>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETSSON: 2 promocje do wyboru: 100% do 111PLN lub pierwszy zakład bez wpłaty!

Status
Zamknięty.
D 0

dzudzo

Użytkownik
Jeśli zagram za tą złotówkę i aktywuje bonus, obracając ją 3x1,5, to mogę spokojnie grać i później wypłacić wymagane 80zł(nic nie wpłacając, tylko grając tą &quot;złotówką&quot;?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
1zł masz dla przetestowania oferty. Żeby dostać bonus 100% od pierwszej wpłaty, musisz najpierw wpłacić kasę. Chociaż być może, można z tego skorzystać bez wpłaty. Musisz sprawdzić na swoim koncie, czy masz ten bonus dostępny. Oczywiście musisz najpierw tą złotówkę rozmnożyć. Minimum do odebrania bonusa 100% to pewnie około 40-50zł.
 
D 0

dzudzo

Użytkownik
Nie chce użyć bonusu 100%. Chodzi mi o przypadek w którym aktywowałem 3x1,5 tą złotówką i czy tą kwotą teraz mogę swobodnie obstawiać, a później wypłacić.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
ja tez mam takie pytanie czy jak obroce 3 razy ta 1złotowke to poźniej bede mogl wyplacić hajs? czy trzeba coś wpłacić?
Jeżeli na konto bankowe to nie musisz wpłacać,ale podobno powyżej 10 tys. jak wygrasz to mogą być problemy,także lepiej nie wygrywać z tej złotówki za dużo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Z 0

zielony123

Użytkownik
Witam. Pogralem wczoraj w ramach pierwszego zakladu 2mecze na kuponie (by w razie czego za przegrany zaklad otrzymac zwrot za pierwszy zaklad),no i pogralem kurs 1.96 + 1.85 (Matallurg +2) a wynik byl 21-23 i uniewazniony zaklad. więc pozostał kurs 1.96 tylko.. mam nadzieje,ze jednak otrzymam zwrot,gdyz to nie z mojej przyczyny tak sie stalo,a wczesniej nie pomyslalem,ze owa sytuacja moze miec miejsce. Najlepiej gdyby mi odpisał wysłannik Betssona. Mam nadzieję,że nie zostanę pokrzywdzony. Z góry serdecznie dziękuję.
 
Z 0

zielony123

Użytkownik
Dodam tylko jeszcze,że jako poważny bukmacher powinien mieć wyjście awaryjne z owej sytuacji,jeśli szanuje klienta. Bo gdyby np mecz został odwołany etc to również klient byłby pokrzywdzony. I warto by było to zakwalifikowac przed meczami juz do bonusu ,zwlaszcza,ze przegrałem te pieniadze,a kurs łączny przed meczami był powyzej 2 zgodnie z regulaminem,a regulamin nie wspomnia nic co sie stanie w danej sytuacji. Wiem,że czas do jutra mają by przypisac bonus,ale wole już dzisiaj napisać i poruszyć ten temat.. Pozdrawiam.
Oczyiście,że tka zrobiłem ,zarejestrowałem sie z owej strony,mało tego-napisałem na live czacie i zapytalem czy aby na pewno pisze się na bonus i potwierdzili. (mam rozmowę na mailu)
podobno rozliczają w poniedziałki i środy,więc powinni chyba dzisiaj? skoro w środę już będzie to powyżej 2 dni. Koledzy dostali bonusy dzien pozniej od postawienia zakladow (jeżeli kolejnym dniem był,poniedziałek,środa czy piątek) no ,ale..
Przepraszam za spam. Specjalnie się zarejestrowałem u tego bukmachera z powodu bonusa,pewnie nie ja pierwszy,ALE spodobała mi się oferta i jeżeli będzie wszystko OK,to oczywiście wplace wieksze pieniążki i będę powiedzmy stałym ,wiernym klientem ????
 
M 0

milosz998

Użytkownik
Mam pytanie. Czy jeśli założyłem konto Betsson jakiś miesiąc temu to do teraz obowiązuje mnie bonus? Nie wpłacałem jeszcze niczego, ale widzę że promocja nieco się zmieniła więc nie wiem. Chce wpłacić parę złotych i chcę wiedzieć czy dostanę ten bonus.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Pytaj na live czacie betsson, te promocje się zmieniają i nie wiadomo na którą teraz się &quot;łapiesz&quot;. Coś pewnie dostaniesz. Edit. za późno :) Do usunięcia.
 
D 0

dyszelste

Użytkownik
bonus
Witam wszystkich, to mój pierwszy post ale forum śledzę od jakiegoś czasu.
Mam problem z tym bonusem. Po pierwsze to link z pierwszej strony odwołuje do bonusa który skończył się 31 stycznia. Oczywiście do rejestracji użyłem właściwego linku, wpisałem również kod FORUMBUK. Niestety nie mam w ofercie dostępnych bonusów tego z forum, mam tylko ten standard 100% do 111 pln.
Napisałem do forum odpisano mi że promocja się skończyła. napisałem raz jeszcze wysyłając linka z forum do promocji. Treść mojego maila:
Witam

Nie jest prawdą, przynajmniej wg administracji portalu forum bukmacherskie, że promocja jest już nieaktualna jako dowód przesyłam linki do owej promocji. Proszę zatem o rozpatrzenie mojej sprawy jeszcze raz. (tu wkleiłem link)

pozdrawiam
i otrzymałem taka odpowiedź:
Drogi Panie Stefanie,

Dziękujemy za kontakt.

Uprzejmie informujemy, że informacja podana na przytoczonej przez Pana stronie jest nieprawidłowa i - po naszej ingerencji - powinna zostać w najbliższym czasie usunięta. Niestety nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za informacje podawane przez wszyskie strony należące do naszych partnerów Affiliate, dlatego liczymy na Pana zrozumienie w tej kwestii.
Dziękujemy i życzymy miłego dnia!



Serdecznie pozdrawiam,
Klaudia
Betsson Support.
Nie wiem już jak im to tłumaczyć, może masz jakąś radę Marcin?
 
E 0

extra_long

Użytkownik
Bonus 100% do 111PLN jest aktualny?
e/ widze juz ze do 28 lutego aktualne to jest, ale mma pytanie.
Jezeli wpłacę 111zł to dostane 111zł bonusu i na moim koncie bedzie 222zł czy ten bonus jest jakos osobno? a i jeszcze takie pytanie &quot;Bonus + zdeponowana kwota muszą być postawione 6 razy w Zakładach Betsson zanim możliwa będzie ich wypłata lub transfer.&quot; Czyli mam postawic 6x cala sume zeby moc wyplacić cokolwiek?
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Bonus 100% do 111PLN jest aktualny?

e/ widze juz ze do 28 lutego aktualne to jest, ale mma pytanie.
Jezeli wpłacę 111zł to dostane 111zł bonusu i na moim koncie bedzie 222zł czy ten bonus jest jakos osobno? a i jeszcze takie pytanie &quot;Bonus + zdeponowana kwota muszą być postawione 6 razy w Zakładach Betsson zanim możliwa będzie ich wypłata lub transfer.&quot; Czyli mam postawic 6x cala sume zeby moc wyplacić cokolwiek?
Masz od razu 222zł do gry. Można wypłacać wygrane nie musisz czekać aż obrócisz wszystko i czas nieograniczony ( przynajmniej był jak wyrabiałem) i z tych powodów jest to najfajnieszy bonus do gry
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom