>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson 3 Euro GIEŁDA

Status
Zamknięty.
K 0

killer20

Użytkownik
ale o co chodzi z tą potencjalną wygraną, jesli np stawiam na under kurs 11.60 i gdy kurs utrzyma sie niżej tej liczby do końca dnia to liczą nam razy stawke czy coś? bo na to chyba wychodzi..
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Masz tam pokazaną aktualną wartość indeksu - po prawej od kursów.
Jak masz wartość np. 250 i postawisz, że na zamknięciu będzie mieć wartość OVER 260 to wygrywasz gdy na zamknięcie sesji wartość indeksu będzie większa niż 260
Wypłata - kurs na ten over * twoja stawka ( i nie wiem czy nie ma jeszcze opłaty)
 
baz 25

baz

Użytkownik
ktos chce oddac vouchera?bo ja zlego dostalem ????
pogadaj na live i powiedz że Ci nie działa, ja tak kiedyś miałem, już nie pamiętam z jakiej okazji dostałem vouchera, ale napisałem do nich i następnego dnia już działał
 
V 0

vancouver

Użytkownik
Masz tam pokazaną aktualną wartość indeksu - po prawej od kursów.

Jak masz wartość np. 250 i postawisz, że na zamknięciu będzie mieć wartość OVER 260 to wygrywasz gdy na zamknięcie sesji wartość indeksu będzie większa niż 260

Wypłata - kurs na ten over * twoja stawka ( i nie wiem czy nie ma jeszcze opłaty)
to sie zgadza, ale można również sprzedawać akcje przed zamknięciem, jeśli będziemy na plusie, tak ?

Bo gdy już kupimy to na dole mamy pokazane co kupiliśmy i z boku czy jestesmy na plusie czy na minusie.

Dobrze mówię?
 
G 0

grzesius

Użytkownik
3 raz kupilem za 3 euro a w obrocie pisze ze obstawilem 1,95 euro. Jak to działa ?
Zagrałeś 3x3ojro ? Może jak sprzedajesz zakład przed oficjalnym zakończeniem liczą mniejszy obrót. Ja dałem u nas u1957 po 1.70 i jak na razie ładnie wchodzi (1945, a kurs już tylko 1.26).
 
I 1

icytower77

Użytkownik
jestem pocztakujacy jesli idzie o te sprawy,dalem ze wig20 bedzie pomiedzy 1900-2000 po kursie 1,7
czyli to sie bedzie liczyc dzis o 16:30 na zakmniecie giełgy tak??
 
G 0

grzesius

Użytkownik
jestem pocztakujacy jesli idzie o te sprawy,dalem ze wig20 bedzie pomiedzy 1900-2000 po kursie 1,7
czyli to sie bedzie liczyc dzis o 16:30 na zakmniecie giełgy tak??
Ale dla tego zakładu data zakończenia to 19 czerwiec. Jakby było dzisiaj,byłoby za proste. Musisz czekać albo sprzedać, jeśli można.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Jako że chyba wiele osób nie dostało zwiększam do 5 pierwszych osób, trzy już oddałem

Ci co dostali odemnie napisać czy działają
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom