>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair - pytania, sugestie, problemy związane z tradingiem.

mackso 10

mackso

Użytkownik
Mam takie skromne pytanie bo cały czas mam mieszane uczucia , a nie chce utopić . Czytałem sporo na ten temat ale boje się że jakoś dziwnym trafem mogłem źle zrozumieć , przepraszam z góry bo to pytanie jest bardzo proste ale chce się po prostu upewnić .

Mam mecz np. Everton : Chelsea

I mam taką opcję jak Powyżej/Poniżej 6.5 gola


I jak kupię za 20 Euro , że wygra poniżej 6.5 gola , po kursie 1,03 . Moja wygrana będzie wynosić 0,60 Euro . Czyli jeśli nie będzie powyżej 6.5 gola , wygrywam tak ??


Przepraszam jeszcze raz ale chce być pewien .
Tak, wygrana to 0.6e - 5% prowizji
 
shadow-man 0

shadow-man

Użytkownik
Witam. Właśnie próbuje zrozumieć całą tą giełdę i tak jak Poldziu250 mam pytanie ktore moze przedstawie na przykładzie dzisiejszego meczu Chelsea - Birmingham.Kurs na to że remis nie wygra wynosi 5,9. Czyli jeśli to obstawię za 100 i nie padnie remis w meczu to wygrana wynosi 100 * 5,9 = 590 - 5% od wygranej. I teraz moje pytanie. Jesli przegrałem i chcialbym to zagrać na progresje obstawiajac inny mecz na ta sama opcje juz za 200 lub wiecej to istnieje mozliwosc ze nikt nie przyjmie takiego zakładu za tak wysoka stawke ?
 
D 27

doggi123

Użytkownik
mam pare pytan:
w koszyku back na niebieskim polu mam kurs 1.65
a.czy kwota ponizej kursu to jest maximum za jakie moge zagrac ten kurs?
b.co sie stanie gdy zagram za wiecej pieniedzy niz lezy na danym kursie
c.czy jak stawiam kase na dany kurs to zaklad jest odrazu przyjety? slyszalem cos o jakis kolejkach o co w tym chodzi
d.gdy zagram kurs powiedzmy za 200e a w koszyku jest 400 to te 200e znika z teo koszyka?
e. co sie dzieje gdy wszystkie pieniadze zostana wykupione z koszyka, zmnienia sie na kolejny ?
 
A 498

addam44

Użytkownik
mam pare pytan:
w koszyku back na niebieskim polu mam kurs 1.65
a.czy kwota ponizej kursu to jest maximum za jakie moge zagrac ten kurs?
b.co sie stanie gdy zagram za wiecej pieniedzy niz lezy na danym kursie
c.czy jak stawiam kase na dany kurs to zaklad jest odrazu przyjety? slyszalem cos o jakis kolejkach o co w tym chodzi
d.gdy zagram kurs powiedzmy za 200e a w koszyku jest 400 to te 200e znika z teo koszyka?
e. co sie dzieje gdy wszystkie pieniadze zostana wykupione z koszyka, zmnienia sie na kolejny ?
Ad.a/Tak,ta kwota to jest max.za jaki mozesz zagrac ten kurs.Warto przed postawieniem kliknac&quot;aktualizuj&quot;bo gdy rynek duzy,lub tuz przed meczem,lub gdy live to te kwoty zmieniaja sie dynamicznie.
Ad.b/wtedy przyjmie Ci tyle ile jest a reszte nie a kurs automatycznie sie obnizy.Jak sie nie obnizyl kliknij&quot;aktualizuj&quot;.
Ad.c/Jest przyjety.Kolejki dotycza gdy wystawisz wlasny wyzszy kurs liczac ze ktos go przyjmie.
Ad.d/Tak-znika.
ad.e/Wlasnie tak ????

Po postawiaj sobie na sucho przed wplaceniem.
A jesli juz za kase to probuj do czasu zaznajomienia sie z witryna za 2e.
Choc na Betfair jest mozliwosc stawiania i za mniejsze kwoty.Nawet za 1 centa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
????
Witam , równiez mam pytanie do osób które traktuja Trading jako zródlo dochodu lub dorabianie . Chodzi o sprzet czyli komp. , jakie parametry byly by dobre i najlepsze , jakie monitory , kary graficzne , ram itp. Wlasnie chce zaiwestowac w dobry sprzet i zaczolem czytac kilka opini w necie i jeszcze chcialbym sie dowiedziec , poradzic czegos od was. Sprzet bedzie skladany samodzielnie , wiec zestawy sklepowe mnie nie interesuja . Mam tylko nadzieje ze wypowiedza sie osoby które znaja temat od podszewki . Mam przeznaczony budzet do 3000f . Monitor + komp . Prosze o powazne odpowiedzi .
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Poważna odpowiedź : chyba tylko łącze internetowe ma znaczenie, cała reszta - możesz sobie poskładać komputer do gier zajebisty ???? Chyba się trochę za bardzo napaliłeś z tym tradingiem, większa wartość od sprzętu przedstawia wiedza, doświadczenie itd
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Witam , równiez mam pytanie do osób które traktuja Trading jako zródlo dochodu lub dorabianie . Chodzi o sprzet czyli komp. , jakie parametry byly by dobre i najlepsze , jakie monitory , kary graficzne , ram itp. Wlasnie chce zaiwestowac w dobry sprzet i zaczolem czytac kilka opini w necie i jeszcze chcialbym sie dowiedziec , poradzic czegos od was. Sprzet bedzie skladany samodzielnie , wiec zestawy sklepowe mnie nie interesuja . Mam tylko nadzieje ze wypowiedza sie osoby które znaja temat od podszewki . Mam przeznaczony budzet do 3000f . Monitor + komp . Prosze o powazne odpowiedzi .
Szymi jaka metoda i co zamierzasz grac?
 
T 6

tomk7

Użytkownik
Witam,
mam pytanie do osób korzystających z GT. Chciałbym wykorzystać go do skalpowania i prosiłbym o pomoc jak go ustawić by kupił kurs X, po danej kwocie, potem sprzedał o daną ilość tików niżej rozkładając zysk po równo. No i ostatecznie w razie złego zachowania rynku, by sprzedawał ze stratą określonej liczby tików.
 
K 0

kamciop

Użytkownik
Ja mam pytanie dotyczące weryfikacji konta... co jeśli nie mam żadnego rachunku, np za telefon, który idzie na mnie. Jak w takim razie mam potwierdzić swój adres ?
 
osom 36

osom

Użytkownik
Mam 200 euro w rl. Czy mogę te euro przesłać jakoś na konto w betfair? Nie chce tracić na przewalutowaniu a pieniądze i tak mam w szufladzie. Jest jakaś opcja żeby je bezpośrednio przelać?
 
osom 36

osom

Użytkownik
7.1 Paysafecard wystawiana jest w złotych polskich (PLN).
Już chyba wiem. Na swoim koncie w mbank mam rachunek w euro stamtąd pieniądze mogę bez problemu przetransferować na BF. Tylko jakoś musze je wpłacić na konto :p może w banku da rade, ktoś wie?
 
Do góry Bottom