>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclick pomocy!

G 1

grel

Użytkownik
Witam,mam pytanie. Otóż nie można skasować &quot;kompletnie&quot; konta na betclick ale czy uznając konto za nieaktywne mogę zarejestrować się u innego bukmachera i tam grać? Wiadomo, że gra u dwóch bukmacherów jest bardzo surowo karana a więc jak to jest? Chciałbym zarejestrować się u innego bukmachera z przyczyny iż na betclick nie ma możliwości obstawienia wyścigów konnych. Proszę o pomoc, czy konto nieaktywne świadczy o tym, że mogę grać w innym miejscu?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
możesz zarejestrować się nawet u 1000 bukmacherów, nie musisz zamykać konta na Betclick.
Pierwsze słysze by to było karalne ???? a jesli juz tak bardzo chcesz zamknac to konto to zagadaj do nich na czacie
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Cóż za herezje i panika... nie ma czegoś takiego jak karanie za konta na innych bukmacherach... nie można posiadać 2 kont na siebie i korzystanie z promocji u jednego buka np betclica... możesz mieć na każdym buku konto i luz ????
 
G 1

grel

Użytkownik
Mój błąd wyniknął z niezrozumienia ustawy &quot;o hazardzie&quot; Mógłby mi ktoś wyjaśnić na czym ona polega?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Formalnie to w Polsce hazard przez internet jest zabroniony, ale cały czas w tym temacie coś się dzieje, więc monitoruj to na bieżąco. Tak jak pisali poprzednicy, z reguły przysługuje Ci jedno konto u jednego bukmachera, ale o tym żadna ustawa nie mówi, są to regulaminy u bukmacherów.
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Tak jak pisali poprzednicy konta zamykać nie musisz, można mieć różne konta u różnych bukmacherów. Ograniczeniem jest jedno konto z jednego adresu IP u danego bukmachera. Jeśli jednak będzie chcial zamknąć konto w betclic wystarczy wejść w pasku menu w &#39;moje konto&#39;, zakładka &#39;moje opcje&#39;, &#39;status twojego konta&#39; - zaznaczyć &#39;zamknięte&#39;. Konto jest wtedy definitywnie zamknięte, nie ma możliwości ponownego otwarcia konta.
 
G 1

grel

Użytkownik
a jeżeli na moje konto wpływałaby prztkładowo co jakiś czas duża suma pieniędzy...przecież prędzej czy później ktoś by się tym zainteresował (urząd skarbowy) i mogliby mi coś zrobić?
podobno ta ustawa jest nie zgodna z Unią Europejską...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
a jeżeli na moje konto wpływałaby prztkładowo co jakiś czas duża suma pieniędzy...przecież prędzej czy później ktoś by się tym zainteresował (urząd skarbowy) i mogliby mi coś zrobić?
podobno ta ustawa jest nie zgodna z Unią Europejską...
Najpierw zacznij wygrywać te duże sumy pieniędzy, a później będziesz się martwił. Nie ma co stresować się bez powodu.
 
G 1

grel

Użytkownik
Szczerze mówiąć nie znalazłem konkretnej odpowiedzi czy można zostać ukaranym za przelanie dużych kwot czy nie...(może dlatego, że takiej odpowiedzi nie było)
ale w sumie jakbym został osądzony o nielegalną grę u bukmachera zawsze chyba można powołać się na prawo UE :]
 
Do góry Bottom