępem. Obowiązkiem gracza jest bezpieczne przechowywanie swojego hasła oraz nazwy użytkownika tak, aby uniemożliwić dostęp do niego osobom trzecim. Wszelkie transakcje przeprowadzane po wprowadzeniu prawidłowej nazwy użytkownika i hasła są uznawane za wiążące. Firma nie ponosi odpowiedzialności za straty spowodowane używaniem konta gracza przez osoby trzecie, które dostęp do niego uzyskały poprzez wprowadzenie poprawnej nazwy użytkownika oraz hasła. W celu zabezpieczenia zarówno graczy, jak i naszego serwisu przeciwko wszelkiego rodzaju nadużyciom, przed wysłaniem do gracza pierwszej wypłaty środków pieniężnych BetClick wymaga przesłania kopii dokumentów potwierdzających tożsamość (dowód tożsamości ze zdjęciem [dowód osobisty lub paszport] i/lub karta, którą dokonano płatności oraz dokument potwierdzający adres zamieszkania inny niż dowód osobisty. Może to być regularnie płacony rachunek za energię, wodę lub telefon, na którym widnieje imię i nazwisko gracza oraz adres jego zamieszkania lub też wyciąg z banku, na którym widoczne są w/w informacje). W przypadku braku dostarczenia w/w dokumentów firma zastrzega sobie do zawieszenia konta gracza. Dane osobowe podane przez gracza są ściśle tajne i będą użyte jedynie w celu rejestracji, identyfikacji i konfiguracji konta gracza oraz do wszelkich akcji promocyjnych organizowanych przez firmę Betclick lub jej partnerów. Dane zostaną przekazane do osób trzecich jedynie w przypadku, gdy taka konieczność spowodowana będzie wymogami prawa oraz obowiązującymi przepisami. Wszelkie dodatkowe informacje umożliwiające szybkie i bezproblemowe działanie naszej strony internetowej są przesyłane do komputera gracza za pomocą plików „cookies”.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
napisz do nich, że sie pomyliłeś niech ci zablokują konto i otworzysz drugie

ja tak zrobiłem bo zmieniałem walute konta
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
napisz do nich, że sie pomyliłeś niech ci zablokują konto i otworzysz drugie

ja tak zrobiłem bo zmieniałem walute konta
Niby po co ma blokować konto i otwierać nowe? Nie będzie problemu jeżeli pomyliłeś tylko np. dzień jest to zwykła pomyłka i to poprawią, chyba że data całkowicie się nie zgadza.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
przeciez napisane jest wyraźnie

Wyjątek stanowią następujące dane: imię i nazwisko oraz data urodzenia, które raz podane przy rejestracji nie mogą zostać zmienione

musi napisać, że sie pomylił i zapytać sie co ma zrobić, mi sami wtedy zaproponowali, żebym zamknął konto i otworzył drugie
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Tych danych nie możesz zmienić samemu logując się na &quot;moje konto&quot;. Pomyłki zawsze się zdarzają i jeśli to jest drobny błąd support go poprawi i nie będzie potrzebne otwieranie nowego konta.
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
Witaj . ....,
Dziękujemy za email.
Jeśli reszta danych będzie zgodna z tymi, które podałaś podczas rejestracji, weryfikacja będzie pozytywna a data urodzenia wprowadzona poprawnie.
Mamy nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia.
Tomasz,
co myślicie ?

poprosilem ich o to zablokowanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom