>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
K 13

koniak1x1

Użytkownik
ja również miałem nieaktywne konto, lecz zagadalem na czacie poprosiłem o wyjasnienie po 10 minutach miły pan napisał że wszystko wyjaśnione tylko musiał cos sprawdzic i wszystko jest juz ok. Było to bodajże w piątek.
Ja niestety nie miałem tyle szczęścia rozmawiałem też na angielskim dzisiaj usłyszałem, że moje konto będzie aktywne w przyszłym tygodniu oczywiście nie otrzymałem odpowiedzi w jaki dzień to będzie...
 
P 0

pauli

Użytkownik
Cześć
Mam problem z Betsafe nie chwaląc się uzbierałam ładną sumkę u tego bukmachera. Chciałam wypłacić pieniądze, więc poproszono mnie o dokumenty czyli standardowa procedura (przesłałam dowód, prawo jazdy, rachunek z imieniem i nazwiskiem) nawet dzwonili do mnie i prosili o przesłanie wyciągu z konta który ma zawierać wpłatę na Betsafe i tu się zaczyna problem, ponieważ pieniądze wpłacałam przez przelewy24 i wybrałam się do banku (czyli wypełniłam druczek itd) oczywiście dostałam potwierdzenie tej transakcji jak wiadomo oryginał bierze bank, a kopie osoba wpłacająca, oczywiście na tej kopi jest pieczątkę banku jak i datę zawarcia tej transakcji i osoba z betsafe odpisała mi po angielsku (bo tak przebiega weryfikacja) że nie przyjmują kopii... A więc nasuwa się pytanie. Jak mam im przedstawić ten wyciąg skoro oryginał ma bank ? Męczę się z tym od tygodnia szukałam forum bukmacherskiego i znalazłam może ktoś pomoże była bym wdzięczna.
Pozdrawiam
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Niech ktoś da znać czy pod względem wypłat się nie zmienili, czy może przyjęli standardy Betsson w każdym calu.. Bo zawsze byli w czołówce jeśli chodzi o szybkość wypłat na MB(do kilku godzin) i na konto(max 2 dni robocze) ale nie wiem jak po tej zmianie.
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Mam problem z Betsafe nie chwaląc się uzbierałam ładną sumkę u tego bukmachera. Chciałam wypłacić pieniądze, więc poproszono mnie o dokumenty czyli standardowa procedura (przesłałam dowód, prawo jazdy, rachunek z imieniem i nazwiskiem) nawet dzwonili do mnie i prosili o przesłanie wyciągu z konta który ma zawierać wpłatę na Betsafe i tu się zaczyna problem, ponieważ pieniądze wpłacałam przez przelewy24 i wybrałam się do banku (czyli wypełniłam druczek itd) oczywiście dostałam potwierdzenie tej transakcji jak wiadomo oryginał bierze bank, a kopie osoba wpłacająca, oczywiście na tej kopi jest pieczątkę banku jak i datę zawarcia tej transakcji i osoba z Betsafe odpisała mi po angielsku (bo tak przebiega weryfikacja) że nie przyjmują kopii... A więc nasuwa się pytanie. Jak mam im przedstawić ten wyciąg skoro oryginał ma bank ? Męczę się z tym od tygodnia szukałam forum bukmacherskiego i znalazłam może ktoś pomoże była bym wdzięczna.
Pozdrawiam
Moze to glupie, ale ja zrobilem tak ze normalnym przlewem z konta poslalem 25zl minimalna stawka. poczekalem dzien moze dwa i potem przeslalem dowod wplaty. Wszystko wyplacilem i bylo ok.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witajcie w nowym konkursie – przedstawiamy:
HARDCOROWĄ LOTERIĘ DEPOZYTOWĄ!

O co chodzi? O kilkanaście biletów na grupowe mecze naszej reprezentacji, które mamy do rozdania!

Dla kogo są?
Dla wszystkich, obecnych i nowych Użytkowników!

Jak je zdobyć?
Prosto! Wystarczy dokonać wpłaty danego dnia, i już bierzemy udział w losowaniu!
Zresztą niech Wam to wytłumaczy sam Hardcorowy Koksu, prosto z Vegas!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=FLf6U4TU2vw
Jeszcze jakieś wątpliwości? Oto kilka dodatkowych informacji:
- Promocja dotyczy tylko polskich użytkowników i trwa od 18.05 do 31.05
- Aby wziąć udział w losowaniu danego dnia, trzeba w TYM dniu dokonać wpłaty (i musi ona zostać zaksięgowana)
- Wysokość wpłaty jest dowolna, ale musi zostać ona zaksięgowana
- Tabela ze zwycięzcami będzie aktualizowana codziennie (dni robocze) – pierwsza aktualizacja już 21.05!

&gt;&gt; Szybka rejestracja w Betsafe &lt;&lt;
&gt;
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Wypłacał z Was już ktoś po tej modernizacji na konto ?
Wczoraj ze spinów 16 zł i jakims fartem na BJ sporo sypało wiec obrot na grach potem był formalnoscia i 4 cyfrowa kwota poszła do wypłaty. Konto mialem juz dawno dawno temu zweryfikowane skany były wysyłane wiec zadnych problemów sie nie spodziewam. Jednak mam takie pytanie czy wypłata na konto bankowe leci sobie niewidzialnie czy jak wysla wskoczy mi gdzies w tranzakcjach ze poszło tyle i tyle do wypłaty. O 23 wczoraj zlecilem mialem oczekujacą wypłate dzisiaj rano niemam juz oczekujacej ale tez nigdzie niema wzmianki ze ona była.
PS: Odpowiedz otrzymałem od kolegów z forum za pomoca PW. Dzieki
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
wypłaciłem szło bodajże w 2dni
Niestety nowa odsłona jest tragiczna przygotowywana w biegu nigdzie nie testowana tylko wszystko na żywioł .
Dużym minusem jest brak wpisywania wyników tylko kupon przegrany / wygrany
i niestety nie mają zamiaru tego zmieniać
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
działa wam stronka bo mi od dobrych 15 minut nie chce się załadować? Porażka z tą ich nową wersją strony
 
A 4

azu

Użytkownik
Spoko, ja teraz nie mogę nawet głupiego zakładu puścić bo mi ciągle jakiś error wyskakuje. Cudownie.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Określenie betsyf jest teraz w pełni uzasadnione. Zero intuicyjności, nierozliczone kupony przez ponad 20 godzin, strona wolno chodzi. U żadnego buka się tak niewygodnie nie stawiało.
e: Interwencja na czacie i po godzinie czekania jest rozliczony kupon, coś koło 20 godzin im zajęło rozliczenie.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Niestety zeszmacili się strasznie przejęcie przez Betsson wyjdzie im bokiem
Strona ładuje się bardzo długo zakłady raz działają raz nie na zakładach live wyskakują śmieszne errory co chwila inne oczywiście jak się pytam inteligentnego supportu co jest nie tak to technicy pracują i zamykają czat !!! Amatorka pełną gębą skoro strona nie przeszła testów jakichkolwiek to jakim cudem wypuścili ją do użytku ??
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Niestety zeszmacili się strasznie przejęcie przez Betsson wyjdzie im bokiem
Strona ładuje się bardzo długo zakłady raz działają raz nie na zakładach live wyskakują śmieszne errory co chwila inne oczywiście jak się pytam inteligentnego supportu co jest nie tak to technicy pracują i zamykają czat !!! Amatorka pełną gębą skoro strona nie przeszła testów jakichkolwiek to jakim cudem wypuścili ją do użytku ??
a to przypadkiem Tobet nie został wchłonięty przez Betsson?!
mogę się mylić, ale coś mi się tak wydaje.
 
F 0

festiwal1

Użytkownik
Nie warto zaglądać do tej żałosnej instytucji. Limity jak dla dzieci z przedszkola.
Walczę o wypłatę od kilkudziesięciu dni i nici.
Anulowali u mnie część zakładów i dzisiaj napisali, że oddadzą tylko część mojej wpłaty (moją wygraną anulowali).
Uważajcie na tych złodziei. Niewypłacalni.
???????????? BETSYF!
 
F 0

festiwal1

Użytkownik
Nie warto zaglądać do tej żałosnej instytucji. Limity jak dla dzieci z przedszkola.
Walczę o wypłatę od kilkudziesięciu dni i nici.
Anulowali u mnie część zakładów i dzisiaj napisali, że oddadzą tylko część mojej wpłaty (moją wygraną anulowali).
Uważajcie na tych złodziei. Niewypłacalni.
???????????? BETSYF!
Rano wstaję i dostaję takiego maila od tej żałosnej firmy:

Witamy ,
Uprzejmie informujemy, że po szczegółowej analizie Pani, nasz Dział Kontroli Gier podjął decyzję o jego zamknięciu.
Decyzja ta została podjęta po sprawdzeniu wszystkich dowodów naszego dochodzenia, w wyniku którego jesteśmy pewni, że złamała Pani nasz Regulamin, którego warunki zostały zaakceptowane podczas rejestracji konta. Jednocześnie decyzją Działu Bezpieczenstwa, został Pani wypłacony ostatni depozyt, wygrane zostały skonfiskowane.
Jest to ostateczna i nieodwolalna decyzja, która została zatwierdzona przez nasz Zarząd. W związku z tym Betsafe nie odpowie na żadne dodatkowe pytania dotyczące tej sprawy.
Pozdrawiam,
Karolina
Betsafe Customer Support
Safepay Malta Limited
Phone: +48 224 90 67 50



Wypłacili 100 zł.
Wpłaciłam tam 300 zł. Wygrałam prawie 550 zł.
Wcześniej wysłałam wszystkie wymagane dokumenty i porozmawiałam z Panem Szpakowskich (nie mylić z Dariuszem).
Pan pyta się mnie na końcu co to jest moneybookers i po mojej odpowiedzi stwierdza, że jestem w błędzie i na moim koncie gra ktoś niż ja - paranoja.
Czytałam sporo opinii o nich i są takie osoby, które bronią i chwalą tego BETSYFA.
To ciekawe co napiszą po tym.
Nadmienię, że limity miałam już po kilku dniach a grałam od 50-100 zł/zakład.
Szukają byle pretekstu, aby zamknąć konto.
Gram w paru innych podobnych firmach i nigdy nie spotkało mnie coś podobnego.
UWAGA - Złodzieje!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom