>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetOnline

tommy83 298

tommy83

Użytkownik
wyplaty sa darmowe w piatek, limity spore na amerykanskie sporty (rzedu 5000-10000$) - w tym momencie limity na tenis 100-250$, pilka nozna u mnie 100$ (ale calkiem mozliwe ze mam jakies limity na pilke, bo obok kursow jest info o limitach na zdarzenie 1000-2500$) - po weryfikacji konta wyplaty w ciagu 24h.
ich druga strona to sportsbetting.ag (ten sam wlasciciel, kursy wiec w przypadku limitu mozna zagrac zdarzenie na tych 2 stronach) - pisza o nich na forach, bo maja licencje kostaryka lub inne curacao wiec leja na przepisy unijne.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
wyplaty sa darmowe w piatek, limity spore na amerykanskie sporty (rzedu 5000-10000$) - w tym momencie limity na tenis 100-250$, pilka nozna u mnie 100$ (ale calkiem mozliwe ze mam jakies limity na pilke, bo obok kursow jest info o limitach na zdarzenie 1000-2500$) - po weryfikacji konta wyplaty w ciagu 24h.
ich druga strona to sportsbetting.ag (ten sam wlasciciel, kursy wiec w przypadku limitu mozna zagrac zdarzenie na tych 2 stronach) - pisza o nich na forach, bo maja licencje kostaryka lub inne curacao wiec leja na przepisy unijne.
Dzięki Tommy za odpowiedź. Wydaję się, że to może być dobra alternatywa dla &quot;nie istniejących&quot; już bukmacherów internetowych.
Ogarnę, obczytam sobie wszelkie regulaminy dotyczące m.in bonusy I założę konto u nich. Pogram trochę. Ciekawe co z tego będzie.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
jest jeszcze 5dimes - kursy i limity w wiekszosci zblizone do pinka, ale to tez glownie amerykanskie sporty i jakies topowe ligi pilki/hokeja/wieksze imprezy tenisowe.
 
T 43

tomasz55

Użytkownik
Betonline to dobry wybór dla nowego lub doświadczonego gracza, szczególnie tych, którzy szukają stosunkowo wysokich limitów zakładów. Betonline oferuje nie tylko wysokie limity, ale oferują także możliwości Re-bet, pozwalające graczom ominąć limity, czekając na zmianę kursów lub 61 sekund.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
No i niestety zablokowali też Betonline. W sumie niedokońca. Co ciekawe, jak się loguje na stronie mobilnej to żaden komunikat z ministerstwa finansów nie wyskakuje. Tylko taktsie zastanawiam jak to może wyglądać dalej...
Gra ktoś u nich aktualnie, wie jak jest z depozytem itp?
Wystarczy zmienic DNS na Google i działa bez problemow
 
Do góry Bottom