>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

BETPEOPLE ---> 30$ free

B 0

barnez

Użytkownik
http://www.betpeople.com

Klikamy w button informujący o promocji, wypełniamy formularz rejestracyjny, logujemy się, a bonus odrazu pojawia się na koncie - ????

Jezyk mżna zmienić po lewej stronie klikając na Sprachauswahl

Powodzenia

ps. stronka jest dosyc wolna wiec nie nalezy sie zrazac.
 
domel 49

domel

Forum VIP
SERVICE MESSAGE - our line to-db-server is down, we repair it fast as possible! BETPEOPLE TEAM

jak klikam na linka pokazuje mi sie takie cos :/
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
dzięki barnez, fajna sprawa z tym bukiem, jakie są zasady, trzeba obrócić to 3 razy tak jak było z tym austriackim?? :mrgreen:
 
T 0

tipek

Użytkownik
Jedno jest dla mnie śmieszne. Nie wiem kto zrobił tę stronkę, ale jest pewne, językiem angielskim władają na żałosnym poziomie ???? ???? ???? Niektóre objaśnienia wyglądają jakby murzyn otworzył słownik i po kolei, niezależnie od kontekstu tłumaczył pewne kwestie.
Dlatego nie wiem, czy ta stronka to nie jest jakaś ściema i czy warto im zaufać i w ogóle tracić czas na pierdoły.
????
Jeśli jej właścicielem jest ktoś z krajów byłej Jugoławii, to niestety muszę wam odradzić tę zabawę, bo czytałem o tym na zagranicznych forach, że Jugole nie są zbyt chętni do wypłacania wygranych ???? ???? ????
 
R 0

rafal_men

Użytkownik
Nie chce was martwic ale nie ma zadnej mozliwosci wyplaty tego bonusa (dlatego wlasnie jest taki duzy) bo to jest funbonus (dla zabawy) zeby tylko poznac tego buka niestety:/ w chuja sobie z nami pojechali.......!!!ta informacja jest na 99% pewna ???? ((
 
R 0

rafal_men

Użytkownik
To jest pewne ze nas przytna.napiszcie do nich o warunkach wyplaty to sie przekonacie o tym co pisalem wczesniej no chyba ze kazdemu wysylaja co innego mi wyslali maila szczerego az do bolu. ???? czyli po 30 dolcach
 
R 0

rav

Użytkownik
@Rafal_Men mogłbys przedstawic chociaz malutka czesc tego maila? zeby wszyscy mieli czarno na białym..

Pozdrófki
 
R 0

rafal_men

Użytkownik
Rules for Bonus:
There are no restrictions only one: Bonus-Money cannot be paid off.
We wish you much fun and luck with Betpeople.com

Betpeople Support, [email protected]

Przynajmniej jak tak to rozumiem ???? ze po naszej kasie juz ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
moim zdaniem trzeba to obrócić conajmniej 3 razy i wtedy próbaować wypłacać, jęsli wtedy się nie uda to znaczy że ściema!!!!
 
R 0

rav

Użytkownik
Ale w sumie pisze ze to bonus nie moze byc wypłacony..Ale jezeli np ugram 50 floty..to moze 20 bedzie sie dało..wypłacic co o tym sadzicie?
 
T 0

tipek

Użytkownik
Mam zajebistą wiadomość. Zobaczcie sobie na tę stronkę bo jest tam numer kontaktowy do nich. Kierunkowy 0041 świadczy o tym, że bukmacher jest ze Szwajcarii!!!!!!!!!
Czyli nie może być tu mowy o żadnym przekręcie. Napiszę do nich dziś, jakie są warunki, by wypłacić kasę.
 
Do góry Bottom