>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betspace - 5 USD bez depozytu

Status
Zamknięty.
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Dominquez Lino-Knapp 1,58-1,9
bet365 1,5-2,5
Naprawdę się nie różni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gael 12

gael

Użytkownik
Obróciłem. Szczerze to nie czytałem regulaminu. I teraz zastanawiam się czy jest sens wpłacać by wypłacić wygraną ok 70zł ...
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Czekał ktoś długo na ten bonus? Ja od wczoraj od 14:15 jak wysłałem dalej nie dostałem 5 $ no depo...
Dziwna sprawa, a kopia maila leży w &#39;wysłanych&quot;.
 
gael 12

gael

Użytkownik
Nie wplacaj, niech przepadna:]:grin::grin:
Jak mam bawić się z rachunkami, których nie mam to dziękuję ????
Z jednej strony szkoda bo to też jakiś pieniądz jest, ale nie przeczytałem regulaminu dostałem piątkę zagrałem na LE i na szczęście/nieszczęście weszło :grin: Po czym czytam, a tam max 25 do wypłaty. Mogłem czytać, mój błąd gdybym poczytał to nie starałbym się o tą piątkę i nie byłoby problemu ;)

No chyba, że tak ???? A wypłacałeś z bonusu jakiegoś 100% ? Szybko wypłata idzie?
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
rachunek musi być? :;/:
kurde... a może być zamiast rachunku mandat? W sumie nic innego nie mam na chwilę obecną ????
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Hm,zarejestrowałem się napisałem email o przyznanie bonusu.
Mam prośbę może mi ktoś wytłumaczyć jak trzeba obrócić to 5$ ile razy i po jakim kursie ? I oco chodzi z tymi 25$
Oraz czy mogę np wpłacić do tego buka zalóżmy dolary jak konto moneybookers mam w PLN ?
Np stawiam 5$ x na kwote 25$ i jak bym wygrał zalózmy 40$ to po 5 dniach od przyznania bonusu zostaje mi tylko 25 $ ? i pozniej za to można nadal sobie grac ?
 
bartek11 141

bartek11

Użytkownik
Hm,zarejestrowałem się napisałem email o przyznanie bonusu.

Mam prośbę może mi ktoś wytłumaczyć jak trzeba obrócić to 5$ ile razy i po jakim kursie ? I oco chodzi z tymi 25$

Oraz czy mogę np wpłacić do tego buka zalóżmy dolary jak konto moneybookers mam w PLN ?

Np stawiam 5$ x na kwote 25$ i jak bym wygrał zalózmy 40$ to po 5 dniach od przyznania bonusu zostaje mi tylko 25 $ ? i pozniej za to można nadal sobie grac ?
Wszystko masz wcześniej napisane, wysil się troszke i poczytaj to tylko 3 strony ????
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Hm wczoraj napisałem i nadal nie mam kasy na koncie.
Przyszedł tylko jakiś email
Welcome to BetSpace Support Center
i jakies haslo.....
 
sajmon2010 7

sajmon2010

Użytkownik
Hm wczoraj napisałem i nadal nie mam kasy na koncie.
Przyszedł tylko jakiś email
Welcome to BetSpace Support Center

i jakies haslo.....
Ja teraz dostałem, prawie po 24 h a niby mają 48 na przyznanie bonusu wiec wiesz, wkoncu dostaniesz ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom