>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETPEOPLE ---> 30$ free

R 0

rav

Użytkownik
Czy wiecie moze jak na tej stronie grac rozpisowo nie muszac po koleji wszystkiego pisac tylko postawic np 4 z 5?
 
R 0

rav

Użytkownik
Mysle, ze to nie przekret..ale chyba doszli do wniosku ze dajac kazdemu 30$ sie przeliczyli teraz dawaja juz tylko 10$ (wiec mile widziana zmiana tematu) ????

Pozdro
 
R 0

rafal_men

Użytkownik
Juz wprowadzili do regulaminu ze pieniadze z bonusu nie moga byc wyplacane zarobione z bonusu tez nie.... ale jest szanse ... ze Ci co dostali bonus 30 USD jeszcze moga wyplacic... tylko CI co dostali 10 USD maja go tylko dla zabawy.... czyli Ci ktorzy zdazyli 30USD dostac.... moga liczyc w 90% na wyplate ( z kazdym dniem sie to zmienia niestety w tym buku bo oni sami cos knoca... ale jesli dostaliscie 30 bonusu to chyba mozecie spokojnie obstawiac ???? )
 
R 0

rafal_men

Użytkownik
DOBRA NEWS SUPER wyplacaja juz mam informacje potwierdzona.... a konkretnie trzeba obrocic 5 razy.... ale tylko Ci co dostali 30 dolcow, Ci co 10 maja je tylko wirtualnie.... wiec Ci co zdazyli sie zalapac na 30 ???? niech graja i wyplacaja!!!!! powodzenia... EJ a swoja droga jak sie zarejestrowac do MB? bo jak wchodze w zakldake zarejestruj sie to mi wyskakuje ;nie mozna wyswietlic strony; prosze o pomoc?
 
R 0

rav

Użytkownik
Kurcze pomieszany troche ten buk no ale miejmy nadzieje ze cos wyjdzie ???? .

@Rafal_men jak wypłacisz to daj cynk, oki?
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Obrucic bonus 30 dolarów piec razy .To znaczy cze musisz pusic kuponów w sumie za 150dolarów albo 5 kuponów po 30 dolarów albo 10 po 15 dolców lub 150 po 1 dolarze
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
ogolnie mowiac trzeba zarobic 150 dolcow ????
Nie do konca
bo mozasz postawic 5 razy po 30 przy kursie 1.1 co daje wygrana 15 dolarów
30$ razy 1.1 = 33$ zysk 3$
i tak jeszce 4 razy to daje w sumie zusku 15 dolarów czylido wyplaty 45 dolców
 
R 0

rav

Użytkownik
No obracanie bonusa to nic innego(ja tak sadze) jak postawienie pare razy tych pieniedzy na jakies spotkania ????
 
T 0

tipek

Użytkownik
Cholera, ja już nie wiem.....................
Teraz na tej stronie jest ogłoszenie że dają jakieś Virtual money. Czyli rozumiem że se można chyba dla zabawy zagrać :twisted: :twisted: :twisted:
Jak ktoś bedzie mial cynk niech pisze na forum
pozdro
 
Do góry Bottom