>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe i 3 spiny

Status
Zamknięty.
kriters 43

kriters

Użytkownik
Wtam chcialem wam cos pokazac.
Ostatnio byla promocja free spiny tzn. wczoraj za pierwszym moim spinem nic ale za drugim i trzecim takie cos jak na screenach ponizej a maszyna zero reakcji nic nie wyplacila...
Napisalem do supportu zobacyzmy co bedzie.
Nieweim czy ja zle patrze ale dlamnie tam jest ewidentny bonus i kilka lini trafionych...








Ciekaw jestem jak zareaguje support a perwszy raz sie tak zdarzylo w kasynach by masyznie wyplacila...


pozdro
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Wszystko sie zgadza. Po prostu grasz na 10 linii i tych gdzie cos wpadlo nie łapie ????
Edit: spojrzalem tylko na 1 rys. Po 2 widac ze masz racje- cos jest nie tak i tu pomoze tylko support
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
ale pierwszy rysunek też jest dobry bo trafiły mu się 4 bonusy i powinien dostać grę bonusową. Bez względu jak ułożone są bonusy prawie zawsze jest tak że jak jest ich trzy albo więcej to dostajesz partię bonusową (grę).
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Wydaje mi sie ze masz na mysli scater gdzie mozna wygrac free spiny. Ja jak gram to bonus z reguly uruchamia sie jak zlapie sie 3x lub wiecej w platnej linii ????
 
kriters 43

kriters

Użytkownik
o kurcze sorry bardzo nie spojrzalem ze jest na 10 lini... masakra heh...


przejrzalem wlasnie gre i ktore linie sa na ktorej okej rozumiem 11 linia jest dopiero zygzag i dlatego bonusu nie zalliczylo ale ten drugi obrazek to duzo lini tam siadlo...

Suport narazie tlyko przekierowuje mnie z jednego na drugie...
Ciagle czekam...
Nie chodzi tu o pare centow lecz o to jak oni to rozwiaza bo jesli bym gral za moje pieniadze i tak by sie stalo...
 
kriters 43

kriters

Użytkownik
Witam,



Otrzymaliśmy odpowiedź w Pana sprawie z działu naszego kasyna. Po przeanalizowaniu historii gry, nie odnotowaliśmy nieprawidłowości związanych z wypłatą wygranych. W związku z tym informujemy, że przyznanie rekompensaty nie jest możliwe.



Pozdrawiam.

Jakub Kostecki
Support Team

Safepay Malta Limited
78 Suite 2, Swieqi Road
Swieqi SWQ 3412, Malta
Phone: 00800 121 33 57



To odpwiedz z support nieiwem uwazajcie jak chcecie ja tam widze ewidentna wygrana...
Co byybylo jak byscie grali za swoje np spina za 30 euro i wtedy by Wam maszyna nie wyplacila...


pozdrawiam
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Tak trudno zrozumieć, że jak masz 30 albo 40 linii na slocie, a ty grasz na 10 to jak Ci coś wpadnie na tych 11-40 to nic z tego !!??
Darmowe gry są na Scatterach, ja tam widzę wszystko OK.
 
kriters 43

kriters

Użytkownik
nie nie tak trudno ja nie mowie o bonusie bo to linia nr 11 by je trafila to moj blad lecz chodzi glownie o drugi screen na ktorym np. linia nr 10 czyli ta grajaca to jest gorny zygzag ale ok nieiwazne mozna zamknac....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom