>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe 5 Euro do Kasyna - Tylko dziś 03.12 !!!

Status
Zamknięty.
befree88 0

befree88

Użytkownik
Maja ciekawy punkt w ich zasadach:jezora:
If we fail to respond to you within the time limit we will pay you 10, - EURO.
Czyli jak po 15 minutach nie dostaniecie odpowiedzi to mozecie starac sie o 10 euro:spokodfhgfh:
 
frans 0

frans

Użytkownik
Ja zakładałem konto 2h temu i bonus dostałem:spokodfhgfh:
Narazie za gre się nie biore może wieczorkiem ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Maja ciekawy punkt w ich zasadach:jezora:

If we fail to respond to you within the time limit we will pay you 10, - EURO.

Czyli jak po 15 minutach nie dostaniecie odpowiedzi to mozecie starac sie o 10 euro:spokodfhgfh:

Przypominam sobie cos z taka mozliwoscia i to chyba ten buk byl(nadal jest).

Tylko zeby ubiegac sie o 10 euro to trzeba depozyt zlozyc i wtedy próbowac ich zaskoczyc :jezora:
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja sie nawet nie rejestrowalem bo do kasyn nie mam szczescia. Kiedys mialem w jednym ponad 200 PLN i wyplacic nie moglem bo nie obrócilem i zostalo u nich wszystko.
 
J 11

jjfox

Użytkownik
:|
Hmm... zarejestrowałem się godzinę temu ... bonusu nie dostałem, napisałem do supportu i odpisali mi tak :
Hello,
Certain countries are excluded from the bonus offer (due to high numbers of players abusing our bonuses). This includes Poland.
Have a nice evening.

Best Regards

Andreas Mikkelsen
Support

Betsafe Ltd
Abacus Suite 2, Psalia Street
St. Venera HMR 16, Malta
Fax: 00371 76 86 945

to znaczy, że Polacy nie są uprawnieni do tej promocji ????
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
a hu. by te wszystkie kasyna strzelił,miałem już 104euro i jak zwykle wszystko wtopiłem,nigdy nie potrfie wypłacić kasiury z kasyna,jak zwykle pier..... ludzka chciwość i wir gry
 
D 5

dami21

Użytkownik
Hmm... zarejestrowałem się godzinę temu ... bonusu nie dostałem, napisałem do supportu i odpisali mi tak :
Hello,
Certain countries are excluded from the bonus offer (due to high numbers of players abusing our bonuses). This includes Poland.
Have a nice evening.

Best Regards

Andreas Mikkelsen
Support

Betsafe Ltd
Abacus Suite 2, Psalia Street
St. Venera HMR 16, Malta
Fax: 00371 76 86 945

to znaczy, że Polacy nie są uprawnieni do tej promocji ????
CZERWONA DLACIEBIE ! ????


za przeproszeniem debil , promocja dla polakow pewnie tlyko jzu limit dla nas się skończył - jak nie wiesz to nie pisz !!!!!!!!!!!
P.S WYSLALI MI JUZ 20 EURO NA KONTO
 
O 0

orez18

Użytkownik
Mam troche kasy na koncie,rejestrowałem sie oczywiscie jako Polak.Wypłacą mi kase?
Dami21 robiłeś depozy,t gdzie wypłacałeś? Na moneybookers podobno potrzebny najpierw depozyt...
 
D 5

dami21

Użytkownik
Mam troche kasy na koncie,rejestrowałem sie oczywiscie jako Polak.Wypłacą mi kase?
Dami21 robiłeś depozy,t gdzie wypłacałeś? Na moneybookers podobno potrzebny najpierw depozyt...
Przeczytaj co anpsialem u gory promo dla polakwomozna (chyab wyplacac) porpostuy promo5 do kasyn dla poakkow juz sie skonczyla a nei zedlapolakow nei byla skierowana
 
K 18

klakson

Użytkownik
to po co robia przez caly dzien jak im juz sie skonczylo... Paranoja chcieli by zablysnac ale im nie wyszlo . Napewno w przyszlosci oleje ten buk
 
U 0

urlich

Użytkownik
to po co robia przez caly dzien jak im juz sie skonczylo... Paranoja chcieli by zablysnac ale im nie wyszlo . Napewno w przyszlosci oleje ten buk
Może po to, żeby nie zbankrutować? Zakładając, że co trzeci Polak korzystający z tej promocji, założył 10 kont.. ehhhh... Ja osobiście im się nie dziwie. Dobrze, że procent ludzi korzystając z internetowego hazardu nie jest w Polsce zbyt duża, ponieważ jeśli systematycznie grało by w necie powiedzmy 15% Polaków, to po ten bonus zgłosiło by się więcej &quot;osób&quot; z polskim IP niż mamy w Polsce obywateli...
Trochę namieszałem, bo już późno, ale mam nadzieję, że główny przekaz zrozumiałeś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom