>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair - pełny dostęp do usług

blackcat 0

blackcat

Użytkownik
Właśnie założyłem sobie konto na BF i przeczytałem, że muszę potwierdzić swój wiek np wysyłając skan dowodu, ale to jest minimum. A żeby mieć pełny dostęp do usług to trzeba zrobić 3 rzeczy:
- potwierdzić wiek wysyłając np skan dowodu
- potwierdzić adres wysyłając np skan rachunku
- potwierdzić źródło finansowania wpisując jakieś dane karty i chyba przelewając 2euro (o ile dobrze pamietam)

Jeśli chcę obstawiać to wystarczy ten dowód czy wszystkie 3 rzeczy trzeba wysłać. Jeśli wystarczy dowód to jakie usługi wymagają wszystkich 3 rzeczy.
 
creator 0

creator

Użytkownik
Żeby grać (obstawiać) wystarczy założyć konto i wpłacić $ na konto. Najlepiej jest jak najszybciej przesłać skan dowodu aby mieć możliwość wypłaty środków z betfair. Nie wiem dokładnie jakie możliwości uaktywnia przesłanie pozostałych papierków.
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Wystarczy, że wyślesz im skan dowodu.
A jeśli chcesz obstawiać zdarzenia odbywające się w Australii potrzebyjesz przejść przez weryfikację danych KYC. Czyli:
-wysyłasz im kasę z konta i oni ci je odeślą
-idziesz do prawnika aby wystawił ci &quot;świstek&quot; że jesteś pełnoletni
-i jeszcze coś było ale ja już nie pamiętam
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Zależy, u mnie weryfikacja KYC trwała 6 dni od wysłania im skanu dowodu i rachunku za prąd. Ale to było podczas tamtych świąt i możliwe, że to przez to weryfikacja trwała tak długo.
Do tygodnia, jeśli wszystko od razu im wyślesz to nie powinno to trwać dłużej niż tydzień.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Jaka jest najprostsza opcja zweryfikowania konta australijskiego? Bo przeczytałem tam wszystko na stronie , i generalnie to mam wyciągi elektroniczne, no i nie chcę się bawić z notariuszem...
jest jeszcze coś o opcji z wysłaniem czegoś na adres domowy, ale nie mogę znaleźć jak toto zrobić :|
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Nie musisz z tym iść do notariusza,wystarczy że masz zaprzyjaźnionego lekarza/dentystę/nauczyciela etc.( tzw. osoba zaufania publicznego), a on złoży podpis wraz z pieczątką pod Twoim skanem dowodu osobistego. W moim przypadku to wystarczyło.Pozdrawiam
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
Mam pytanie to co konkretnie mam mieć potwierdzone przez notariusza, bo dowód osobisty to rozumiem, ale własny rachunek to już jak dla mnie trochę dziwne dawać notariuszowi do potwierdzenia zgodności.
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Zostaniesz poproszony(a) o zweryfikowanie swoich danych konta Betfair z powodu:
  • Osiągnięcia pewnego progu zniżki (wysokie depozyty lub wypłaty).
  • Próby obstawienia zakładu na rynku australijskim.

Proces weryfikacji przyniesie znaczne korzyści takie jak dostęp do wszystkich usług Betfair. Jak przejść proces weryfikacji tożsamości (KYC)? Aby pomyślnie przejść process weryfikacji tożsamośći należy wybrać jedną z dwóch poniższych metod:
Procedura weryfikacji adresu
Procedura z użyciem kopii dokumentów
Poniżej przedstawiamy detale, z którymi prosimy się zapoznać:
Konto należy zweryfikować na jeden z poniższych sposobów:
Procedura weryfikacji adresu:
  1. Przyślemy Tobie list zawierający unikalny kod.
  2. Następnie należy odesłać nam dany kod wraz z załączoną kopią dokumentu weryfikującego tożsamość i wiek korzystając z jednej z poniższych opcji:

  • Pocztą – w opłaconej wcześniej, załączonej kopercie
  • Pocztą elektroniczną - [email protected]
    Aby uzyskać więcej informacji prosimy skontaktować się z zespołem weryfikacji poprzez:
  • Faks: +44208 834 8011
  • Email: r&amp;[email protected]

Procedura z użyciem kopii dokumentów: Jeżeli żadna inna się nie powiodła, jest prośba o przesłanie po jednej kopii przedstawionych poniżej dokumentów (fotografia bądź skan):
1) Dokument ze zdjęciem (jeden z podanych)
  • Paszport,
  • Prawo jazdy,
  • Dowód osobisty,
  • Dokument Nadania Obywatelstwa

2) Potwierdzenie miejsca zamieszkania (jedno z podanych)
  • Rachunek np. gaz (co najwyżej sprzed 3 miesięcy)
  • Rozliczenie podatkowe
  • Kopia wyciągu z konta – musi zawierać transakcję z Betfair lub widoczny numer karty (co najwyżej sprzed 3 miesięcy)

3) Dowód na przelew środków na konto (jeden z podanych).
  • Przód zarejestrowanej na Betfair karty debetowej/kredytowej. Ze względów bezpieczeństwa prosimy o zakrycie numeru karty pozostawiając widoczne jedynie ostatnie 4 cyfry.
  • Kopia wyciągu z karty debetowej/kredytowej, używanej do wpłacania środków na konto Betfair. Prosimy (co najwyżej sprzed 3 miesięcy). Ze względów bezpieczeństwa prosimy o zakrycie numeru karty pozostawiając widoczne jedynie ostatnie 4 cyfry.
  • Kopia wyciągu z konta używanego do wpłacania środków na konto Betfair musi zawierać transakcję z Betfair lub widoczny numer karty (co najwyżej sprzed 3 miesięcy)

UWAGA:
Wszystkie przesyłane kopie dokumentów muszą być potwierdzone przez władze lokalne. Dokumenty muszą być potwierdzone przez jedną z niżej wymienionych osób;
  • Prawnik/Radca prawny
  • Księgowy / Menadżer banku
  • Strażnik prawa (policja, straż miejska, straż pożarna, itp.)
  • Doktor / dentysta / farmaceuta
  • Nauczyciel / profesor

Każdy document musi być podpisany przez jedną z wyżej wymienionych osób, które muszą podać imię, nazwisko oraz swoje stanowisko. Musz potwierdzić autentyczność przesłanego dokumentu. Prosimy NIE przesyłać oryginałów dokumentów. W Wielkiej Brytani i Australii, aby uniknąć powyższej procedury, prosimy potwierdzić dane dokumenty u urzędnika na poczcie, który następnie może je przesłać do Betfair.
PROSIMY PAMIĘTAĆ:
  • Przesłane dokumenty muszą być przejrzyste i godne zaufania. Prosimy pamiętać aby każda kopia zawierała również wszystkie nazwy użytkownika. Brak danych danych może spowolnić proces jak i wiązać się z tymczasowym zawieszeniem konta.
  • Korzystając z faksu prosimy użyć możliwie najlepszej rozdzielczości (rekomendowane ustawienie to ‘Photo’).
  • Ze względów bezpieczeństwa prosimy o zakrycie numeru karty i numeru konta pozostawiając widoczne jedynie ostatnie 4 cyfry , Prosimy upewnić się, że data wydania i ważności karty są widoczne.
  • Dla bezpieczeństwa, prosimy zostawić widoczne jedynie ostatnie cztery cyfry konta bankowego oraz karty debetowej/kredytowej jak i daty ważności kart.
  • Dokumenty prosimy przesyłać z adresem zamieszkania gdyż skrzynki pocztowe nie podlegają weryfikacji.

Metody dostarczenia dokumentów:
  • Faksem Wlk. Brytania: 0208 834 8011 Inne kraje: +4408 834 8011
  • Pocztą elektroniczną [email protected]
  • Pocztą
 
rozio 0

rozio

Użytkownik
aaa
Ja mam takie pytanie ? chce zagrac dwa mecze na under over goli moge je polaczyc czy musze tylko single grac ?? nie zaden trading normalny kupon??bo nie wiem jak ??
 
N 2

najdzel9

Użytkownik
witam.wczoraj przetranferowałem środki na konto australijskie w celu obstawiania meczy z australian open.po jakim czasie otrzymam ten list z kodem weryfikacyjnym? jest on wysyłany automatycznie po pierwszym przetransferowaniu środków na konto australijskie czy musze sie o jego wysyłke upomnieć? jesli tak to pod jaki adres e-mail powinienem to zgłosić? i po jakim czasie moge spodziewać się tego listu? z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi. pozdrawiam
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
List przychodzi po kilku dniach, nie pamiętam dokładnie, u mnie to było około tygodnia. W środku jest koperta zwrotna, instrukcja i karteczka z kodem. Weryfikację najprościej przeprowadzić dając do podpisu kopię swojego dowodu jakiejś osobie publicznej. Ja poprosiłem po prostu swoją kierowniczkę z pracy, jej podpis i pieczątka wystarczyły. Następnie zeskanowane pliki tego dowodu i karteczki z kodem przesyłasz korzystając z formularza dostępnego w zakładce ustawień swojego konta. Po dwóch dniach przyszedł mail o pozytywnej weryfikacji.
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Witam. Też właśnie założyłem sobie konto. Raczej nie chcę korzystać z rynku australijskiego. Rozumiem że muszę tylko wysłać dokument tożsamości tak? Czy do wypłaty środków będę również musiał wysyłać kopie tych rachunków?
 
P 1

prawil

Użytkownik
Witam. Też właśnie założyłem sobie konto. Raczej nie chcę korzystać z rynku australijskiego. Rozumiem że muszę tylko wysłać dokument tożsamości tak? Czy do wypłaty środków będę również musiał wysyłać kopie tych rachunków?

Tak do końca to nie musisz wysyłać skanu dowodu osobistego
Jeżeli posiadasz kartę virtualną visa (bądź inną którą można wpłacać pieniądze)

to możesz właśnie przez nią aktywować dostęp do wypłat.
w betfair jak wejdziesz w zakładkę &quot;moje konto&quot; następnie &quot;Wypłać środki z konta Betfair&quot;

pokaże Ci się okienko że jeszcze nie potwierdziłeś swoich danych i żeby to zrobić trzeba wysłać skan dowodu emailem pocztą i tak dalej ale też tam będzie
żeby potwierdzić dane przez kartę debetową wpłacając 2 euro

A więc wpłacasz 8zł na tą kartę przez swoje konto online i jak już masz na niej wystarczające środki to wpisujesz w tym okienku do weryfikacji dane karty
klikasz ok i chwilę po tym 2 euro z karty zostaje dopisane do konta betfair a zarazem zostaje aktywowane Twoje konto

Bynajmniej ja tak przed chwilą zrobiłem i wszystko ładnie poszło aktywacja przebiegła w niej niż 5 minut i bez zbędnych wysyłania jakichś tam skanów
nawet zleciłem wypłatę na MB i poszło

Aczkolwiek wszystko jest ok ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alowy 5

alowy

Użytkownik
Dzięki. Już wysłałem jednak skan prawa jazdy i w ciągu 5 godzin zweryfikowali mi konto. Wysłałem również do nich zapytanie o resztę dokumentów i odpisali (również szybko) że nie muszę więcej już niczego potwierdzać jeśli nie chcę korzystać z konta australijskiego.
 
Do góry Bottom