>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BetRevolution

Status
Zamknięty.
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
No znow ta strona nie dziala. Mialem maly problem z tym kodem mimo ze pisalo ze wszystko ok i kod zrealizowany to nie mialem kasy na koncie. Zagadalem na live chata i przyznali mi racje. Kasa na koncie. Bardzo przyjemny live nie powiem.

A mozna stawiac handicapy z tego freebeta? Te warunki ze mozna tylko single stawiac tycza sie tylko tego pierwszego zakladu czy kazdego kolejnego tez?

edit:
I juz znow dziala. ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
live czat maja spoko miła obsługa mówią iż mają problemy z serwerem przez tą promocje i że wkrótce będzie wszystko ok,, Ktoś tam pytał czy depo potrzebne przed wypłatą uzyskałem odpowiedz nie
 
slawiola 5

slawiola

Użytkownik
Stronka padła: &quot;WoW (and i don&#39;t mean the game) a general error?
we will make our monkeys work harder... for less bananas!


We received the error and we are working to resolve it.&quot;
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Nie wiem czy czytaliscie ostatnia informacje moderatora u gory strony .Kazda informacja potwierdzajaca cos kto wczesniej napisal bedzie konczyc sie kartka .kazda rzecz nie zwiazana z tematem tak samo
Kolejna osoba ,ktora napisze,ze strona nie dziala dostanie bana na miesiac .
Slaba serwer i tyle a wy robicie z tego jakas sensacje
 
tomek-28-11 15

tomek-28-11

Użytkownik
u mnie rowniez ten komunikat lecz na czacie powiedzieli: &quot;were currently experiencing a higher volume than expected of visitors . We are making changes now to accomodate the increased volume and plan to have everything 100% shortly&quot; wiec wg nich musimy poczekac...
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ja rozmawiałem z nimi i mają niezłe problemy z serwerem i ze wkrótce naprawią to zobaczymy ale buk mi sie nie podoba taki amatorski troche
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Przeciez jasno pisze na srodku strony:
Having some issues with the site? Lots are joining the Revolution and we don&#39;t have enough monkeys pedaling, hold while we get more!. Oh yes, Free $10 promo codes are not valid for today!

Czyli przynajmniej na razie promo nie dziala bo maja za duzy naplyw ludzi i serwery nie wytrzymuja. Moze niedlugo znow bedzie.
 
Z 2

zabek90

Użytkownik
tam jest jeszcze jeden kod na 10 ????
To podaj,jesliś łaskaw ????
aaaa zapomnialem ???? ???? CENT10, nie wiem czy jeszcze dziala, znalazlem go na innej stronie gdzies, mi dzialal
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom