>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
S 4

sokolpl

Użytkownik
Absolutnie nie mam zamiaru wykłócać się o 120 zł bądźmy poważni, raczej chodziło mi o to, czy w związku z tą blokadą konta, mogę mieć problemy przy wypłacie również w betssonie.
E: Wielkie dzięki forin, plusik poleciał.
 
forin 450

forin

Użytkownik
nie bedziesz mial problemow przy wyplacie z betssona, ale jak chcesz byc w stu procentach pewny wejdz na LC betsson i spytaj wtedy bedziesz spokojnie gral bez zadnych obaw, ze cos nie milego Cie spotka.
edit:
sokol, zebys byl spokojny rozmawialem z przedstawicielem firmy betsson i uzyskalem takie informacje.
Jedna firma zajmuje się pomocą techniczną dla obu wymienionych firm, ale to są dwie inne firmy. Firma Betsafe i firma Betsson to dwie inne firmy. Nie wiemy kto co robił w innych firmach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Wczoraj z darmowych spinów ugrałem 247 zł (już po obrocie).
Zagrałem sobie kupon, coś tam chciałem wypłacić... A dziś wchodzę na konto, tam 0 zł, a na livechacie piszą, że skonfiskowali mi całą sumę, bo korzystam z kilku kont na jednym IP. Tyle lat człowiek gra na jednym koncie u każdego bukmachera, a tu takie wałki :rolleyes:
Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego. Komedia.
To tak dla informacji, żeby jednak nie podniecać się wygranymi z darmowych promocji :razz:
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Dziwnym trafem NIGDY przy wypłacaniu większych kwot kilka razy NIGDY nie zablokowali mi konta ... jak macie już jakieś problemy to zgłoście do LGA czy jak to tam leci .
No albo druga opcja grać w śmiesznych bukach polskich ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Betsafe jest wyczulony na multikontowców. Jak ktoś grał z jednego ip na kilku kontach, to nic od nich z darmowych spinów nie wypłaci. Nawet reset modemu i zmiana przeglądarki/ komputera nie pomogą. Oni mają swoje sposoby i wyłapują przekręty. Mefisto99 ale jak jesteś bez winy, to walcz o swoje. Betsafe w wyłapywaniu multikont idzie tak daleko, że może zdarzają im się błędy z uczciwymi kontami :)
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Dziwnym trafem NIGDY przy wypłacaniu większych kwot kilka razy NIGDY nie zablokowali mi konta ... jak macie już jakieś problemy to zgłoście do LGA czy jak to tam leci .
No albo druga opcja grać w śmiesznych bukach polskich ????
Gram w Bet365, Expekt, Tobet, BAH, Sportingbet i nigdy żadnych problemów nie miałem. Teraz już wiem, że po prostu nie ma sensu tracic czasu na Betsafe ????

Betsafe jest wyczulony na multikontowców. Jak ktoś grał z jednego ip na kilku kontach, to nic od nich z darmowych spinów nie wypłaci. Nawet reset modemu i zmiana przeglądarki/ komputera nie pomogą. Oni mają swoje sposoby i wyłapują przekręty. Mefisto99 ale jak jesteś bez winy, to walcz o swoje. Betsafe w wyłapywaniu multikont idzie tak daleko, że może zdarzają im się błędy z uczciwymi kontami :smile:
Dobrze, że są wyczuleni. Z tym, że uczciwych graczy powinni zostawić w spokoju. Ja nawet o jakiś resetach modemu czy zmianach kompa nie pomyslałem, bo po prostu mam jedno konto i tego się trzymam. Nie mam ochoty się z nimi użerać - wiem, że Betsafe zalogowanego u siebie mnie już nie zobaczy.
Pozdrawiam.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
witam .Zagrałam w BETSAFE zakład na over 1,5 gola NHL pitsburg philadelphia w 1 tercji kurs 2,5 (under 1,46) za 250 zł.w innych bukach było ok 1,7.Pozycja została usunięta z Betsafe ,zwrotu nie mam .Czy anuluja mi ten zakład i czy mogą to zrobic po wyniku zdarzenia.Proszę o pomoc
Kolega pyta wiec jak ktos by cos wiedzial to prosze o pomoc
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Czy anuluja mi ten zakład i czy mogą to zrobic po wyniku zdarzenia.Proszę o pomoc
Takich surów się nie gra(no chyba, że to nie sure, choć ja to widziałem w surach, to wtedy nic nie straci ewentualnie), bo to ewidentna pomyłka buka wczoraj wieczorem była i szanse na anulowanie są 50:50...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betsafe

Hardcorowy Koksu przedstawia:
SUPER PROMOCJA: 100% do 200PLN


&lt;script type=&quot;text/javascript&quot; src=&quot;http://js.affiliatelounge.com/javascript.php?prefix=-s5pl5io9iDxh0IkizSFHGNd7ZgqdRLk&amp;media=52372&amp;campaign=1&quot;&gt;&lt;/script&gt;​

Napompowany ekstra bonus 100% do 200PLN tylko na forum.bukmacherskie.com

Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:


1. Zarejestruj się w Betsafe ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Betsafe&lt;====

=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)

2. Kliknij na depozyt w prawym górnym rogu i wybierze metodę płatności

3. Wypełniając dane w polu kod promocji wpisz: &quot;FORUMBUK&quot;

4. Po zakończeniu procedury, do Twojego konta zostanie przypisany bonus 100% do 200pln!!!

Nie rób lipy!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ TERAZ!! &lt;&lt;

WARUNKI:
1. Oferta dotyczy tylko pierwszego depozytu.
2. Na jedno domostwo/adres IP przypada jeden bonus.
3. Warunki obrotu to x6 po kursie 1.5 przed wypłatą środków.
4. Bonus musi zostać obrócony na Zakładach Sportowych.
5. Oferta jest ważna tylko dla graczy z Polski do 6 Maja 2012 roku.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeśli ktoś rejestrował się w konkursie sms Betsafe Challenge, to powinien spodziewać się telefonu z informacją, że konkurs został odwołany ze względu na zbyt małą liczbę chętnych i w ramach rekompensaty dostanie 100pln ! Tyle tylko, że gość poprosił mnie o login itd, a przecież skoro się zapisałem, to powinien go znać, więc odmówiłem i poprosiłem o kontakt mailowy.
Teraz spytałem supportu i czekam na maila z odpowiedzią, bo jakieś podejrzane to trochę jest.
E; &quot; Dziękujemy za kontakt z Betsafe! Uprzejmie informujemy, że informacje udzielone drogą telefoniczną były zgodne z prawdą i kwota rekompensaty zostanie dodana do konta jutro w godzinach popołudniowych.&quot;

a więc 1zł wydana na 4smsy i 100zł za nic wpadnie:grin::grin::grin:✅
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Panowie jak jest z weryfikacją w tym buku ? właśnie się zarejestrowałem i skorzystałem z promocji 100% do 200PL od HKoksa wiem ze najpierw trzeba było się rozeznać w tym sprawach a pożniej rejestrować .
-Jakie dokumenty potrzebne do weryfikacji ?
- jak z wypłatami ? wpłacałem przez P24 czyi wypłata będzie tylko na ROR ?
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Bukmacher jest dramatyczny, przesłałem wszystkie potrzebne dokumenty, zapytałem czy to wszystko i nie będzie problemów z wypłatą, napisali mi, że tak, po czym dzisiaj chcę wypłacić 300 zł, a oni będą do mnie dzwonić żeby weryfikować dane. W 99% przypadków z tego co wyczytałem to rozmowa telefoniczna to tylko pretekst do tego, aby usunąć użytkownikowi konto. Patologia!
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
PO paru dniach obcowania z bukiem mogę powiedzieć ze oferta a konkretnie jej przejrzystość jest tragiczna . Konkretnie piłka nożna ligi nie są ułożone alfabetycznie w pierwszej kolejności mamy albanie ,wyspy owcze ,anglia gdzieś za niemcami a hiszpania gdzieś całkiem na dole . Niby szczegół ale denerwujący .
Kolejna sprawa to już oferta na konkretne spotkania gdzie też jest bałagan np pasku na środku ekranu zajmując ok 35% ekranu reszta to po bokach reklamy i lista z ofertą .
LiveBeting to tragedia wygląda i działa jak 5-6lat wstecz gdy dopiero taka oferta wchodziła na rynek
Na plus szybkie rozliczanie zakładów
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Panowie jak jest z weryfikacją w tym buku ? właśnie się zarejestrowałem i skorzystałem z promocji 100% do 200PL od HKoksa wiem ze najpierw trzeba było się rozeznać w tym sprawach a pożniej rejestrować .
-Jakie dokumenty potrzebne do weryfikacji ?
- jak z wypłatami ? wpłacałem przez P24 czyi wypłata będzie tylko na ROR ?
wpłacałem kase przez mb na tego buka no i myslalem ze skoro wplacalem przez mb to nie bedzie problemow jesli chodzi o weryfikacje (na pinnacle mb z automatu po prostu przypisali mi tzn ze moge tlyko i wylacznie na to konto mb przelewac/wysylax kase). chcialem jakies grosze wyplacic a ci ze chca skan dowodu, rachunek i zrzuty ekranu z mb dla mnie jedna wielka paranoja ???? i żarty no ale. dzis wyslalem zobaczymy co bedzie dalej.
e/
dotychczas gralem na pinnacle i betsafe surebety, starajac sie by zaklady wygrywaly na pinku a na betsyfie wdupialy i na razie szlo dobrze i chyba bedzie trzeba dalej tak probowac ???? na razie przelew mi anulowali
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Bukmacher ... tragedia nie wiem kto tam pracuje ale napewno nie zawodowcy .
Wystawiają tak idiotyczną ofertę ze głowa boli. Wczoraj na LM over rożnych w meczu 8,5 @1.85 . Over rożnych dla Barcelony na cały mecz 3.5 @1.85 ???? .
Niestety ktoś się połapał i zakład został anulowany w trakcie meczu ... tez to bardzo ciekawe jak można wycofać się z zawartego zakładu gdy jest już w grze .
dzisiaj to samo identyczna sytuacja z rożnymi kartkami ... w dodatku wiele zakładów jest w ofercie jest dublowanych np na O/U 1,5 gola itp itd .
żenada .
 
A 0

anton1955

Użytkownik
Panowie jak jest z weryfikacją w tym buku ? właśnie się zarejestrowałem i skorzystałem z promocji 100% do 200PL od HKoksa wiem ze najpierw trzeba było się rozeznać w tym sprawach a pożniej rejestrować .

-Jakie dokumenty potrzebne do weryfikacji ?
- jak z wypłatami ? wpłacałem przez P24 czyi wypłata będzie tylko na ROR ?
Bukmacher żąda dwóch dokumentów ze zdjęciem plus rachunek potwierdzający adres zamieszkania
 
L 5

lllolllo

Użytkownik
skorzystałem z bonusu, po obrocie zleciłem wypłatę;
cofnęli mi ją po kilkudziesięciu minutach od zlecenia i poprosili o dokumenty do weryfikacji;
wysłałem fotki dwóch stron dokumentu, jedną rachunku i screen z przelewem wpłaty;
normalna procedura jak wszędzie obecnie,
ale powalił mnie czas trwania tej weryfikacji;
support zrobił ją w pół godziny od wysłania maila!!!!
mega pozytyw dla Betsafe po ostatnich perypetiach z Tobet gdzie na zweryfikowanie czekałem 3 tygodnie!!!!!!!!!!!!!!!!
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
wpłacałem kase przez mb na tego buka no i myslalem ze skoro wplacalem przez mb to nie bedzie problemow jesli chodzi o weryfikacje (na pinnacle mb z automatu po prostu przypisali mi tzn ze moge tlyko i wylacznie na to konto mb przelewac/wysylax kase). chcialem jakies grosze wyplacic a ci ze chca skan dowodu, rachunek i zrzuty ekranu z mb dla mnie jedna wielka paranoja ???? i żarty no ale. dzis wyslalem zobaczymy co bedzie dalej.
e/
dotychczas gralem na pinnacle i betsafe surebety, starajac sie by zaklady wygrywaly na pinku a na betsyfie wdupialy i na razie szlo dobrze i chyba bedzie trzeba dalej tak probowac ???? na razie przelew mi anulowali
u mnie tez weryfikacja przeszła bez większych problemów, jednakże to że chcieli screnshooty z MB to lekka przesada ; d
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Bukmacher żąda dwóch dokumentów ze zdjęciem plus rachunek potwierdzający adres zamieszkania
Jaki to am być rachunek w przypadku gdy wszystkie mam na starych? Tj światło, woda, net etc. bo dostałem takiego meila i nie wiem co im wysłać:
&quot;
We are doing regular control routines on our customers and we have to ask for your documentation to verify your Betsafe account.

Please send a colored copy of your identification (passport/drivers license) and current utility bill (not older than 3 months) to confirm your mailing address.
Please send the required documentation to [email protected]">[email protected] as soon as possible.&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom