>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betfair - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
shaker 2

shaker

Użytkownik
wygram to :p nie no zartuje...
ja to nigdy szczescia nie mam to nawet nie mam co liczyc na wygrana ????
heh fajnie ze jest taki playfor fun ale szkoda ze tak ubogi w mozliwosci...
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
jeszcze mam jedno pytanie bo jak tam się wogóle obstawia:/ no bo niby to jest jasne ale jest np mecz Marsille - Nancy i jest to na live i jest taka tabelka

W NW
Marsille 1.89 1.90
Nancy 5.6 5.7
Remis 3.4 3.45

Aż takie wysokie kursy byłyby że Nancy nie wygra meczu?? ;/ Czy ja to źle rozumiem czy to jest jakoś inaczej ??I wtedy jak będzie remis to też mi się liczy bo Nancy nie wygrało tylko zremisowało dobrze to rozumiem?? Proszę o odpowiedź to chce tylko wiedzieć bo nie wiem czy wpłacić se tam kase

Z góry wielkie THX!!!!!!!!
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
To jest trochę inaczej. Kursy na niebieskim polu to Back, na różowym to Lay. Obstawiając kurs Back, zakładasz się, że zdarzenie wygra, zgarniasz wtedy swoją stawkę pomnożoną przez kurs, tak jak u typowego buka. Obstawiając zdarzenie Lay, zakładasz, że zdarzenie nie będzie miało miejsca i sam stajesz się bukmacherem. Co to oznacza? Najłatwiej wyjaśnić to na przykładzie. Przyjmujesz zakład, że Nancy nie wygra meczu za 10F po kursie 5.7. Jeśli wytypowałeś prawidłowo i Nancy rzeczywiście tego meczu nie wygra, zarabiasz 10F. Jeśli natomiast mimo wszytsko to Nancy wygra to będziesz musiał wypłacić 47F (10*5,7-10). Pamiętaj jesteś bukmacherem, jeśli wygrasz zgarniasz kasę obstawiającego, jeśli przegrasz, musisz graczowi wypłacić jego stawkę razy kurs.
Mam nadzieję, że to co napisałem jest w miarę zrozumiałe ????

A kasę chyba warto wpłacić, w Bet Fair masz na ogół wyższe kursy niż u stacjonarnych bukmacherów (ale zazwyczaj można grać tylko pojedyncze zakłady) oraz odpowiednio manipulując stawkami Back i Lay możesz doprowadzić do tego, że zawsze wygrasz, niezależnie od tego które zdarzenie wygra. Taki zakład, że zawsze jesteś do przodu to Green Book, ale o tym poczytać możesz w temacie o manipulacji kursami w dziale systemy.
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
No dobra ale jak dobrze wytypuje za 10 po kursie 5.7 to jestem do przedu 47?? tak dobrze mowie a jak zle to jesteem do tyłu 47 tak dobrze zrozumiałem??
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
Jesli dobrze wytypujesz Laya za 10 po kursie 5,7 to bedziesz do przodu o 10 (nie 47), a jesli zle, stracisz 47. Popatrz na to z tej strony, jesli zawierasz zaklad z tradycyjnym bukmacherem i zakladaz sie o 10 po kursie 5,7 to jesli wygrasz buk musi Ci dac 47 ponad to co sam grales, a jesli przegrasz zabiera Twoja stawke 10j i to jest jego zysk. Na tym polega wlasnie zaklad Lay, sam stajesz sie bukmacherem.
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Tak już rozumiem ???? a jeżeli postawie za 4 albo 5 czy tam 20 to będę do przodu jak mi to siądzie odpowiednio 4, 5 czy tam 20 ?? Tak??
 
damians888 0

damians888

Użytkownik
mam pytanie odnosnie tego bonusu 30 Euro ktory otrzymam gdy zagram za 30 Euro. Czy jest wymagany jakis minimalny kurs? Chodzi mi o te pierwsze zagrane 30 Euro i te ktore dostane w postaci bonusu. prosze o pomoc bo w regulaminie nic o tym nie pisze a support tez narazie nie odpowiada... :;/:
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
Z tego co się orientuję to w promocjach Bet Fair nie ma minimalnego kursu, żeby otrzymać bonus trzeba jedynie zagrać za odpowiednią kwotę i uzbierać wymaganą ilość punktów. O obrocie bonusem też nigdzie nie piszą, więc chyba nie ma żadnych wymagań.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Na betfair znalazlem w Multi zakladach cos takiego:


Barclays Premiership - Handicap 2007/08

i sa np :
Man City +40 pts 4.97
Liverpool +10 pts 6.97

i tak dalej z pozostalymi zespolami


no i teraz pytanie, zastanawialem sie czy nie dac kuponu ze celtic wygra szkocka, bayern niemiecka, a wlasnie kogos z handicapem na angielska, i czy to jest normalny handicap?
czy to bedzie liczone po zakonczeniu sezonu ze jakbym dal Man City, do ich dorobku punktowego zostanie dopisane 40pkt w lidze i tylko im? tak :&gt;


ciekawi mnie to bardzo bo wysokie kursy sa ????
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Czy istnieje możliwość usunięcie konta BetFair? Konto zakładałem baaardzo dawno temu i już nie pamiętam hasła, ani pytań bezpieczeństwa. Założył bym drugie konto, tylko czy mnie nie zbanują jak wpłacę trochę grosza?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom