>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
D 34

dymek24

Użytkownik
Spotkaliscie sie kiedys z oszustwami ze strony betsafe? Bo dzisiaj w nocy postawilem zaklad, jeszcze specjalnie wstalem zeby sprawdzic w nocy winik. Ucieszony wchodze na strone a tu pusto. Patrze w historie a tam inny zaklad, a nie ten co ja postawilem. Kiedys tez mialem z nimi sytuacje, ze postawilem mecz, mialem 0 na koncie. Wrocilem i zamiast miec wygrana na koncie to miala kwote za jaka postawilem zaklad. Widzialem tez, ze ktos wyzej pisal o podobnej sytuacji. Mial ktos takie sytuacje?
 
N 15

nowax1982

Użytkownik
Przeczytaj regulamin promocji zanim zadasz kolejne głupie pytanie.
&quot;The extra amount bringing the bet up to 3.0 cumulative payout, will be paid out by 26.02.2015 at 17:00 CET.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lars19 272

lars19

Użytkownik
Radzę uważać na darmowe spiny. Po rejestracji i złożeniu depozytu, dostałem 50 darmowych spinów. Ugrałem niecałe 20 zł i trzeba je 35 razy obrócić. Jeśli chcemy je obracać, to kasa pobierana jest z naszego konta, nie z tego co wygraliśmy, kwota ze spinów jest zamrożona. Innymi słowy dziwny zapis o pobieraniu kasy w pierwszej kolejności z konta a nie z bonusu.
Czyli jak wygraliśmy 20 zł, a następnie przegraliśmy je, to nadal musimy obracać z własnego konta, żeby spełnić warunki jakiegoś bonusu.
Nie zwróciwszy uwagi na stan konta, który podczas maszynek jest niewidoczny, zamrozili mi 60 zł ze 120 wpłaconych, dalsze obracanie nie ma sensu, prędzej czy później wtopa.
Słabe, faktycznie darmowe 50 spinów, nie są w rzeczywistości darmowe, bo prędzej czy później za nie zapłacimy.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Radzę uważać na darmowe spiny. Po rejestracji i złożeniu depozytu, dostałem 50 darmowych spinów. Ugrałem niecałe 20 zł i trzeba je 35 razy obrócić. Jeśli chcemy je obracać, to kasa pobierana jest z naszego konta, nie z tego co wygraliśmy, kwota ze spinów jest zamrożona. Innymi słowy dziwny zapis o pobieraniu kasy w pierwszej kolejności z konta a nie z bonusu.

Czyli jak wygraliśmy 20 zł, a następnie przegraliśmy je, to nadal musimy obracać z własnego konta, żeby spełnić warunki jakiegoś bonusu.

Nie zwróciwszy uwagi na stan konta, który podczas maszynek jest niewidoczny, zamrozili mi 60 zł ze 120 wpłaconych, dalsze obracanie nie ma sensu, prędzej czy później wtopa.

Słabe, faktycznie darmowe 50 spinów, nie są w rzeczywistości darmowe, bo prędzej czy później za nie zapłacimy.

Kolego zeby odbierac takie spiny trzeba miec jaja!!!
Wiesz co sie robi zlecasz wyplate albo lokujesz ta kase w dowolny mecz po kursie 1,01 najlepiej zlecac wyplate zawsze mozesz z powrotem wplacic albo ja anulowac i tyle w temacie i nie uzalaj sie jak nie masz racji!!!!TYLE!!!
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Radzę uważać na darmowe spiny. Po rejestracji i złożeniu depozytu, dostałem 50 darmowych spinów. Ugrałem niecałe 20 zł i trzeba je 35 razy obrócić. Jeśli chcemy je obracać, to kasa pobierana jest z naszego konta, nie z tego co wygraliśmy, kwota ze spinów jest zamrożona. Innymi słowy dziwny zapis o pobieraniu kasy w pierwszej kolejności z konta a nie z bonusu.
tak jest w każdym kasynie , najwyraźniej nie grasz skoro jesteś zdziwiony.Freespiny się rozgrywa jak masz 0 na koncie ewentualnie stawiasz jakiś zakład po kursie 1,1 za swoją kasę i dopiero kręcisz.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ambasador Betsafe Artur Boruc został obrażony przez jednego ze swoich &quot;fanów&quot; na twitterze, który napisał do niego: &quot;...Ktoś tu ma kija w dupie... Dudek to jest legenda ten to potrafił zatańczyć w bramce&quot;. Postanowiliśmy skorzystać z okazji i odpowiedzieć na zaczepkę nagrywając spontaniczny klip Boruc Dance.
https://www.youtube.com/watch?v=dUdK5yBRh70
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
duszek000 0

duszek000

Użytkownik
mam problem odnośnie konta betsafe ktore założyłem pare lat temu podajac inna date i rok urodzenia, problem sie nasilil gdy wplacilem 250 i zrobolo sie pare tys ktore chcialbym wyplacic, ale ze wzgledu na weryfikację danych nie przejde tej procedury, czy na moja prosbe bukmacher zmieni ta date? normalnie napisal bym na czacie jednak boje sie ze odrazu poprosza o weryfikację i zablokuja konto, dlatego pytam tu. Moze jest inny sposob na wyplacenie tych srodkow?
 
K 13

kaman

Użytkownik
mam problem odnośnie konta betsafe ktore założyłem pare lat temu podajac inna date i rok urodzenia, problem sie nasilil gdy wplacilem 250 i zrobolo sie pare tys ktore chcialbym wyplacic, ale ze wzgledu na weryfikację danych nie przejde tej procedury, czy na moja prosbe bukmacher zmieni ta date? normalnie napisal bym na czacie jednak boje sie ze odrazu poprosza o weryfikację i zablokuja konto, dlatego pytam tu. Moze jest inny sposob na wyplacenie tych srodkow?
Pewnie podałeś inna bo jeszcze 18-tki nie miałeś... Bez weryfikacji to skrill wydaje mi się, że problemu będzie.
 
M 0

michal_mse21

Użytkownik
Witam
Wyplacal ktos dzisiaj lub wczoraj? Wyplata na skrill nie przyszla z automatu a po skontaktowaniu sie z supportem otrzymalem informacje ze zatwierdzanie przelewu bedzie trwalo do 48 h. Konto po weryfikacji - poprzednia wyplata byla po sekundzie. Moze ma to zwiazek z wczorajszymi problemami techn.?
A jesli chodzi o limity - czy ktos na forum zostal zlimitowany po ugraniu skromnych 1,5 tys. zl? Mnie to spotkalo.
Pozdrawiam
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
ja zleiclem dzisiaj kolo 1 w nocy, zawsze z automatu, teraz czekam. Poprzednie wyplaty na Skrilla tez z automatu, teraz mi powiedzieli ze 24 h. Mozliwe ze ma to zwiazek z wczorajsza awarią.
 
K 13

kaman

Użytkownik
Witam
Wyplacal ktos dzisiaj lub wczoraj? Wyplata na skrill nie przyszla z automatu a po skontaktowaniu sie z supportem otrzymalem informacje ze zatwierdzanie przelewu bedzie trwalo do 48 h. Konto po weryfikacji - poprzednia wyplata byla po sekundzie. Moze ma to zwiazek z wczorajszymi problemami techn.?
A jesli chodzi o limity - czy ktos na forum zostal zlimitowany po ugraniu skromnych 1,5 tys. zl? Mnie to spotkalo.
Pozdrawiam
Na początku miałem limity. Teraz mi znieśli całkowicie. Pewnie dlatego, że sporo wygrywam i przegrywam :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom