>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bets by manioloafc

manioloafc 60

manioloafc

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie ;)
W tym temacie będę podawał grane przez siebie zakłady. W większości będą one podparte analizami. Wyjątkiem będą co jakiś &quot;suche typy&quot; jeżeli najzwyczajniej zabraknie mi czasu na rozpisywanie się. Żeby zachować porządek w temacie, wszystkie posty z kuponami będą wklejane zgodnie z jednym schematem:
Przykład:
Mecz: 21.10.2017 Betis - Alavés
Typ: handicap 0:1, typ 1
Kurs: 2.42
Stawka: 100
EWK: 212.96
Link do analizy: 21.10.2017 Betis - Alaves by manioloafc ✅
✅✅✅ +112.96
Wszystkie moje typy są grane w Fortunie.
Nie chcę niepotrzebnie wklejać tych samych analiz w dwóch wątkach, dlatego uważam, że odnośnik do analizy w odpowiednim temacie w zupełności wystarczy. Kto chcę - znajdzie.
Poza tym prosiłbym o nie umieszczanie komentarzy w moim temacie. Jeżeli komuś spodoba się typ lub analiza - baa, może nawet zagra i mu wejdzie bet - to opcje forum jakimi są lajki czy reputacji w zupełności wystarczą.
Zanim w następnym poście dodam pierwszy bet w wątku, dodam kilka analiz z tego weekend, na które jeżeli ktoś ma ochotę, może zerknąć.
Analizy od 21 października do końca miesiąca:
21.10.2017 Southamtpon - W.B.A. ✅
21.10.2017 Chelsea - Watford + Stoke - Bournemouth ✅
21.10.2017 Betis - Alaves ✅
22.10.2017 AC Torino - AS Roma + Udinese - Juventus ✅
22.10.2017 Marseille - Paris SG ✅
23.10.2017 Wisła Płock - Śląsk Wrocław ✅
25.10.2017 Chievo - Milan ✅
26.10.2017 Zagłębie Lubin - Korona Kielce PP ⛔
Na koniec dodam jeszcze, że w większości moje typy są weekendowe. Z racji tego, że skupiam się na piłce nożnej, a nie przepadam za graniem na siłę, bo we wtorek są jakieś tam dwa zaległe spotkania. Na tym się co najwyżej traci.
Podsumowanie typów z całego tygodnia będzie miało miejsce możliwie w każdy poniedziałek. Witam jeszcze raz w moim temacie i zapraszam do zabawy ;)
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Witam. Obserwuje Cię od pewnego momentu na forum i jestem pod wrażeniem Twojej skutecznosci typów. Naprawdę świetna robota i czucie. Nie gram z Tobą gdyż wiem że kiedyś musisz się wkońcu pomylić i ciągle mam wrażenie że to będzie tą razą ;) Obym jak najdłużej był w tej sytuacji. Powodzenia i oby jak najwięcej plusików ????
 
manioloafc 60

manioloafc

Użytkownik
Pierwszy dubelek na weekend leci ;)
Mecz: 28.10.2017 Bordeaux - Monaco
Typ: obie druzyny strzela bramke a ilosc bramek bedzie wieksza niz 2.5 - tak
Kurs: 1.81
+
Mecz: 28.10.2017 Dijon - Nantes
Typ: 02
Kurs: 1.49
Link do analizy: 28.10.2017 Bordeaux - Monaco + Dijon Nantes by manioloafc
Stawka:
50
EWK: 118.80
Na dziś oprócz dubelka jeszcze analiza z typów dnia, bez grania.
Analiza: 26.10.2017 Zagłębie Lubin - Korona Kielce by manioloafc ⛔

edit: kolega wykrakał wpadkę ;) Nie mniej nie ukrywam, że dzisiejsza analiza była trochę na siłę, żeby zmieścić się z 10 typami w konkursie do końca miesiąca i mieć szansę jakieś ;)
 
Do góry Bottom