>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair test

bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Jeśli zagrałeś go dzisiaj to nie wierzę, że przy stawce 8€ zobowiązanie wynosiło tylko 50€.
Teraz z takiego multi lay&#39;a za stawkę 8€ zobowiązanie wynosi 1579€ dokładnie.
 
L 45

laha

Forum VIP
No własnie pomyłka, nie chcę edytować, zamiast zagrać double poszły 2 single i uśredniło mi wynik w statystykach. Jak okażą się trafione to pozmieniam jak być powinno, przepraszam za usterki.
 
9 0

9zuczek9

Użytkownik
Jak dla mnie to jest fajny pomysł, od wczoraj też go testuję ???? Dobrze jest mieć trochę więcej niż 45 ojro. Najgorsze jest dla mnie to że nie ogarniam tego buka i dopiero się go uczę ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
Panowie,tu tez latwo sie przejechac.
Kto nie wierzy niech z jakiejs strony gdzie obok wynikow sa tez kursy przedmeczowe(np.24score.com )wynotuje sobie z kilkaset meczy po kursach jakie ma zamiar grac w takim kuponie lay na BF.W ten sposob zamiast dlugiego testowania bedziesz mial poglad na ta metode w godz.lub dwie.
Latwo sie wtedy przekonac ze raz na kilkanascie-kilkadziesiat kuponow siadzie nawet takie ako 20-40 przeciw ktoremu gramy.
Przerabialem ta metode.I w najlepszym przypadku to co u*****lem po pare euro w wielu kuponach tracilem po jednym pudle.
Ale powodzenia ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
I grajcie w tej metodzie zdarzenia 3drogowe.A czemu?Bo grajac taki kupon lay zlozony np.z trzech zdarzen dwudrogowych(tenis,u/o itp)to sa tam mozliwe tylko 8 kombinacji wynikow a grajac zdarzenia trzydrogowe(pilka,hokej)taki kupon zlozony z trzech meczy to 27 mozliwych wynikow.
A wiec juz matematycznie jego prawdopodobienstwo wejscia jest mniejsze.
A w tym sposobie chodzi by...nie trafic ????
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Ja też lubię tą metodę tzn. layowanie ale zgadza się że trzeba uważać. Ostatnio złożyłem sobie tak na szybko trochę &quot;na pałę&quot; AKO 60 żeby zobaczyć czy wejdzie. 3 mecze były przeciw teoretycznie słabszym drużynom z kursami 3 - 4 i jeden przeciw faworytowi z kursem 1.19. O dziwo kupon prawie wszedł na back ???? tylko jedna drużyna oddała prowadzenie w samej końcówce meczu z tych 3 -4.
 
Do góry Bottom