>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Betfair - pytania, sugestie, problemy związane z tradingiem.

adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Nie da się.
Ale pytanie - po co Ci takie coś? Skoro można kupić coś po 1.50 to Ty chcesz po niższym kursie, 1.40 ? W jakim celu?
 
C 0

czerwone10

Użytkownik
Niech mi ktoś wytłumaczy te zakłady(dopiero się wdrażam).
Patrzę teraz na live Holandia u21-Rosja u21 jest 1-0 dla holendrów.
Kursy na remis Back (czyli będzie?) są po 11 a na lay(czyli nie będzie?) są po 12.5.
Albo ja coś źle patrzę albo nie wiem,bo to wychodzi jakiś 400 %surbet.
 
C 0

czerwone10

Użytkownik
Czyli wszystko się zgadza ,tak jak napisałem.Tylko to zbyt piękne by mogło być prawdziwe i na pewno czegoś nie dostrzegam albo nie rozumiem.
Wytłumacz gdzie źle rozumuję
 
T 0

tico

Użytkownik
To spróbuj postawić taki zakład : back po bieżącym kursie ( np. 11 ) i lay po aktualnym kursie ( np. 12,5 ) za stawkę powiedzmy 10 j na każdy zakład.
Ujrzysz piękny komunikat ze strony betfair, że kurs zakładu back musi być większy, niż kurs zakładu lay.
Wejdź sobie na betfair i spróbuj &quot; na sucho&quot;.
Masz rację : to byłoby zbyt piękne - wszyscy musieliby wygrywać......
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Sprawa jest banalnie prosta - back to to co możesz zagrać, a po stronie lay masz najniższy kurs za jaki KTOŚ INNY chce to zagrać,ergo klikając na back (to bodajze jest niebieskie) obstawiasz jak u tradycyjnego buka,klikając w czerwone sprzedajesz zakład jak bukamacher,żeby być na plus musiałbyś zagrać (back) za 12,5 a sprzedać za 11.
W podanym przez Ciebie przykładzie masz ujemny surbet ????
 
joanka 0

joanka

Użytkownik
Witam ???? Mam pytanie. Zauważyłam, że na BF do każdej gonitwy są 2 rozdaje zakładów. Nie chodzi mi tutaj o BACK i LAY :p Na przykład:
19:30 6f Sell Stks
19:30 To Be Placed

W tym drugim kursy są niższe. Jak jest różnica???
Pozdrawiam.
 
Q 0

qbaneo

Użytkownik
Witam mam takie pytanie, nie jest to może trading ale nie chce mi sie w to wierzyć... Mianowicie dziś był mecz real madryt b z Lugo i w 88 minucie był kurs 1000 na lay draw przy stanie 2-0. Czy to nie jest jakiś wałek moge postawić 1e i wygrać 1000e chyba że ja czegoś nie rozumiem. Prosze o pomoc i wytłumaczenie
 
M 0

michalo

Użytkownik
W kwestii technicznej : Gdy jeszcze nie ma plynnosci i są &quot;dziury&quot; to jak Betfair reaguje na zakład typu back ktory nie widnieje na tblicy a ktory ja chce zrobic ?
Dla jasnosci przyklad :
Trzy kolejne oferty na niebiesko : 1,52 1,53, 1,57
Trzy kolejne na rozowo : 1,6 1,62 1,63
A ja bym chcial zagrac back po 1,59 - jak to zrobic?
pzdr
Michał
Qrna ale jazda...sam se odpowiadam,,,ale znczy to ze sie edukuje ???? Tylko mnie ewentualnie poprawcie jak zle mysle.
Stawiam sie na tablicy po 1,59 i kurs zostanie wyswietlony jako Lay. Ktos to kliknie i zostanie bukmacherem u ktorego ja postawilem kurs 1,59.
Dla innych co maja problemy z ogarnieciem i tak nie do konca to czuja. Ja to wytłumaczylem sobie tak.
WARIANT 1 :Chce zagrac jak u normalnego buka, czyli JESTEM GRACZEM.
Wersja klasyczna - klikam najwyzszy zaklad po niebieskiej.
Wersja odwrocona - liczę na zakład z jeszcze wyższym kursem to go wpisuje i moja oferta wisi po rozowej stronie .
WARIANT 2: Chce zagrac jako buk czyli PRZECIWKO GRACZOWI.
wersja a) biorę co jest - czyli najnizszy mozliwy zaklad po rozowej stronie
wersja b) chcę miec mniejsze zobowiazanie, tudziez nizszy kurs jako wystawca to wpisuje pożadany przez siebie kurs i moja ofera wisi po niebieskiej stronie.
 
M 0

michalo

Użytkownik
Natomiast mam inne pytanie. Czy &quot;wiszące&quot; oferty można
1) wycofać
2) zmienic - ich kurs/ilość
3) czy pkt1i2 ma rowniez zastosowanie do ofert częsciowo zrealizowanych
3) czy pkt 1,2,3 ma zastosowanie w zakladzie live ?
 
M 0

michalo

Użytkownik
4) tak, tylko bezpośrednio se strony nie ogarniesz in-play.
Tzn ? Za duza zmiennosc w czasie meczu czy strona przymula czy o co kaman? W sumie to chyba trzeba przetestowac samemu na malej kwocie ale mimo wszystko wole z jakas wiedzą teoretyczna startowac.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Tzn ? Za duza zmiennosc w czasie meczu czy strona przymula czy o co kaman? W sumie to chyba trzeba przetestowac samemu na malej kwocie ale mimo wszystko wole z jakas wiedzą teoretyczna startowac.
Kursy za szybko się zmieniają, szczególnie w grze inplay. Polecam darmowy program to tradingu na giełdzie Betfair o nazwie CYMANTEC. Dla początkującego jest w sam raz.
 
M 0

michalo

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie - opoznienia. Widzę że jak pada gol do kursy potrafią i z minutę wisieć zamiast reagować. Czemu tak sie dzieje ? Na ile jest to wiarygodne? Da sie zrobic jakikolwiek ruch - np wycofać kurs zanim zostanie podjety przez innego gracza?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Zagrałem z 5 meczy tego typu z czego 3 mi weszły.
Co myślicie czy to na dłuższą metę ma sens?
Ostatnie minuty meczu (około 87 min) najlepiej wynik 1:1 (lub 0:0) w każdym razie najlepiej remisowy.
Mam wrażenie, że drużyny grają na maxa (bo każdy woli mieć 3 pkt zamiast 1) i wtedy typ na LAY REMIS.
Kurs jest magiczny dlatego zobowiązanie mocno nie boli, a jak wejdzie (a wchodzi) to już jest pięknie)
Ma to w dłuższej perspektywie jakiś sens?
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Zagrałem z 5 meczy tego typu z czego 3 mi weszły.
Co myślicie czy to na dłuższą metę ma sens?
Ostatnie minuty meczu (około 87 min) najlepiej wynik 1:1 (lub 0:0) w każdym razie najlepiej remisowy.
Mam wrażenie, że drużyny grają na maxa (bo każdy woli mieć 3 pkt zamiast 1) i wtedy typ na LAY REMIS.
Kurs jest magiczny dlatego zobowiązanie mocno nie boli, a jak wejdzie (a wchodzi) to już jest pięknie)
Ma to w dłuższej perspektywie jakiś sens?
to pytanie w stylu: &quot;czy da się zarabiać w bukmacherce&quot;?
Jeśli oglądasz mecz i umiesz prawidłowo ocenić, że kurs jest za niski to tak - ma to sens.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Tak, mówię tu o oglądaniu końcówki takiego meczu.
W większości przypadków piłkarze zabijają się za piłką... (przeważnie ściemniali 80 min, a później zaczynają grać - z resztą kto pamięta strzelców bramek z 1 połowy? Najważniejszy jest efekt końcowy więc trzeba się pokazać ????
Będę śledził tego typu zdarzenia ????
 
Do góry Bottom