>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetSonic - bonus 50% do 50 Euro

Status
Zamknięty.
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Niech najpierw zaczną robić zachęcające te promocje , bo już ta od rejestracji jest slaba w porownaniu z konkurencja + jeszcze te ich opłaty. Poki co sa lepsze miejsca do gry ????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Jedyne co moge zrobic, to napisac sugestie (feedback) do ludzi zajmujacych sie promocja. Jesli jednak masz sensowne pomysly pisz tutaj, moze cos sie wykorzysta.
Pierwsza podstawowa zasada to brak waluty pln ja to przeliczylem sobie to jestem w plecy 10 groszy na kazdym euro....czyli ok 100zl tak wyjdzie plus wasza oplata za wyplate 3% bodajze to nawet jak trafie to bedzie ok 15 euro czyli 150zl.....Krotko mowiac musialbym miec mega dobry typ zeby zagrac i zaryzykowac a tak gra nie warta swieczki dla 50zl.....Jeszcze nie wiadomo czy euro nie potanieje i nie bedzie mniej taka prawda......
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Wporzadku. Zatem tak jak mowie, jesli macie jakies pomysly, ktore chcecie przedstawic, dajcie znac mi na priv czy napiszcie na support. Jesli zostana wrowadzone, postaram sie o jakas nagrode, nie wiem, 100$ na konto gracza jako freebet. Pomyslimy. Tak naprawde BS jest dla Was tak samo jak Wy dla BS.




Bez jaj.

Mimo ze Sonic mam zawsze na uwadze, to bezsensu wpłacać 2 koła by dostać 200 zł.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wiem ze prosisz na PW, ale napiszę tutaj.
Jedyny problem tkwi w przeliczniku. Jeśli 10% zmieniło by się na 50% i wzwyż nikt by się nie zastanawiał. Z racji tego, że jest to bonus powrotny.
100$ na konto gracza jako freebet
Lepiej tą kwotę normalnie do grania na konto i do obrotu.
Nie to, żebym się łasił, ale skoro mówisz poważniej o tej &#39;nagrodzie&#39; to czemu nie ;) nie no, pół żartem oczywiście.
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Wlasnie mialem na mysli kwote, umowna, 100$ do obrotu. Na przyklad z max mozliwa wyplata x5..



Wiem ze prosisz na PW, ale napiszę tutaj.

Jedyny problem tkwi w przeliczniku. Jeśli 10% zmieniło by się na 50% i wzwyż nikt by się nie zastanawiał. Z racji tego, że jest to bonus powrotny.



Lepiej tą kwotę normalnie do grania na konto i do obrotu.

Nie to, żebym się łasił, ale skoro mówisz poważniej o tej &#39;nagrodzie&#39; to czemu nie ;) nie no, pół żartem oczywiście.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
1: Ile trwa pierwsza wypłata na moneybookers (tak przeciętnie) ?
2: Czy jakieś dokumenty są wymagane? jeśli nie korzystałem z żadnego bonusu.
Jeżeli są to jakie ? ile czasu trwa weryfikacja?
 
legia 122

legia

Użytkownik
Betsonic Polska
Wczoraj zgodnie z procedurą wpisałem kod promocyjny przy rejestracji wpłaciłem 100 Euro a bonusu jak nie było tak nie ma. Wysłałem maila do supportu nie wiesz ile czasu potrzebujecie na dopisanie bonusa ?
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Hej. Generalnie support polski pracuje codziennie. Niemniej nie 24/h. Jesli wyslales wczoraj mail ok poludnia, po pod wieczor powinienes miec aktywowany bonus. Daj znac czy sprawa rozwiazana.

Pzdr



Betsonic Polska

Wczoraj zgodnie z procedurą wpisałem kod promocyjny przy rejestracji wpłaciłem 100 Euro a bonusu jak nie było tak nie ma. Wysłałem maila do supportu nie wiesz ile czasu potrzebujecie na dopisanie bonusa ?
 
A 7

advanced999

Użytkownik
Powiedzcie mi dokładnie jak wygląda sprawa z przewalutowaniem. Mam opcję bonus 50% do 50 E czyli wpłacam 100 E dostaję 50 E gratisu. I teraz jaka musi być kwota w złotych wpłacona do Betsonic, aby wiedzieć że uzyskałem maksymalny bonus i ile z tej kwoty stracę na przewalutowaniu ?
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Hej, podczas wplaty automat przeliczy Ci ile zlotowek potrzebujesz zeby miec pelne 100 EUR, a zarazem maksymalny bonus.



Powiedzcie mi dokładnie jak wygląda sprawa z przewalutowaniem. Mam opcję bonus 50% do 50 E czyli wpłacam 100 E dostaję 50 E gratisu. I teraz jaka musi być kwota w złotych wpłacona do Betsonic, aby wiedzieć że uzyskałem maksymalny bonus i ile z tej kwoty stracę na przewalutowaniu ?
 
A 7

advanced999

Użytkownik
No nic w każdym razie jak przeczytałem cały temat to jeżeli mam tracić cały bonus albo i więcej przez zamianę z Euro na Pln i na odwrot to poczekam raczej na konto w złotowkach ????
 
A 7

advanced999

Użytkownik
To juz nie rozumiem, sam pisałes kilka stron wczesniej ze zabrało Ci 500 zł przez przewalutowywania między bankami tak ? Nie wiem jak to będzie u mnie mam zamiar wpłacić poprzez przelewy24 i tak samo wypłacić, konto mam w PLN w mBanku...
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Hej. Tak, zabralo mi, bo zalozylem sobie konto w USD w indż banku. I sadzilem, ze z bank of valetta pojdzie przelew w USD. bez zadnych oplat. A tu sie okzalo,ze z valetty poszlo do BRE, w walucie PLN, przewalutowanie, potem na indź w USD i znw przewalutowanie i prowizja. Takze lipa. Najlepiej wyplacac na MB, czy konto na docelowa walute.


To juz nie rozumiem, sam pisałes kilka stron wczesniej ze zabrało Ci 500 zł przez przewalutowywania między bankami tak ? Nie wiem jak to będzie u mnie mam zamiar wpłacić poprzez przelewy24 i tak samo wypłacić, konto mam w PLN w mBanku...
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Czy Betsonic planuje uruchomić dla polskich graczy walutę konta w PLN?
Przyznam szczerze,że czekam na ten moment.
Wtedy nie będę się zastanawiał i na pewno będę wpłacał i grał u Was.
Na razie korzystam w 90% z firm,które daja możliwośc posiadania konta w polskiej walucie.
Niestety w tej chwili do absolutnego minimum ograniczyłem wpłacanie depozytów do firm,gdzie konta mam czy to w EUR czy USD.Tak mi wygodniej,a przy okazji unikam niespodzianek przy konwersji waluty,która nie oszukujmy się nie jest dla mnie korzystna.
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Panowie. Spokojnie. Jak juz wspomnialem kilkakrotnie, Betsonic predzej czy pozniej wprowadzi PLN. Natomiast nie jestem w stanie okreslic kiedy to nastapi, gdyz nie mam na to wplywu. Zawsze mozna zalozyc konto w EUR/USD na Moneybookers (VIP konto mozna miec 2 waluty). Potem, wyplata na konto bankowe w tej samej walucie. I pobieramy srodki z kasy w banku...i czekamy na dobry kurs tych walut ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom