>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson 5 PLN za rozwiązanie konkursu

Status
Zamknięty.
P 0

pavao

Użytkownik
http://www2.maturakibica.com/campaign/maturakibica/
Rozwiązałem ten quiz, podałem maila i w mailu przyszedł mi kod vouchera na 5zł, do wykorzystania na zakłady.
&quot;Aby móc wyplacic promocyjne srodki nalezy uprzednio obrócic
szesciokrotnosc otrzymanej kwoty przy lacznym kursie kuponu równym lub wyzszym niz 1,5.&quot;
Cytat: Warunki Promocji:
* Uczestnictwo w promocji jest darmowe.
* Z promocji mozna skorzystac tylko raz na 1 Uzytkownika / 1 domostwo / 1adres IP / 1 czlonka rodziny.
* Promocja jest wazna do 31.03.2010, godziny 22:22 lub do wyczerpania
zapasów i przeznaczona jest tylko dla osób powyzej 18 roku zycia.
* Aby móc wyplacic promocyjne srodki nalezy uprzednio obrócic
szesciokrotnosc otrzymanej kwoty przy lacznym kursie kuponu równym lub wyzszym niz 1,5.
* Betsson Malta Ltd. zastrzega sobie prawo do wstrzymania nagrody, jej
odebrania wraz z zyskami z niej, a nawet zamkniecia konta Uzytkownikom, którzy
lamia zasady promocji i zasady obowiazujace na www.betsson.com.

Jeżeli nie masz konta w Betsson, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz z poniższego linku
Kliknij, a w nowym oknie otworzy się strona Betsson
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Jeśli ktoś ma już konto u tego buka, to również może zyskać piątaka. Wchodzimy do &quot;Moje konto&quot; i tam w odpowiedniej zakładce wpisujemy kod.
 
P 0

piotr85

Użytkownik
Kod bonusowy nie istnieje, lub jego ważność upłynęła u mnie lipa dostalem kod a tu Kod bonusowy nie istnieje, lub jego ważność upłynęła
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wiadomość jaką otrzymałem.
Wiadomość od supportu
&quot;Jeżeli skorzysta Pan z Vouchera i będzie Pan grał jedynie za środki dostępne z Bonusu, będzie Pan mógł aktywować bonus pierwszej wpłaty. Jeżeli natomiast złoży Pan zakłady za wygraną z bonusu, wówczas promocja pierwszej wpłaty nie będzie mogła zostać aktywowana.&quot;
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Otwieram temat.
Firma Betsson dla najlepszych użytkowników forum ufunduje specjalne nagrody.
Warunek to jak najlepszy wynik w quizie, udokumentowany screenem jak to zrobił user bubuu.
Wszystkie posty o niskim poziomie zostaną usuniete.
Tymczasowo przykleję temat.
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Ten konkurs trochę niedorobiony. Odpowiadając na 9 pytanie jak chciałem postawić all, to wyskoczyło że wygrana 0, a potem mimo że odpowiedź dobra napisali koniec gry - nie udało Ci się. Chyba w ich polu &quot;wygrana&quot; nie mieści się 10 cyfr.
 
D 0

darkog

Użytkownik

byłoby znacznie więcej ale niestety w pytaniu 9/10 nie mogłem zagrać za maksimum żetonów i zagrałem tylko za 10000 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom