>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

betfair a czas reakcji na zdarzenie

czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Cześć, czy może ktoś z Was sprawdzał jak szybko betfair reaguje np na strzelenie gola w meczu? Chodzi mi o to jak szybko po golu jest blokowane obstawianie zakładów. Jestem ciekaw czy oglądając mecz na żywo na stadionie można tak szybko obstawić po strzale gola, zanim betfair zablokuję taką możliwość. Czy ktoś sprawdzał to lub wie?
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Załóżmy ,że siedzisz na stadionie z laptopem i natychmiast zareagujesz na strzeloną bramkę to dochodzi do tego jeszcze czas oczekiwania na przyjęcie zakładu ok. 5 sekund, więc myślę, że szanse powodzenia są nikłe.
Betfair to profesjonalna firma, jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś &quot;przysnął&quot; z zamknięciem rynku. Dobrze kombinujesz ale takie numery to nie z Betfair.
 
M 0

malinavip21

Użytkownik
ja podobny miałem pomysł z grą np na 2 lige polską...... siedze na stadionie z laptopem pada bramka a ja zamykam zakład....
przecież niemogą buki miec wszedzie tak szybkiego info o każdym meczu...
może udało by sie tak kiedys zrobic,musze spróbować :)
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
co do hokeja. Raczej byłem strona obrabiana. Z tego co pamietam w niektorych ligach po prostu nie blokuja rynku po bramce sprawdz np finska
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
25% bramek pada ze stałych fragmentów gry wiec jak masz dobrego streama to niektórzy tak grają że np przed wykonaniem rzutu rożnego lub wolnego obstawiaja daną drużynę że wygra. Jeśli pada bramka to po ustabilizowaniu rynku odrazu odsprzedają zakład z dość dużym zyskiem, jak bramka nie padnie to odsprzedają zakład z niewielką stratą. Trading to potęga.
 
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Tak właśnie wszystko przez te kilka sekund reakcji. Niektórym zaoszczędzi kasę bo zdążą wycofać swoje nieprzyjęte zakłady a inni nie zarobią bo nie zdążą kupić po dobrym kursie
 
bogart 14

bogart

Użytkownik
Odkopię temat.
Czy od 2011 roku ktoś osobiście testował szybkość reakcji Betfair na zdarzenie sportowe? Mam na myśli oglądanie meczu na stadionie (lub korcie) i śledzenie sytuacji na rynku poprzez tablet czy smartfon.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Bogart rozumiem, że zmierzyłes sily na zamiary i kartkę koledze z forum wyślesz z ciekawego zakątka Świata. ;)
Parę razy wyjąłem kasę na spóźnieniach, ale gdybym mial tam być, mobilnie postawić zakład i z powodzeniem wrócić licząc krocie nie wiem, kto by przyjął Singapur, Indie, Bułgarię na takie kwoty. Jak miałby to ogarnąć... Tylko BF, by potem strącić grajka PC. Rozmowa telefoniczna też ma spóźnienie gdyby ktoś mial informować... Ten ktoś też mialby zarobić...
Tenis - przelot, noclegi, bilety by okazało się że kort vs online/www nie ma muła lub 8 sek waiting urasta do 15sek a ty nie łowisz żadnego betu...
Też czytalem gdzieś, wierzyłem, że można...
Goodluck,
IMO starczą różnice między bukami by cos złapać ale organizowac ku temu eskapady to nawet z mocnym hajsem bym powiedział pass.
 
bogart 14

bogart

Użytkownik
Bogart rozumiem, że zmierzyłes sily na zamiary i kartkę koledze z forum wyślesz z ciekawego zakątka Świata. ;)
Nie... Pytam z ciekawości. Dzisiaj byłem na jednym widowisku sportowym, gdzie w zasięgu wzroku naliczyłem 11 pracujących laptopów. W dwóch z nich na 100% zidentyfikowałem otwartą stronę Betfair. Więc Ameryki nie odkryłem. Nie miałem nawet takiego zamiaru. Interesuje mnie jedynie konkretny czas opóźnienia.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Na rynki z popularnych zakładów to nawet nie ma co liczyć, tam zakłady zawieszają natychmiast, natomiast &quot;dzicz&quot; można rzeczywiście byłoby przetestować. Trzeba byłoby pójść na jakiś mecz 2.ligi i to sprawdzić.
 
Do góry Bottom