>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetClick - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
ile mniej więcej czekaliście na wypłatę przez kartę kredytową? mi wczoraj potwierdzili wypłatę o godz. 10 i pisze, że do 5 dni roboczych kasa dojdzie. Mogę się jutro spodziewać już $?
 
shen 408

shen

Użytkownik
Polecam każdemu promocje w Betclick,z 10euro można ugrać ponad 500pln,nie robią żadnych problemów z wypłatą.Po za tym stawiając pierwszy zakład (do 55pln) w przypadku pecha zwracają pieniądze,nigdzie indziej chyba tego nie ma,szkoda tylko że nie mają bonusu od pierwszej wpłaty:kwasny4565:
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Np. mój brat ma konto w Betclick i teraz ja chcę założyć u nich konto i skorzystać z promocji tego zakładu bez ryzyka. Czy mogę założyć i skorzystać z bonusu jeśli oba konta będą na ten sam adres?? (brat nie korzystał z zakładu bez ryzyka).
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Np. mój brat ma konto w Betclick i teraz ja chcę założyć u nich konto i skorzystać z promocji tego zakładu bez ryzyka. Czy mogę założyć i skorzystać z bonusu jeśli oba konta będą na ten sam adres?? (brat nie korzystał z zakładu bez ryzyka).
Minimum wysiłku...
Warunki Ogólne:
1. Jeden bonus przypada na jednego gracza (jedno gospodarstwo domowe, jeden adres email, jeden adres IP, jedna kartę płatniczą).
https://img.betclick.com/page/plpl/site/cashback2.html
Zajęło mi to 40 sekund...
 
S 0

serfer879

Użytkownik
witam
wpłaciłem 55 zł w betclick , wybieram 2 zakłady i nie moge postawic kuponu wielokrotnego pisze : Zakłady wielokrotnie są niedostępne, jeśli nie dokonałeś wpłaty na konto. a kasa jest na koncie
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jak to jest z tym 40 zł za polecenie przyjaciela??wyczytałem że polecony ma postawic 10 zakładów po kursie min 1.2 tyle ze nie moge znalesc za jaką stawke????
 
S 0

serfer879

Użytkownik
Jak polecony wpłaci 70 zł i postawi 10 zakładów po 2 zł czyli wyjdzie 20 zł i potem można wypłacić 50 zł jęsli wszystkie zakłady zostały źle trafione ? Jeśli tak będzie tak jak napisałem bonus 40 zł zostanie mi przydzielony ?
 
wacla200 0

wacla200

Użytkownik
mam takie pytanie wypłacilem przed chwila 300 zł na konto w moneybookers nie wiecie ile kasa bedzie szla na moje konto na mb?
 
G 0

geralt

Użytkownik
polecony musi wplacic 70zl i postawic 10zakladow po minimum 1,20 kursu, obojetnie za jaka kwote.

to nie do konca prawda bo zeby dostac 40 zl wystarczy jak polecony wplaci nawet 15 zl i postawi te 10 zakladow tylko ze jesli chcesz zeby twoj polecony byl byl na ciebie zapisany w konkursie na najlepszego polecajacego miesiaca to musi wplacic 70 zl
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Ciągle te same pytania masakra.... napisali Ci w mailu, że do 10 dni idzie, zazwyczaj idzie 2-4 dni na konto bankowe.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Witam
Mam pytanie, wygrałem trochę kasy we freerollu w Betclick, i orientuje się ktoś może czy trzeba tą kasę obracać(słyszalem, ze mozna grac tylko single) ? Z góry dzięki za odp.. Pzdr.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Witam

Mam pytanie, wygrałem trochę kasy we freerollu w Betclick, i orientuje się ktoś może czy trzeba tą kasę obracać(słyszalem, ze mozna grac tylko single) ? Z góry dzięki za odp.. Pzdr.




Wiesz oni suport mają naprawdę pomocny, i szybko odpisujący, więc napisz do nich oni sprawdzą Twoje konto i powiedzą Ci co i jak będzie.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
wlasnie przegladajac swoje kupony zauwazylem... ze w mecz Bogdanovic-Berdych dalem na tego 1 po kursie 1.38... jest to przeciez nie mozliwe ? ???? co robic ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom