>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Chciałbym przestrzec przed 1 akcją ze strony MB+Betsafe.
Otóż wcześniej mając 0zł na koncie i wpłacając w postaci MB--&gt;karta kredytowa--&gt;zasilenie konta MB---&gt; transfer do Betsafe udawało się i było 0.00zł na transakcję.
Niestety firma MB skapowała się :;/: co jest nie tak i teraz przy takiej wpłacie pobierana jest opłata w wysokości 9 $ :-( - także jak ktoś wpłaca to niech wpłaca normalnie lub zwykły depozyt z 1.9% marżą (no chyba, że marża jest większa niż 9$)
 
A 0

akceglak

Użytkownik
Betsafe według mnie bardzo dobrze się rozwija i jest co raz bardziej atrakcyjnym bukmacherem na rynku. Mam pytanie do co tej firmy. Jaka jest maksymalna stawka na jedno zdarzenie w tym buku? Interesuję mnie np. stawienie powiedzmy 1000 zł na kurs 1.03? Czy jest taka możliwość?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Betsafe według mnie bardzo dobrze się rozwija i jest co raz bardziej atrakcyjnym bukmacherem na rynku. Mam pytanie do co tej firmy. Jaka jest maksymalna stawka na jedno zdarzenie w tym buku? Interesuję mnie np. stawienie powiedzmy 1000 zł na kurs 1.03? Czy jest taka możliwość?
No tutaj są moje zdanie jest rozbieżne. Firma nie ma zakładki jak GB o limicie, niestety przed obstawieniem za 1000zł lepiej napisać do nich lub czat z konsultantem a wiesz dlaczego ? Bo oni są pośrednikiem, oni te same zakłady co Ty puszczają gdzieś indziej gdzie jest większy kurs a różnica jest ich zyskiem.
Raz miałem lekki zgrzyt - dałem 1000zł na 1 mecz (SKRA vs ktoś tam under 160,5 ) w ćwierćfinałach [ponad 2 lata temu] kurs 1,45 jakie było moje zdziwienie gdy przychodzę a tam jest przyjęta stawka 750zł a 250zł zrobili odrzut:;/:. I musiałem te 250zł jeszcze obrócić
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Osobiście chciałem u nich jakiś czas temu pograć za 900zł. Przyjęli mi bodajże za .. 115zł.
Podziękowałem - liczyłem na więcej z ich strony.
Czy teraz coś się zmieniło ? Nie wiem - jeśli jest na plus to informujcie ????
 
A 0

akceglak

Użytkownik
Wygrałem na darmowych spinach ponad 6 euro. Wymagany obrót wychodzi mi około 200 euro. Czemu jeśli stawię np. 1 euro, to obrót zmniejsza mi się o 10 centów?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Uwaga na zmianę w regulaminie w betsafe.
Cwaniaczki wprowadzili zapis, że jeżeli dokonamy wpłaty przez MB to wypłata TYLKO na MB. Jeżeli transfer bankowy to tylko bank.
 
R 0

risto

Użytkownik
Ja oceniam firmę jak najbardziej na plus!Najlepszy support z jakim miałem do czynienia,najszybszy,najbardziej kompetentny.Druga sprawa.Pewnego razu w konkursie the recruiter wygrałem koszulkę.Dostałem emaila żeby napisać,czy może chcę zamiast niej kasę.Wybrałem kasę,lecz człowiek z obsługi pomylił się i wysłał mi voucher na koszulkę,odpisałem,że chciałem pieniądze i...przeprosił,dał mi pieniądze a voucher też zostawił.Co do wypłat na konto bankowe uważam,że mają jedne z najszybszych w stosunku do konkurencji,często zlecając wypłatę wieczorem dostajemy kasę już następnego dnia.Opcji wpłaty sporo,min. limity wypłaty i wpłaty niskie.Częste free spiny w kasynie(ciężko z obrotem ale jednak są).Dużo promocji na blogu,spora oferta zakładów.Dosyć dobre kursy.Jak dla mnie najlepszy bukmacher w sieci,a grałem już u wielu.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
nie polecam przy jakis smiesznych kwotach rzadaja skanu dowodu legitymacji studenckiej zrzutow z konta mb i co jeszcze smieszni sa i tyle werfyfikuje konto i wyplacam wszystko !
 
R 0

risto

Użytkownik
nie polecam przy jakis smiesznych kwotach rzadaja skanu dowodu legitymacji studenckiej zrzutow z konta mb i co jeszcze smieszni sa i tyle werfyfikuje konto i wyplacam wszystko !
To znajdź mi dwóch bukmacherów,u których Ci tego nie zaŻĄDAJĄ.Nie wiem czego się spodziewałeś,przy pierwszej wypłacie to normalne,większość bukmacherów będzie ŻĄDAĆ dowodów na potwierdzenie Twojej tożsamości choćbyś wypłacał tę śmieszną kwotę.Czepiasz się normalnej u większości(jak nie wszystkich) bukmacherów procedury.
 
D 5

dami21

Użytkownik
Witam!
Mam taki problem z betsafe grałem tam 2 lata wpłacłęm wypłacałem osttanio nie grałem a nagle wygrałem 70 zl z darmowych spinow i zlecilem wyplate jednak konto mi zamkneli i powiedziele ze łamałem regulamin ich serwisu nie powiedzieli mi co i pieniadze przepadły bez wytłumaczenia ... dodaam ze konto weryfikowałem telefonicznie i dokumentowo ( 2 dokumenty)
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
To znajdź mi dwóch bukmacherów,u których Ci tego nie zaŻĄDAJĄ.Nie wiem czego się spodziewałeś,przy pierwszej wypłacie to normalne,większość bukmacherów będzie ŻĄDAĆ dowodów na potwierdzenie Twojej tożsamości choćbyś wypłacał tę śmieszną kwotę.Czepiasz się normalnej u większości(jak nie wszystkich) bukmacherów procedury.
unibet bet365 pinnacle betfair gb ? u nich nie musialem przesylac zadnych dokumentow ani zrzucać obrazów z konta mb .
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
To znajdź mi dwóch bukmacherów,u których Ci tego nie zaŻĄDAJĄ.
10bet.com - jeśli wpłacasz jakąkolwiek inną metodą niż karta kredytowa nie musisz podawać nic - doradca z supportu zapewniał.
Drugiego trudno znaleźć.
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Panowie, prosze o szybka odp. Otoz mam problem, a wlasciwie moj kumpel. Jakis czas temu wplacil sobie tam 100 i ugral prawie 1000 zl. Chce wyplacic te pieniadze i tu pojawia sie problem. Kase wplacil bezposrednio ze swojego konta i na to samo konto juz 3x razy probowal wyplacic. Probowal, poniewaz za kazdym razem transakcja zostala anulowana. A support i telefon - zero reakcji. Wiecie co z tym fantem zrobic?? Z gory dzieki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom