>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betfair - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
G 0

gonzalez

Użytkownik
Tak są nagrody i to całkiem konkretne;)

Dla zwycięzcy miesiąca:
- freebet za 100£ na Betfair
- 200$ (wirtualnych;) do gry na Play for fun

Dla zwycięzcy tygodnia:
- freebet za 50£ na Betfair
- 200$ (wirtualnych;) do gry na Play for fun

Dla wszystkich co maja dodatni bilans na koniec tygodnia:
- 200$ (wirtualnych;) do gry na Play for fun
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
no dobra to jeszcze jedno pytanko
bo dostalem na starcie 1000$
i jak np. ugram przez ten tydzien 10 tys. i bede powiedzmy 10-12
to pozniej od nowego tygodnia to sie resetuje i mam znowu 1000.
czy gram dalej z ugranymi juz pieniedzmi ?
 
G 0

gonzalez

Użytkownik
Jest restart żeby wszyscy mieli równe szanse na kolejna nagrodę miesiąca/tygodnia, ale Ci korzy byli na plusie maja trochę lepiej, bo dostają 1200$;)
 
G 0

gonzalez

Użytkownik
Troszkę więcej można dostać na start, ale górnej granicy dokładnej to nie znam;)

Do tych 1200$ powinien się jeszcze dołożyć bonus dla zwycięzcy tygodnia/miesiąca (nie wiem czy na 100% bo nie udało mi się wygrać;)
A ponadto możesz dostać dodatkowe 100$ za każdego poleconego, który zarejestrował się dzięki Tobie na Play for fun.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
no tal ale chodzi mi o to ze np. jestem w tym tygodniu na plus
czyli dostaje 1200 w nastepnym
a jak znowu bede na plusie to czy w nastepnym dostane 1400? czy znowu 1200?
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
e to kicha .. bo zeby stac sie takim graczem tygodnia czy miesiaca to trzeba miec tylko i wylacznie fart;/
 
G 0

gonzalez

Użytkownik
Nie no chyba Betfair dobrze to ustawił, każdy mając porównywalne fundusze co tydzień, może wygrać. Zarówno farciarz grający agresywnie na chybił trafił, jak i ktoś kto dobrze typuje i nie zaliczy wpadki w danym tygodniu. Raczej ten pierwszy, który liczy tylko na fart ma większe prawdopodobieństwo porażki, niż ten drugi obstawiający dobrze analizując zdarzenia.

Zresztą ideą Play for fun w zamyśle Betfair jest poznanie systemu i przygotowanie do prawdziwej rozgrywki, nawet jeśli ktoś grając chaotycznie fartem zdobędzie nagrodę, to juz gra na prawdziwym Betfair może go niemile zaskoczyć, a ktoś kto gra rozważnie dla zabawy, może całkiem sporo zyskać, doskonaląc umiejętności, a wygrana miesiąca/tygodnia jest tylko miłym dodatkiem;)
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
no ale jaki widzialem ze kolo wygral kursy raz za 8.00 a drugi raz za 12.00 na corect score to nie wydaje mi sie ze dobrze typuje tylko ze ma fart ;)
 
G 0

gonzalez

Użytkownik
Ciekawe czy tez fartownie uda mu się zainwestować te 50£ na Betfair, jeśli wniosek który wyciągnął to taki, że można się &quot;szybciutko wzbogacić&quot; obstawiając kursy &gt;8.0;)
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
no wlasnie napewno mu sie drugi raz to nie uda ????
hmmm tak sie zastanwaim cale zycie czy wogole z bukmacherki mozna zyc...
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
hmmm no bo kurde to nie jest w sumie nic trudnego i tak naprawde nie do konca trzeba znac sie na sporcie... bo tabele kazdy umie czytac..
ale na dobra sprawe czasami nawet faworyci zawodza itd.

no nic poczekamy zobaczymy
ale tak czy siak oplaca sie grac na gieldach bo sa lepsze kursy a no i nikt cie nie wygoni za to ze duzo wygrywasz ????
 
S 0

siwy84

Użytkownik
Siemanko. Widze calkiem gorący temat to dorzuce swoje 3 grosze ????

Jogurt - to nie jest konkurs. Play for fun na betfair to cos w rodzaju szkoly doskonalenia bukmacherów ???? Daja Ci szanse obstawainia wirtualną kasą w prawdziwych meczach po to zebys mogl sie czegos nauczyc, tudzież &quot;nakręcic&quot; na prawdziwe obstawianie. Takie cos jak jazda próbna samochodem ????
A dla najlepszych samouków przygotowali już prawdziwe nagrody. Musisz sobie zajrzec na ich stronke i poczytac.

Pozdrawiam.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
tylko kicha ze nie mozna korzystac z calego asortymenty BF tylko sa wybrane mecze i to jeszcze malo;/
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
a mam pytanie, bo mam konto na normalnym betfair i z powodzeniem gram, to jak zaloze na tym for fun to w przypadku nagrody dostalbym na tym co mam?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom