>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betfair - opinie

asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Tak,tylko o ile się orientuję taka opcja jest możliwa tylko przy wystawianiu zakładu poprzez &quot;Geeksa&quot; itp. a kiedy próbujesz wystawić zakład używając strony betfair wyswietla się komunikat &quot;minimalny zakład wynosi 2&quot;.
Tak więc używając softu w pewnym sensie możemy pominąć minimalną stawkę nałożoną przez betfair.
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Ale jak dam LAY za 0,01 po kursie 1,5 i przegram to co? 0,005 Tracę? ???? Biorę eurocenta i przepiłowuje na pół? Chyba nie... Te 2 euro bardziej prawdopodobne. Tylko pytanie czy to tylko 2 euro dla stawki, czy też dla wygranej?
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Włącz sobie &quot;Geeks Toya&quot; i sam się przekonaj. A jeżeli wiesz lepiej to po co zadajesz takie pytania na forum?
Te 2 euro bardziej prawdopodobne.
Tu nie chodzi o prawdopodobieństwo tylko o fakty. Już pisałem że stawka może być mniejsza niż 2 kiedy obstawiasz przy pomocy programu.
Tylko pytanie czy to tylko 2 euro dla stawki, czy też dla wygranej?
dla stawki, ale tylko wtedy gdy grasz przez stronę betfair.
zrozumiane? czy mam napisać jeszcze raz drukowanymi? ????
e: spoko, rzeczywiście może to się wydawać trochę dziwne ???? , jeżeli chodzi Gruss to moim zdaniem jest daleko w tyle za innymi. Proponuję PW w razie innych pytań,żeby już nie zaśmiecać tego tematu . Pozdrawiam.
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Pytam bo &quot;nie wiem lepiej&quot; po prostu 0,01 wydaje mi się niezwykle dziwnym limitem ???? Wypróbuje program bo widzę, że darmowy (myślałem na początku o płatnym Gruss - zbieżność nazw) i by było dla mnie lepiej, za niższe stawki.
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
MaDAngel, faktycznie masz rację, ale moim zdaniem to się mija z celem.
Jak widać na filmiku trzeba wykonać mnóstwo operacji, a po co sobie utrudniać życie jeżeli tą samą czynność można wykonać jednym kliknięciem na programie?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Nie każdy używa GT, a nawet używając go trzeba troche wprawy mieć ???? Ja tu nie widze wielu operacji, ustawiamy bardzo zawyżony/zaniżony kurs którego i tak nam nie przyjmie dajemy stawkę 2 potem edytujemy zwiększając stawkę o jakieś grosze, następnie zatwierdzamy anulujemy pierwszy bet za 2e, z tymi groszami co nam zostało tylko wracamy do normalnego kursu który nam przyjmie, 30 sekund roboty ????
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Zgadza się, że nie każdy używa, jednak jestem zdania, że więcej wprawy wymaga sposób opisany przez Ciebie ???? . Być może nie jestem obiektywny bo ja nie wyobrażam sobie gry bez GT ????
30 sekund roboty
jak dla mnie to zbyt długo ???? . Być może mamy inne wymagania.
Jednakże fajnie, że wkleiłeś ten filmik, na pewno komuś się przyda ????
Pozdrawiam.
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
Panowie pomożecie , bo w Betfair gram od wczoraj i jak chce postawić byle jaki zakład to mi pokazuje takie coś ;
zakład nie moze byc postawiony z jednego z dwoch powodow ;
nie masz wystarczajaco duzo srodkow na przeznaczenia na tym koncie . uzyj przeslij , aby przeslac srodki na konto
przekroczony zostal limir ryzyka lub strat .
Co mam zrobić w koncie głownym widnieje mi 10 euro .
 
H 28

henka

Użytkownik
Czy ktoś korzystał z promocji zwrot 25% za pierwszy zagrany zakład przez komórkę w BF?
Bez względu na wynik zdarzenia będzie dodana kwota 25% od stawki ?
 
M 36

mankiecik

Użytkownik
czy ktos wyplacal srodki na konto bankowe w euro ? mam konto w betfair w euro i konto bankowe w polsce w euro i teraz pytanie czy zrobia przewalutowanie czy przeleja euro?
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
sprawa jest taka, że u mnie przewalutowanie przy wypłacie na konto jest rewelacyjne, tzn. jeżeli jest kurs waluty 4.2 zł, to na konto jeżeli prześlesz np. 100 E, wpłynie jakieś 425 zł - czyli troszkę więcej niż jest średni kurs, a więc super sprawa
mniej dostaniesz na moneybookers, bo tylko jakieś 410 zł, i z moneybookers przelew na konto wynosi jeszcze dodatkową prowizję
zatem opłaca się bezpośrednio na konto, tzn. na kartę kredytową
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
Witam, dziś spotkałem się z taką sytuacją:
mecz towarzyski Ural v Nizhny Novgorod, gram live w 90&#39; przy wyniku (wg strony betfair) 1-0. Gram na 1 za grosze (darujcie sobie oceny takiego grania, to moja sprawa). Mecz zakończył się wynikiem 1-0, dostałem swoją wygraną po czym po ok pół godziny zabrali mi tą kasę wraz ze stawką i poprawili wynik na 1-1. Bramka na 1-1 padła w.... 30 minucie. Jednak w serwisach był wynik 1-0, dopiero później poprawiali.
Nie chodzi mi tu o pieniądze bo to psie grosze, ale o oszustwo jakby nie patrzył tego serwisu, napisałem do nich z zapytaniem, dam znać jak odpiszą.
Pozdrawiam
E: dodam, że to nie moja pomyłka bo kurs na gospodarza wynosił 1.05, więc jak nic był wynik 1-0 w serwisie, pewnie nie tylko ja zostałem oszukany.
Dostałem odpowiedź:
&quot;
Drogi Panie Łukaszu,
Otrzymaliśmy właśnie odpowiedź z Działu Operacji Rynkowych stwierdzającą, iż do odpowiedzialności klienta należy upewnienie się jaki jest aktualny wynik spotkania, na które chce klient obstawić zakład.
Rozumiemy, iż na naszej stronie podany wynik był błędny lecz na tej samej stronie znajduje się następująca informacja:
Uwaga - Dokładność wyników i statystyk: wyniki i statystyki na naszej stronie dostarczane są na żywo przez stronę trzecią jednakże prosimy wziąć pod uwagę, iż mogą być one opóźnione oraz/lub niedokładne. Użytkownicy obstawiający w oparciu o wyniki i statystyki robią to na własną odpowiedzialność. Betfair dostarcza wyniki oraz statystyki nie dając gwarancji, że są one dokładne, prawidłowe lub aktualne dlatego nie ponosi żadnej odpowiedzialności za potencjalne straty.

W związku z powyższym nie będziemy mogli przyznać Panu zwrotu poniesionych strat, gdyż rynek został prawidłowo rozliczony.
Aby uzyskać więcej szczególowych informacji prosimy o kontakt na poniżej podany email/adres.
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta Betfair&quot;
To są jaja, na futbol24.com było 1-0, na livesports.pl było 1-0, więc k*rwa gdzie mam sprawdzać wyniki, żeby były ok...
 
maniol 0

maniol

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie legalności betfair, mianowicie bukmacherzy internetowi w Polsce są zakazani ponieważ nie są zarejestrowani w naszym miodem i mlekiem płynącym, czy to samo tyczy się betfair ? W końcu to giełda internetowa więc nie wiem czy to polega na tym samym, automatycznie nasuwa mi się pytanie czy wygrane pieniądze wypłacać bezpośrednio na konto bankowe czy szukać innych dróg typu mb czy pp, bo nie chciałbym mieć w przyszłości zonka z tego tytułu. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom