>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betfair - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
L 0

.luke

Użytkownik
Fajny bukmacher tylko szkoda ze minimalna stawka to 4 euro i slaba oferta multizakladow. Jesli ktos wie to niech powie, jaka jest stawka minimalna do wyplaty?
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
no dla przecietnych graczy 4 euro to duza stawka jezeli chodzi o minimalna..
ale tam graja kozaki tysiacami dolarow... dlatego betfair nie za bardzo chce zjezdzac z minimalnej stawki i tak juz sie przyjelo ze to 4 euro...
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
obecnie pobieraja 5% od wygranych..
ile ogolnie pobieraja minimum? jak juz ma sie duzo duzo punktow...
 
L 0

.luke

Użytkownik
Jesli chce wyplacic kase na konto Inteligo to z jakimi oplatami to sie wiaze? Czy ktos moze mi pomoc? Na stronie betfair jest taka informacja: (Kwota przekazana na konto zostanie pomniejszona o opłatę za przelew EUR15.00.) Czy to oznacza ze potraca mi AZ 15 euro ?? Sam przelew w obcej walucie kostowac mnie bedzie 12 zl ;(
 
G 0

gonzalez

Użytkownik
Witaj .Luke.
Czemu akurat taka forma wypłaty?
Na betfair jest dosyć duży wybór w tym względzie:
- karta
- czek
- przelew
- Moneybookers
- Paypal
- NETeler

Ja osobiście korzystam z moneybookers (tylko nie do konta inteligo), oplaty moneybookers nie są wygórowane (a pieniążki wędrują dosyć szybko).
Opłaty dla wypłat środków:
- 7PLN za wypłatę przez przelew/wypłatę na karte
- 13,60 PLN za wypłatę przez czek

Opłaty dla wpłat:
- przelew z banku darmo (Inteligo niestety 1,9% - ale międzynarodowy darmo z tego co czytałem)

Pewnie istnieje więcej opcji, polecam lekturę http://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees

Pozdrawiam.
 
S 0

siwy84

Użytkownik
Gonzalez - widze, ze jestes dwa kroki przede mna. Wlasnie bede przymierzal sie do wplaty kaski na betfair i szukam najlepszej do tego opcji. Sam mialem na oku money bookers-a bo wydaje sie byc najbardziej rozsadnym i oszczednym sposobem &quot;doladowania&quot; konta. Moglbys napisac mi jak to wyglada &quot;w praniu&quot;? ???? Bede wdzieczny za kroki opisik + wlasne odczucia hie hie ???? Pozdrawiam
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
tak zdecydowanie moneybookers polecam...
raz ze pieniadze po wplacie sa od razu na koncie 2 ze nie ma zadnyc prowizji 3 ze wyplate masz w max. 24 godziny
wielki plus za MB
 
G 0

gonzalez

Użytkownik
Witaj Siwy84.
Postaram się opisać proces przelania kaski za pomocą http://www.moneybookers.com/app/?l=PL

- na początku zapoznaj się z warunkami na jakich działa moneybookers (sposób działania/ opłaty/ faq), wszystko jest dosyć dobrze opisane w języku Polskim (w prawym górnym rogu klikasz flagę PL)
- następnym krokiem jest zdecydowanie jakiego konta e-mail będziesz używał do transakcji, czy wykorzystasz istniejące konto, czy założysz specjalny do tego celu (ja wybrałem ten drugi wariant), jest to dosyć ważne ponieważ Twoje wirtualne konto będzie powiązane z tym konkretnym e-mailem i możesz mieć tylko jedno konto
- dokonujesz rejestracji (wypełnienie kilku prostych formularzy z Twoimi danymi, jedna z ważniejszych decyzji jakie musisz podjąć na tym etapie jest wybór waluty konta, wybór raz na cale życie;), a decydujący o tym jaka część naszych pieniążków idzie na przewalutowanie)
- pomyślnym zakończeniu rejestracji, czekasz na e-mail aktywacyjny (z tego co pamiętam, pojawił się praktycznie natychmiast
- klikasz link i juz jesteś szczęśliwym posiadaczem konta moneybookers ????
- możesz zarejestrować swoje konta i karty kredytowe teraz (chociaż nie jestem pewien czy nie jest to dopiero istotne przy wypłacie)

- gdy chcemy przelać pieniążki na nasze konto betfair, wybieramy w moneybookers &quot;wpłatę&quot; i formę płatności (przekaz / inteligo / karta)
- wpłacamy kaskę zgodnie z podaną na moneybookers instrukcja (pamiętaj o numerze ID klienta w przypadku przelewu)
- czekamy 2-5 roboczych dni, aż kaska dojdzie do moneybookers (u mnie np były to 4 lub 5 dni, ale dlatego ze weekend mi się wkradł;) )
- logujemy się na betfair
- klikamy kolejno &quot;moje konto&quot; -&gt; &quot;deponuj środki&quot; -&gt; „moneybookers&quot;
- po podaniu hasła betfair i kwoty, dostajemy możliwość zalogowania sie do moneybookers i przelania zadeklarowanej kwoty (kasa pojawiła się na koncie betfair niemal od zaraz)

Mam nadzieje, że nic nie pominąłem, ani nie pokręciłem, bo trochę czasu już upłynęło od mojej rejestracji;) Jeśli jakieś niejasności lub wątpliwości to śmiało pytaj, postaram się pomóc.

Pozdrawiam.
 
S 0

siwy84

Użytkownik
Dzieki Gonzalez za wyczerpujaca odpowiedz. Bardzo dobrze napisany poradnik. Skorzystam z niego niebawem i obiecuje, ze nie bede sie bal pytac w razie jakichkolwiek watpliwosci. Pozdrawiam serdecznie.
 
G 0

gonzalez

Użytkownik
Witaj.
Numer referencyjny podajesz w tytule przelewu, a jesli chodzi o przesyłke pieniędzy za pomocą poczty to taka wplata nie różni się bardzo od przelewu (biorąc pod uwage wypełnianie kwita), ale lepiej dobrze sprawdź bo nie jestem pewien czy można w taki sposób wpłacic kase Betfair (jest niby coś o przekazach pieniężnych, ale czy to chodzi o takie, sam nigdy z tego nie miałem potrzeby korzystac).
Pozdrawiam.
 
volky 0

volky

Użytkownik
Czy bonus w betfair jest nadal aktualny ?
Jeżeli się zarjestruje to kiedy dostane te 20 funtów ? Czy mam przelac okreslona kwotę w związku z nim?
Ile razy trzeba obrócic kasa zeby wypłacic?
Po jakim kursie ?
 
B 0

behemot

Użytkownik
a wypłacał już ktoś z Betfair?? proszą o dowód przy wypłacie poprzez Moneybookers??
Wypłacając na MB niepotrzebny jest skan dowodu. Jeśli posiadasz &quot;konto australijski&quot; ( niezbędne do grania np. tenisa poodczas Australian Open) to musi przejść przez KYC - czyli komisję weryfikującą rzeczywistość Twoich danych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom