>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair - pytania, sugestie, problemy związane z tradingiem.

Y 32

yavor

Użytkownik
stary wariat, gdybys wzial lay bolton po kursie 10.5 za 100e, to zostawiajac zaklad do konca jako zwykly bet mialbys wygrane 100e w przypadku zwyciestwa arsenalu badz remisu. jesli wygralby bolton stracilbys swoje zobowiazanie, wynoszace w tym przypadku 950e.
pamietaj jednak, ze gielda to nie bukmacher i nie trzeba czekac do koncowego gwizdka, aby zarabiac ????
przyklad: zakupujesz przed meczem back arsenal za 100e po kursie 1.45, kurs spada w dol i po jakims czasie osiaga pulap 1.40. sprzedajesz zaklad po tym kursie i bez wzgledu na koncowe rozstrzygniecie jestes zarobiony ok 3.40e.
to przyklad handlu przed rozpoczeciem meczu, tak zwane pre-play.
niektorzy handluja rowniez in-play, czyli podczas trwania meczu. w tym przypadku potencjalne wygrane sa o wiele wieksze, jednakze przegrane rowniez ????
 
R 40

raddik

Użytkownik
stary wariat, gdybys wzial lay bolton po kursie 10.5 za 100e, to zostawiajac zaklad do konca jako zwykly bet mialbys wygrane 100e w przypadku zwyciestwa arsenalu badz remisu. jesli wygralby bolton stracilbys swoje zobowiazanie, wynoszace w tym przypadku 950e.
pamietaj jednak, ze gielda to nie bukmacher i nie trzeba czekac do koncowego gwizdka, aby zarabiac ????
przyklad: zakupujesz przed meczem back arsenal za 100e po kursie 1.45, kurs spada w dol i po jakims czasie osiaga pulap 1.40. sprzedajesz zaklad po tym kursie i bez wzgledu na koncowe rozstrzygniecie jestes zarobiony ok 3.40e.
to przyklad handlu przed rozpoczeciem meczu, tak zwane pre-play.
niektorzy handluja rowniez in-play, czyli podczas trwania meczu. w tym przypadku potencjalne wygrane sa o wiele wieksze, jednakze przegrane rowniez ????
Dlatego najlepiej handlować pre play! Sam jestem zadowolony z dochodów a znam też takie osoby, które dziennie ugrywają po 200, 300 euro.. bez ryzyka, przed meczem!
 
M 46

metalista

Użytkownik
ile średnio można wyciągnąć dziennie grając pre play z budżetem 300 euro?
Nie lubię takich pytań, bo od razu zalatują bukmacherskim podejściem do tematu. To nie magiczny system, gdzie sie dobiera typy i po południu można iść odbierać kase. Nie można się od razu nastawiać na zyski, ani tym bardziej wymagać,aby ktoś na podstawie twojego budżetu oszacował ci ile będziesz zarabiał dziennie.
Jak masz zerowe doświadczenie na giełdzie to możesz robić dzienie 5-10% ale straty :razz:
Nauka, nauka i jeszcze raz doświadczenie. Żeby robić dziennie pre play około 2-3% budżetu, potrzeba co najmniej kilka miesięcy, znam ludzi z angielskich for, którzy po dwóch latach nauki określają siebie jako &quot;beginner&quot;
 
R 0

robmati

Użytkownik
przyklad: zakupujesz przed meczem back arsenal za 100e po kursie 1.45, kurs spada w dol i po jakims czasie osiaga pulap 1.40. sprzedajesz zaklad po tym kursie i bez wzgledu na koncowe rozstrzygniecie jestes zarobiony ok 3.40e.
to przyklad handlu przed rozpoczeciem meczu, tak zwane pre-play.
niektorzy handluja rowniez in-play, czyli podczas trwania meczu. w tym przypadku potencjalne wygrane sa o wiele wieksze, jednakze przegrane rowniez ???? [/quote]

Czy slowo sprzedajesz rozumiec jako postawic lay?
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Pytanie
... jak w temacie zagralem dzisiaj mecz Lay remis a po rozpoczeciu rynek zostal zawieszony . Co w takich sytuacjach ? Jak bedzie razliczony mecz ?
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
czasami zawieszony jest do końca ... z tego co pamiętam to chyba będzie zwrot stawki czy coś podobnego, chyba nie będzie rozliczenia według końcowego wyniku
ale oczywiście może byc także inaczej : &gt;
znaczy ja na przykład grałem kiedyś meczyk gdzie była inna nazwa jednego z zespołów i po meczu jakoś zwrócili stawkę czy cos takiego

wogóle BetFair jest zdaje się bardziej humanitarny od innych
ale to pewnie tylko dlatego, że oni zyją z procentów od wygranej nie mając nic wspólnego z strumieniem kapitału przez niego przepływającego, więc nie muszą nic kombinować tylko sprawiedliwie zdarzenie oceniać
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
!
Za moj mecz dostalem zwrot stawki ! dodam ze mecz zakonczyl sie wynikiem 3:0 wiec poszlo po mojej mysli . aha mecz byl zawieszony od 2min do konca !!! Dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam .
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Takie krótkie pytanie mam: Mecz Chelsea - MC, gram rynek NASTĘPNY GOL i powiedzmy że obstawiam LAY Manchester. Jeśli od tego momentu nie będzie już żadnych bramek w tym meczu to wygram zakład?
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Pytanie zadane juz dość dawno,ale przeczytałem to odpowiem.
Tak,wygrasz.Klikając LAY (o ile zakład został przyjęty) sprzedałeś zakład komuś kto uważa,że MC strzeli nastepnego gola,jesli bramek nie było(lub następną strzeliła Chelsea) - on przegrywa,a Ty wygrywasz wysokość jego zakładu.
 
J 0

jovovich

Użytkownik
Witam, jestem w temacie dość nowy i mam pewne pytanie a zarazem rozterkę.
Sugerując się tematem w którym autor stawiał LAY, że nie padnie REMIS a później BACK po wbiciu bramki - postanowiłem grać tak samo(nie mogę wrzucić linku bo nie mam 10postów :/)
Jednak mam problem. Na 20min przed meczem kupiłem Lay&#39;a po kursie 3.9. BACK był wtedy na poziomie ok. 3.8. Aby sprawdzić co i jak postawiłem 3e(j), zobowiązanie wynosiło 8,7.
Pada bramka... i dzieje się coś czego w ogóle nie rozumiem. Kurs na BACK zamiast podskoczyć spada ! Zarówno Lay jak i BACK lecą w dół. I Teraz moje pytanie. Czy ja tutaj czegoś nie rozumiem? czy po prostu nie wiedziałem jak coś rozstawić? Oczywiście nie sprzedałem zakładu, tylko poczekałem do końca meczu i zarobiłem 3e.
Ktoś powie co zrobiłem nie tak?
ps. Jeśli ktoś z was ma dostęp do POLSKIEGO kalkulatora to byłbym bardzo wdzięczny za podanie linku.
Niestety nie da się wrzucić screena bo znowu muszę mieć te 10 postów wrrrr
 
E 1

endrju9

Użytkownik
Witam, jestem w temacie dość nowy i mam pewne pytanie a zarazem rozterkę.

Sugerując się tematem w którym autor stawiał LAY, że nie padnie REMIS a później BACK po wbiciu bramki - postanowiłem grać tak samo(nie mogę wrzucić linku bo nie mam 10postów :/)

Jednak mam problem. Na 20min przed meczem kupiłem Lay&#39;a po kursie 3.9. BACK był wtedy na poziomie ok. 3.8. Aby sprawdzić co i jak postawiłem 3e(j), zobowiązanie wynosiło 8,7.

Pada bramka... i dzieje się coś czego w ogóle nie rozumiem. Kurs na BACK zamiast podskoczyć spada ! Zarówno Lay jak i BACK lecą w dół. I Teraz moje pytanie. Czy ja tutaj czegoś nie rozumiem? czy po prostu nie wiedziałem jak coś rozstawić? Oczywiście nie sprzedałem zakładu, tylko poczekałem do końca meczu i zarobiłem 3e.
Ktoś powie co zrobiłem nie tak?
ps. Jeśli ktoś z was ma dostęp do POLSKIEGO kalkulatora to byłbym bardzo wdzięczny za podanie linku.

Niestety nie da się wrzucić screena bo znowu muszę mieć te 10 postów wrrrr

Kurs 1.7 na gospodarza, 4 na gościa. Gdy pada gol dla słabszej drużyny spada kurs na remis ponieważ rynek oczekuje że silniejsza drużyna będzie dążyć do zwycięstwa, czyli najpierw do remisu. LAY DRAW gra się drużyny z wyrównanymi kursami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 1

endrju9

Użytkownik
ja nie mogłem nic znaleźć :? a przydałby się bardzo. Zacząłem sam pisać statystyki w exelu i ewentualnie na boku jakieś funkcje aby ułatwić trading daną metodą
 
J 0

jovovich

Użytkownik
ja mam problem z doborem odpowiedniej stawki na BACK aby w miarę równomiernie rozłożyć zysk niezależnie od wyniku, gdy kontruję wcześniejszego LAY DRAW. Więc zawsze kombinuję...wpisuję kilka możliwości i wybieram najlepszą
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
powiem sczerze że ja osobiście nie używam geeksa, bo ostatnio poprawili live i szybko sie otwiera strona
a na stronie jednak najlepiej jest wszystko czytelne
oczywiście jest problem kiedy na żywo chcemy kontrolowac więcej niż dwa zdarzenia w jednym czasie, ale dla tych co kontrolować chcą do dwóch zdarzeń strona www wystarcza
 
P 2

poldziu250

Użytkownik
Mam takie skromne pytanie bo cały czas mam mieszane uczucia , a nie chce utopić . Czytałem sporo na ten temat ale boje się że jakoś dziwnym trafem mogłem źle zrozumieć , przepraszam z góry bo to pytanie jest bardzo proste ale chce się po prostu upewnić .
Mam mecz np. Everton : Chelsea
I mam taką opcję jak Powyżej/Poniżej 6.5 gola

I jak kupię za 20 Euro , że wygra poniżej 6.5 gola , po kursie 1,03 . Moja wygrana będzie wynosić 0,60 Euro . Czyli jeśli nie będzie powyżej 6.5 gola , wygrywam tak ??

Przepraszam jeszcze raz ale chce być pewien .
 
Do góry Bottom