>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson - Bonus i darmowy zakład na rozpoczęcie nowego sezonu piłkarskiego

bufu 105

bufu

Użytkownik
Takiego maila otrzymałem

Rozpocznij sezon z bonusem 100 % i darmowym zakładem
Wróć do gry i rozpocznij nowy sezon piłkarski z bonusem 100% aż do 150 PLN i darmowym zakładem 30 PLN. Możesz obstawić dowolną dyscyplinę sportową - na przykład zaczynający się właśnie Międzynarodowy Puchar Mistrzów (ICC). Wykonaj poniższe kroki, aby wejść do akcji już teraz.

Jak dołączyć do promocji:
Dokonaj wpłaty, aby odebrać bonus 100% aż do 150 PLN
Pamiętaj, aby wpłacić przynajmniej 60 PLN, żeby otrzymać darmowy zakład 30 PLN
Rozpocznij obstawianie jakiejkolwiek dyscypliny sportowej i zgarnij wielką wygraną
Warunki i Zasady
-Wszystkie oferty są dostępne do 26 sierpnia, 23:59 CET.
-Bonus musi zostać obrócony 6 razy przy minimalnym kursie 1,50 w przypadku każdego typu na kuponie. Zakłady systemowe nie liczą się do spełnienia warunku obrotu bonusem.
-Aktywowany bonus musi zostać obrócony w ciągu 30 dni. Bonusowe środki pozostawione na koncie po 30 dniach zostaną utracone.
-W pierwszej kolejności zostaną użyte środki do wypłaty, a następnie zablokowane środki i środki bonusowe.
-Minimalna kwota wpłaty to 60 PLN. Maksymalna kwota bonusu to 150 PLN. --Aby otrzymać darmowy bonus, musisz wpłacić przynajmniej 30 PLN. Wygrane netto wygenerowane przez darmowy zakład muszą zostać obrócone jednokrotnie po kursie minimum 1,50 w ciągu 30 dni.
-Obowiązują ogólne warunki i zasady Betsson.
 
fargo 17

fargo

Użytkownik
Po przeczytaniu postów chciałem dowiedzieć się czy warto zakładać konto na betsson? Czy bonus powitalny jest na tyle atrakcyjny, że nie ma sensu się wahać? A może ktoś mógłby polecić innego bukmachera? ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ale jest jakiś problem, żeby wykorzystać bonus powitalny. A później jak się nie będzie podobało, to grać gdzie indziej? Ja betsson polecam, nie miałem z nimi problemów.
 
Do góry Bottom