>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETFAN - Rozwiąż zagadki od Sherlocka Horse'a i zgarnij freebet 100 zł!

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628.png

Zdobądź Freebet 100 zł na święta, rozwiązując zagadki

Chcesz otrzymać prezent w postaci Freebeta 100 zł na święta? Najpierw wciel się w rolę detektywa. Rozwiąż wszystkie zagadki, wpisz kod bonusowy i odbierz prezent na Wigilię.

Zasady promocji:
  1. Od dziś do piątku gracze będą mieli możliwość rozwiązywania zagadek - pierwsza znajduje się TUTAJ, a kolejne będą trafiać do graczy przez email/sms. Zagadka będzie sugerować kategorię zakładów, w której należy szukać hasła.
  2. Po rozwiązaniu zagadki gracz musi przejść do danej kategorii i w ofercie zakładów na tę kategorię poszukać zakładu, w którym kryje się hasło na dany dzień. Gracz zapisuje sobie to hasło, a następnie gra za min. 10 zł kupon AKO lub SOLO z kursem ogólnym min. 2.50 i co najmniej jednym zdarzeniem z kategorii, której dotyczy zagadka.
  3. Po rozwiązaniu wszystkich czterech zagadek gracz układa cztery słowa w odpowiedniej kolejności w pełne hasło i wpisuje je w pole "Kod bonusowy" w Panelu Gracza.
  4. W sobotę do godziny 12:00 gracz, który spełnił warunki promocji i wpisał prawidłowy kod bonusowy, otrzymuje freebet 100 zł!
Szczegóły - > TUTAJ

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus1000x200.png
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Ma ktoś hasło na pierwszy dzień?
Bo nieświadomie spełniłem warunki, a nie miałem pojęcia o tej promocji i nie zapisałem hasła.
 
act 8,6K

act

Użytkownik
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
G 965

gugu

Użytkownik
A dzisiejszego SMSa dostaliście? U mnie cisza, wczoraj mail był.

edit: napisanie na czacie pomogło :)
 
Ostatnia edycja:
M 3K

morgo

Użytkownik
Ja również musiałem na czat napisać i dostałem teraz link z zagadka nr3 lecz mecz był o 18:30 i nie mogę już jej znaleźć... może ktoś podać dzisiejsza zagadkę ?
 
S 10,8K

smikasmik

Użytkownik
Wpisanie hasła zagadki będzie możliwe w kodzie bonusowym od 23.12.2022r od godziny 12:00 do 24.12.2022r. do godziny 12:00.
Zapis z regulaminu
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Chyba ze wymóg to było granie tych kuponów każdego dnia z kursem 2,50 i wtedy się kwalifikujesz , ja grałem każda zagadkę i mi się udało wpisać
 
Do góry Bottom