>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETSSON: 2 promocje do wyboru: 100% do 111PLN lub pierwszy zakład bez wpłaty!

Status
Zamknięty.
C 2

cziko

Użytkownik
Gdy wchodzę w ten link 1. Zarejestruj się w Betsson ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Betsson&lt;====
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

Otwiera mi się strona betsson ale taki komunikat:
&quot;Nie znaleziono
Przepraszamy, ale żądana strona nie została odnaleziona. Być może pomoże wyszukiwanie.&quot;
 
favago 69

favago

Użytkownik
Gdy wchodzę w ten link 1. Zarejestruj się w Betsson ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Betsson&lt;====
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

Otwiera mi się strona betsson ale taki komunikat:
&quot;Nie znaleziono
Przepraszamy, ale żądana strona nie została odnaleziona. Być może pomoże wyszukiwanie.&quot;
No mi też. Coś widocznie jest zepsute. Dlatego podałem Ci link w poprzednim poście ;)
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
A ile ten bonus wynosi jak chce konto w euro mieć? Bo Tobet ma PLN 150zł a EURO 40€. Nie mogę znaleźć nigdzie a chce konto w euro.
Dodam, że zasadniczo różnią się kwoty euro dla różnych krajów:
Jak wybieram język niemiecki:

Jak wybieram francuski:

Rozbieżność 150€ a 25€ to dość dużo...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Każdy kraj ma inną promocje.
Dla Polaków jest to promocja 100% do 55PLN i jeśli założysz konto w euro to i tak otrzymasz w przeliczeniu na euro 55zł.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
pytanie mam ... wplacilem 55 zl, wzialem sobie Bonus 100% do 55 PLN na Zakłady w tej zakladce na bonusy i teraz mam niby 0 zl na gre ... dlaczego ?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
mam niby 0 zl na gre ... dlaczego ?
Faktycznie masz NIBY. Środki zostały zarezerwowane na bonus i są dostępne tylko na zakłady. Wejdź w zakłady i normalnie będziesz mieć 110 pln na koncie zakładów sportowych...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
warzych 0

warzych

Użytkownik
Jest jakiś określony czas na obrócenie bonusu ? Widziałem że kiedyś był nieokreślony, a teraz nie ma informacji o tym albo słabo szukam, jak ktoś wie to proszę o info jak najszybciej
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jest jakiś określony czas na obrócenie bonusu ? Widziałem że kiedyś był nieokreślony, a teraz nie ma informacji o tym albo słabo szukam, jak ktoś wie to proszę o info jak najszybciej
Nieograniczony, moje konto - dostępne/aktywne bonusy, i tam masz, że nieograniczony i ile zrobiłeś już obrotu...
 
warzych 0

warzych

Użytkownik
Nieograniczony, moje konto - dostępne/aktywne bonusy, i tam masz, że nieograniczony i ile zrobiłeś już obrotu...
Wiem o tym, ale jeszcze nie wpłaciłem pieniędzy bo wolę najpierw się dowiedzieć a potem wpłacić, dlatego w zakładce moje bonusy jeszcze nic nie ma.
Dziękuję za informacje, to chciałem wiedzieć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom