>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - Kalendarz Świąteczny 1 – 24 Grudnia

D 5

dami21

Użytkownik
Podobnie jak w tamtym roku co dzień do 24 grudnia , będą w BETSAFE.COM odsłaniały się w grudniu okienka Kalendarza Świątecznego ????

Kalendarz Świąteczny 1 – 24 Grudnia
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
A czy ktoś wie czy u innych buków też będzie można znaleźć tego typu kalendarz? W zeszłym roku był on jeszcze na nordicbecie z tego co pamiętam...
 
vde 119

vde

Użytkownik
za pewne będzie tego mnóstwo ! ???? I dobrze.. tylko żeby nie wyskoczyli z 3tema spinami na jedną linie HEH ;]
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
za pewne będzie tego mnóstwo ! ???? I dobrze.. tylko żeby nie wyskoczyli z 3tema spinami na jedną linie HEH ;]
a co od razu bys chcial 100e freebeta co? nawet 3 spiny na 1 linie dobre jak za darmo, masz cos wygrac to i w ten sposob wygrasz
 
vde 119

vde

Użytkownik
a co od razu bys chcial 100e freebeta co? nawet 3 spiny na 1 linie dobre jak za darmo, masz cos wygrac to i w ten sposob wygrasz
Nie za bardzo rozumiesz moje słowa... Wiadomo że dobrze ze coś dają , ale wolałbym żeby był jeden spin na wiecej lin i realna szansa ugrania chociaż 0.5 EUR niż 500 spinów z których i tak bedzie 0.00 ;] Pzdr, i życzę więcej kultury następnym razem w twoim wykonaniu.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Nie za bardzo rozumiesz moje słowa... Wiadomo że dobrze ze coś dają , ale wolałbym żeby był jeden spin na wiecej lin i realna szansa ugrania chociaż 0.5 EUR niż 500 spinów z których i tak bedzie 0.00 ;] Pzdr, i życzę więcej kultury następnym razem w twoim wykonaniu.
nie wiem jak rozumiesz slowo kultura ale jakos nic chamskiego w moim poscie nie bylo, tylko dalem do zrozumienia ze co daja za darmo nie mozna wybrzydzac bo nawet z 1 spina na 1 linie jak masz szczescie to trafisz, a tym bardziej jak cie to nic nie kosztuje
 
T 2

terkin

Użytkownik
...,a właśnie, że kosztuje. Czas to również pieniądz, tak więc jak dla mnie jednego spina na 1 linię to Oni mogą sobie wziąć i wiecie co z nim zrobić :p
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Terkin ma rację betsafe już od dawna moim zdaniem się kompromituje tymi mailami że mają dla mnie coś za darmo! = 3 spiny :/ CZAS TO PIENIĄDZ!!
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
...,a właśnie, że kosztuje. Czas to również pieniądz, tak więc jak dla mnie jednego spina na 1 linię to Oni mogą sobie wziąć i wiecie co z nim zrobić :p
a daje sobie głowę uciąć że jak ten 1 spin będzie to polecisz na ich stronę jako jeden z pierwszych na forum:spokodfhgfh:
 
S 1

sado222

Użytkownik
Terkin ma rację betsafe już od dawna moim zdaniem się kompromituje tymi mailami że mają dla mnie coś za darmo! = 3 spiny :/ CZAS TO PIENIĄDZ!!
To po co korzystasz z tych spinow skoro oni sie Twoim zdaniem kompromituja?????
 
T 2

terkin

Użytkownik
a daje sobie głowę uciąć że jak ten 1 spin będzie to polecisz na ich stronę jako jeden z pierwszych na forum:spokodfhgfh:
Nie wiem skąd masz takie informacje, może od agenta Tomka, ale są one fałszywe kolego. Zapewniam Cię, że nie posikam się ze szczęścia na widok 3 spinów i olewam taką PROMOCJĘ.
Pozdrawiam.
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Drogi Kliencie,
Zbliża się Boże Narodzenie, co oznacza, że już czas na doroczny Kalendarz Adwentowy od Scandic Bookmakers.
W tym roku ponownie na klientów czeka wiele promocji dotyczących zakładów, pokera i kasyna.
Gwarantujemy, że ta promocja Ci się spodoba, więc odwiedzaj kalendarz codziennie i sprawdź naszą ofertę.
Życzymy Wesołych Świąt,
Scandic Bookmakers
http://www.scandicbookmakers.com
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Odliczamy dni do Świąt - od 1-go grudnia aż do samej Wigilii, w Bet24 codziennie znajdziesz jakąś ‘słodką’ niespodziankę! Każdego dnia inna oferta!
Nie zapomnij nas odwiedzić i sprawdzić już 1-go grudnia!
http://www.bet24.com
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
To po co korzystasz z tych spinow skoro oni sie Twoim zdaniem kompromituja?????
Nie korzystam :/ kto tu powiedział że korzystam napisałem tylko że dostaję takie maile i od razu usuwam bo kicha na maxa... nie wiem co Ci powiedzieć, może tyle żebyś czytał ze zrozumieniem... ???? skorzystałem z ich promocji 100 zł za 1 wpłatę i to nie moja wina że od czasu do czasu przysyłają mi maile z takimi kiepskimi rzeczami, ale nie wyłączę opcji reklam (jeśli taką mają) bo może kiedyś przyślą coś ciekawego...
 
Do góry Bottom